Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Zachytenie nehmotného sveta v hmotnom svete
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Duchovné bytosti
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Daniel

Založený: 30.05.2005

PríspevokZaslal: So Jún 11, 2005 22:47    Predmet: navrat Odpovedať s citátom

... lepsi bude asi navrat k fotke ... prosim o zverejnenie technologie snimania ... fotak a film ... treba si myslim respektovat 2 technologicke trendy /zmensovanie suciastok a nezivu elektroniku nahradzaju zive hmoty/ ... napadlo by vas napriklad toto ??? http://www.scienceworld.cz/sw.nsf/ID/08E9759C1150428FC1256E970048FC2C?OpenDocument&cast=1

... moje 4 hypotezy :
1. odraz kamienkov na bocnej stene, kedze miestnost poznam ...
2. iny opticky jav
3. odvadzali ste duse ktore sa kto vie preco naozaj chceli nechat odfotit, ale to by ste sa k tomu okamihu mohli regresom vratit a pozistovat viac ...
4. duse sa nechceli odfotit, ale mas specialny citlivy fotak a dokazes to snim zopakovat ...

V sucasnosti uz su myslim aj overene technologie dostupne k zachytavaniu spektra donedavna pre nas nedostupneho :
A. aurafotaky a aurakamery = co uz dnes dokonca nema ani imidz zazraku, a to preto ze pristroje predava uz vela vyrobcov, a to vdaka tomu ze svojho casu vznikli nove snimace a uz len pomocou senzibilov /to ako oni vidia farby aury/ boli k frekvenciam priradne farby, pricom ich funkcnost bola svojho casu prezentovana v priamom prenose na ceskej televizii, ked v priamom prenose prikladanie kamenov na cakry menilo zafarbenie aury ...
B. pristroje ako ma p. J. Vaskovic z Batizoviec, ktory pripojeny na rastlinku dokaze produkovat odlisne melodie podla toho, ktory clovek sa dotkne rastlinky = zaujimave su opakovane pokusy = a inspirujuce to co vam svojou hudbou povedia a ked sa zacnete neskor po rokoch v tej melodii spoznavat ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Jan

Založený: 29.05.2005

PríspevokZaslal: So Jún 11, 2005 23:12    Predmet: Re: navrat Odpovedať s citátom

Daniel Napísal:
... lepsi bude asi navrat k fotke ... prosim o zverejnenie technologie snimania ... fotak a film ...

Ako som spominal, ja mam tiez "bublinky" a fotil som obycajnym digitalnym fotakom Kodak Coolpix 5200 ... ziadna specialna technologia. Na dvoch za sebou fotenych fotkach s tou istou sceneriou na jednej "bublinka" je a na druhej nie je.

Kedze take "bublinky" mam aj ja a videl som ich vela aj na internete, dovolim si tvrdit, ze to je nezavisle od druhu fotaku a ze to najde kazdy, kto foti digitalnym fotoaparatom. Ved sa pozrite do svojich archivov, ked som to ja nasiel, musite to najst kazdy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Patrik
Site Admin

Založený: 09.04.2005

PríspevokZaslal: Ut Jún 14, 2005 7:18    Predmet: Re: navrat Odpovedať s citátom

Daniel Napísal:
... lepsi bude asi navrat k fotke ... prosim o zverejnenie technologie snimania ... fotak a film ...

Digitálna technólogia - myslím, že to bol Olympus.

Daniel Napísal:

1. odraz kamienkov na bocnej stene, kedze miestnost poznam ...

Fotili sa aj iné časti miestnosti s podobným efektom - kamienky v tom nebudú.. Confused

Daniel Napísal:

2. iny opticky jav

Asi by mohol byť. Keď som sa pýtal profi fotografov, hovorili, že niekdy bublinky sú, ale na tejto fotografii sú akoby trojrozmerné. Vidno tam ich hĺbku. To je na nich zaujímavé.

Daniel Napísal:

3. odvadzali ste duse ktore sa kto vie preco naozaj chceli nechat odfotit, ale to by ste sa k tomu okamihu mohli regresom vratit a pozistovat viac ...

Táto hypotéza by mohla platiť. Regresné zisťovanie by al nebolo dôkazom. Crying or Very sad

Daniel Napísal:

4. duse sa nechceli odfotit, ale mas specialny citlivy fotak a dokazes to snim zopakovat ...

Z toho ako sme to fotili aj nám zablikali oči a mnohí z nás to nečakali. Predpokladám, že to nečakali ani tie dušičky ( ak to samozrejme dušičky boli ). Potom sme to celý večer nemohli zopakovať, až na druhý deň. AKoby zistili, že sme ich "vymákli" a už sa nechceli ukazovať. flower
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
zayko5

Založený: 12.10.2006

PríspevokZaslal: Po Máj 07, 2007 23:15    Predmet: Odpovedať s citátom

podarilo sa nam vyfotit celkom slusne mnozstvo duchov
http://sirver.neutral.cz/EE/clanky.php?id=799
mojtik

Založený: 04.07.2008

PríspevokZaslal: Po Aug 04, 2008 19:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Patrik napísal: Čo si o odfotených "bublinkách" myslíte?

Patrik , uzavrel si to dajako? už vieš čo "to" bolo?
Návrat hore
Patrik
Site Admin

Založený: 09.04.2005

PríspevokZaslal: Po Aug 04, 2008 20:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Zatiaľ som to neuzavrel. Myslím, že niektoré "bublinky" sú odrazom nehmotného sveta.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Daniel

Založený: 30.05.2005

PríspevokZaslal: St Sep 03, 2008 22:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Zayko, celkom dobre ... cim ste fotili ?

Ake temy ste "riesili" ze ich bolo tolko ... ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Ingrid Grznarova

Založený: 16.06.2005

PríspevokZaslal: So Okt 25, 2008 13:40    Predmet: "bublinky" Odpovedať s citátom

pridavam sa k vašej teme - duchovia na fotkach.
Aj ja som par krat absolvovala odvadzanie duchov. A videla som bublinky ale ja som videla-citila aj ich emocie a aj oči, nos, usta u jedneho aj gorálky. Wink
Ked som ich videla 1krat v živote, bola som našena, že sa mi to podarilo. (už predtym som o nich uvažovala).
Ale duchov-bublinky som videla nielen tam alebo na fotkych, ale aj v bežnom živote. Napr. ked kolegyni umrel otec a mama už bola neboha davno, tak som v jej aure videla obidvoch bublinkovych. Ale hned som vedela-neviem ako, kto to je. A aj ich emocie - ak duchovia nejake maju.

Odvtedy ich beriem ako hocičo ine a svojim sposobom ich mam rada. neobtazuju ma ani ja ich. A vidim ich len ak je to pre nieco doležite alebo to velmi chcem.
To je asi vsetko, pa. wav
Návrat hore
bkoprivov

Založený: 10.07.2008

PríspevokZaslal: Pi Okt 31, 2008 21:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Mna by zaujímalo ešte niečo iné. Na akom princípe je založené to, že niektorí ludia zachytia - povedzme informáciu - o udalosti, ktorá sa kedysi na presne určenom mieste stala. Nikdy som sa celkom nevyrovnala s jedným zážitkom. Ako dieta som vyrástla v horách, takže som ani v hlbokom lese nikdy strach nemala. Raz som sa už ako dospelá prechádzala v lese - naprosto pokojne - a zrazu na jednom mieste som mala pocit, že všetko potemnelo, začala som sa strašne bát a bola mi hrozná zima. V naprostej panike som utiekla, ale miesto som si zapamatala. Približne o rok som sa dozvedela od mojho starého príbuzného, že na tom mieste v dobe druhej svetovej vojny nemci umučili a ukrižovali do zeme troch cudzích vojakov. Rada by som sa vedela - čo som to vlastne zachytila a ako ?
Návrat hore
Ingrid Grznarova

Založený: 16.06.2005

PríspevokZaslal: So Nov 01, 2008 15:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja mam pocit, že si zachytila posledne emocie vojakov a zlo. Strach zo smrti, bolest atd. Ta energia tam ostala. Ako v dome, kde "straši". A zisti sa, že sa tam pred mnohymi rokmi obesil človek, a pod.
Návrat hore
robo

Založený: 16.06.2008

PríspevokZaslal: So Nov 01, 2008 22:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Ta energia tam ostala. Ako v dome, kde "straši". A zisti sa, že sa tam pred mnohymi rokmi obesil človek, a pod................................................spomienky zostávajú tam kde sa vytvorili vo forme matríc do ktorych musí natiecť mysel toho kto je prave na tom ktorom mieste vytvorenom spomienkov niekoho . iba vnímavý ludia ,jemný ,môžu potom precítiť spmienky zachytené v v danom mieste a prečítať ich ,potom je ale na každom z nich ako tie spomienky ,prečítané precítia ,a postoj k nim vytvoria,spomienky iných sa môžu stať aj spomienkami tých ktorý ich precítia a identifikujú sa s nimi ale nie sú to spomienky ich ale len spomienky precítené, je to také zvláštne precítenie spomienok iných čo sa zúčastňujú na spomienkach tých čo to zažili aj fyzicky. poučenie je rovnaké ako keby to zažili oni,je to system učenia duší kolektívne teda kolektívne učenie duší na materialnej urovni v zmysle :učím sa na cudzích chybách. je to omezujúce ale na druhej strana dostačujúce ale zase ako pre koho?bkoprivov:stačí ti taketo vysvetlenie?robo
Návrat hore
bkoprivov

Založený: 10.07.2008

PríspevokZaslal: Po Nov 03, 2008 8:51    Predmet: Odpovedať s citátom

V jednej téme tohto fora sa hovorilo o tom, že ludia mali silné emocionálne a fyzické reakcie napr. pri návšteve koncentračného tábora, ktoré prisudzovali možnosti, že zážitok s tým spojeného utrpenia už možno niekedy prežili . Ale mohlo to byt práve zachytenie týchto jemnohmotných stop. Ak je aj na tomto princípe založené kolektívne podvedomie ludstva, desí ma to, pretože potom musím prijat koncepciu vačšej zodpovednosti, ako tuším.
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Duchovné bytosti Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

Prejdi na: