Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Deti a ich spomienky

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Prenatálne obdobie a pôrod
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
angeli

Založený: 10.01.2008

PríspevokZaslal: Št Mar 27, 2008 23:32    Predmet: Deti a ich spomienky Odpovedať s citátom

deti maju svoje spomienky na predosly zivot celkom zive,"vidia veci",vedia...pamataju si viac zivotov ,alebo len ten predosly pred tymto?do akeho veku?co vlastne vidia?citala som o tom uz mnoho clankov,ale je to pre mna stale zahada.pozorujem svoje dieta a rozmyslam Wink je to take zvlastne...hovorim si,ze to v nom nebudem potlacat ak mi nieco v buducnosti povie (este nerozprava),ale zaroven nechcem ho podporovat v niecom,za co ostatny sudia a nazyvaju blaznami...ako je najlepsie sa zachovat v situacii,ked vam dieta rozprava co vidi,alebo opisuje nieco zvlastne...?ako mu vysvetlit co je skutocne ,ked vlastne skutocne je vsetko,len niektore veci ini nevidia?
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Prenatálne obdobie a pôrod Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: