Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

hladam niekoho kto sa tomu venuje

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Reinkarnácia a minulé životy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
asterka

Založený: 29.10.2006

PríspevokZaslal: Ne Okt 29, 2006 14:50    Predmet: hladam niekoho kto sa tomu venuje Odpovedať s citátom

Som na tomto fore novacik. Reinkarnacia a minulost ma zaujima uz dlhsie, ale doteraz som nemala prilezitost stretnut nikoho, kto sa tejto metode venuje profesionalne, je doveryhodny a zodpovedny, rozumie sa tomu co robi a nehrozi od neho/nej ziaden buduci psychicky problem, teda hladam niekoho kto sa tomu NAOZAJ rozumie a je na 100% cisty, ak ma rozumiete.... dufam, ze hej. ak poznate niekoho, prosim poslite kontakt. vdaka.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Shaman

Založený: 11.09.2006

PríspevokZaslal: Ne Okt 29, 2006 19:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Po dlhom case som navstivil toto forum znova (druhy krat) stim ze sa opitam presne to iste co ti. Tiez hladam niekoho takeho.
Návrat hore
Patrik
Site Admin

Založený: 09.04.2005

PríspevokZaslal: Ne Okt 29, 2006 19:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja jedného takého poznám - Archaniel Gabriel. Wink
Kontakt najlepšie priamo v Anjelskej štruktúre.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Daniel

Založený: 30.05.2005

PríspevokZaslal: Ne Okt 29, 2006 22:01    Predmet: Re: hladam niekoho kto sa tomu venuje Odpovedať s citátom

asterka Napísal:
... je doveryhodny a zodpovedny, rozumie sa tomu co robi a nehrozi od neho/nej ziaden buduci psychicky problem, teda hladam niekoho kto sa tomu NAOZAJ rozumie a je na 100% cisty, ak ma rozumiete ...

... ak obcas v TV pozorujem medialne "vestecke" hviezdy, tak chapem obavy ... a zda sa mi vtedy opravnena aj poziadavka nejakeho "ratingu" ...

... ale ked sa obzriem na moje prve kroky za neznamom v tomto zivote tak sa idem este i teraz popukat z toho "co" som stretol = ale asi naozaj to takto malo byt = bolo to skvele ucenie ... ziskal som dobru imunitu

... ak mas obavy, poziadaj o pomoc (presne a vedome formuluj co chces) pri vybere a ochranu pri procese toho komu doverujes tam hore (Boha, anjela strazneho, svoje vyssie Ja, svetlo, slnko, prirodu, vesmir, a podobne ...) ... a hladaj ...

... ak chces tip = skludom sa obrat na Patrika ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
fazon

Založený: 30.06.2005

PríspevokZaslal: Po Okt 30, 2006 9:32    Predmet: Re: hladam niekoho kto sa tomu venuje Odpovedať s citátom

asterka Napísal:
Som na tomto fore novacik. Reinkarnacia a minulost ma zaujima uz dlhsie, ale doteraz som nemala prilezitost stretnut nikoho, kto sa tejto metode venuje profesionalne, je doveryhodny a zodpovedny, rozumie sa tomu co robi a nehrozi od neho/nej ziaden buduci psychicky problem, teda hladam niekoho kto sa tomu NAOZAJ rozumie a je na 100% cisty, ak ma rozumiete.... dufam, ze hej. ak poznate niekoho, prosim poslite kontakt. vdaka.

Nikoho takého nenájdeš. Ak trochu porozmýšľaš, zistíš, že keď ti niekto niekoho doporučí, to nie je žiadnou zárukou na nič.
Jediná záruka je taká, keď sa človek sám začne meniť a byť pozornejší a všímavejší k svojmu okoliu. Nehľadajte "guruov" cez odporúčania, ale vlastným skúmaním, osobným hľadaním. Cez ordporúčania ťažko nájdete to, čo hľadáte. Samozrejme, ak len nehľadáte povrchne. A potom vám bude dobrý hocikto, pretože aj výsledok bude taký.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Daniel

Založený: 30.05.2005

PríspevokZaslal: So Nov 04, 2006 0:13    Predmet: Re: hladam niekoho kto sa tomu venuje Odpovedať s citátom

fazon Napísal:
... Ak trochu porozmýšľaš, zistíš, že keď ti niekto niekoho doporučí, to nie je žiadnou zárukou na nič. ... Cez ordporúčania ťažko nájdete to, čo hľadáte ...

??? Fazon, to myslis naozaj vazne ??? Shocked
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Dadka

Založený: 20.09.2006

PríspevokZaslal: Ne Nov 05, 2006 20:16    Predmet: hledám někoho,kdo se tomu věnuje Odpovedať s citátom

Ahoj,
Krásně jsem se pobavila.Jsem ráda,že vás mám.A taky doporučuju Patrika.Hele,Patriku,archanděla nech na později........ nám zatím naprosto stačíš Ty........
Ciao!
Návrat hore
zenen

Založený: 29.11.2011

PríspevokZaslal: Ut Nov 29, 2011 12:51    Predmet: Odpovedať s citátom

..velka pravda fazon....ja uz som sa na tom co vravis vela krat poucila....
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Reinkarnácia a minulé životy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: