Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Radost z kurzu
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Mám radosť
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Dadka

Založený: 20.09.2006

PríspevokZaslal: Po Sep 25, 2006 12:47    Predmet: vyvolení Odpovedať s citátom

Nedá mi to,musím se vyjádřit k tématu "vyvolených" .Když jsem si poprvé přečetla,že Karllight na ně nevěří,pousmála jsem se a v duchu jej poslala do knihkupectví či i někam jinam.Jak však mé dny "letí",toto téma se ve mne rozrůstá a usazuje,až jsem dospěla k potřebě vyjádřit se k němu.A protože věřím na POVINNOST komunikace,dovolím si poslat svůj náhled.
Všichni jsme Bůh (o tom snad foristi nepochybuji?)=všichni jsme jedno.Každý jsme však na jiném stupni poznání a obsažení této jednoty.
A adekvotně naší "zralosti" máme také své úkoly na tomto světě.Většina z nás má mlčet a učit se.Jsou však i tací,kteří už smí mluvit a pak i tací,kterým je přikázáno MLUVIT.Z toho vyvozuji,že všichni jsou vyvolení pro určitou věc v určitý čas.Všichni jsme vyvolení.Každý pro svůj úkol.Ale někteří z nás mají kromě "privátních " ůkolů i Aufgabe.V Bohem daný čas bude mít tuto Aufgabe každý z nás,protože VŠICHNI mám jen jednu MOŽNOU cestu.Ale každý na ni dojdeme JINDY!!!A až tam konečně budeme,budeme se ptát:"Bože,jakto že jsem to NEBYL už dávno?"A pak si sami odpovíme: Byl jsem to,ale nástroje-ego,rozum,mi to májou zastřely.Ale nebude nám to vadit.Pochopíme,že VŠECHNO má svůj čas.A uvidíme,že jsou vyvolení,protože se tak pocítíme.A v tom okamžiku budeme mít povinnost MLUVIT a upozorňovat ty,co ještě nepřišli.Budeme vyvolení v Aufgabe pomoci s vírou.
Že v daný čas je každý vyvolený pro to,vzdát se ve jménu ÚKOLU ega a, většinou skrze partnerství,již dále neutíkat či na křižovatkách špatně neodbočovat,nýbrž jít tou jedinou správnou cestou,jít s láskou za sebou od já k Ty,jít za a s Bohem.
a Že nelze,než tam dojít.
Myslím,Karllighte,že jsme vyvolení Bohem pro to,abychom se k němu vrátili.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
karellight

Založený: 07.10.2005

PríspevokZaslal: Po Sep 25, 2006 14:28    Predmet: Odpovedať s citátom

takže jsme vyvolení všichni.... tudíž je to fuk a hra se slovy Very Happy

PS. co je to ta aufgabe ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Dadka

Založený: 20.09.2006

PríspevokZaslal: Ut Sep 26, 2006 9:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Aufgabe je úkol a(i) vzdání se.Taky hra se slovy,co?
Ciao,pěknej den.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Daniel

Založený: 30.05.2005

PríspevokZaslal: Pi Sep 29, 2006 8:11    Predmet: Re: vyvolení Odpovedať s citátom

Dadka Napísal:
... A adekvotně naší "zralosti" máme také své úkoly na tomto světě.Většina z nás má mlčet a učit se.Jsou však i tací,kteří už smí mluvit a pak i tací,kterým je přikázáno MLUVIT.Z toho vyvozuji,že všichni jsou vyvolení pro určitou věc v určitý čas.Všichni jsme vyvolení.Každý pro svůj úkol.Ale někteří z nás mají kromě "privátních " ůkolů i Aufgabe.V Bohem daný čas bude mít tuto Aufgabe každý z nás,protože VŠICHNI mám jen jednu MOŽNOU cestu. ...

... Usama predsa len zije ... idem pytat odmenu

http://www.fbi.gov/wanted.htm

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Mám radosť Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

Prejdi na: