Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Šaolinská liečba - čchi-kung a pod.
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Diskusia ..za hranicou hmoty..
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
denisa

Založený: 07.01.2006

PríspevokZaslal: Pi Feb 17, 2006 20:39    Predmet: Odpovedať s citátom

veľmi dobrý link - Smile Smile Smile - najmä články sa mi páčia, sú oživujúce.
Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
karellight

Založený: 07.10.2005

PríspevokZaslal: Pi Feb 17, 2006 20:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Kdo asi bude ten tajemný Dreaming Wolf ?
Dancing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
gorimir

Založený: 25.05.2005

PríspevokZaslal: Pi Feb 17, 2006 22:42    Predmet: Odpovedať s citátom

karellight Napísal:

jo jo, je to tam popsáno terminologií na kterou nejsem navyklý,
ale zdá se , že je to popsáno velmi dobře

Holt, ani ja na ňu (tú terminológiu a to, čo je za ňou) nie som navyknutý, ale O ČOM INOM je vôbec AKÉKOĽVEK vzdelávanie sa? Keď za mnou príde syn môjho kamaráta a bude mi chcieť povedať niečo o svojom svete, tak sa budem musieť oboznámiť s hip-hopom, rapom a možno sa budem "musieť" naučiť čítať graffiti - holt, lebo je to jeho svet. A ak o ňom chcem mať aspoň hmlisté tušenie, tak tiež budem musieť zvládnuť (nielen) terminológiu, na ktorú nie som zvyknutý...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Daniel

Založený: 30.05.2005

PríspevokZaslal: So Feb 18, 2006 0:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Quasar Napísal:
Nuž, stáli sme v kruhu a on vstúpil do stredu, ľahol si bruchom na zem a... zrazu sa plazil ako aligátor. Shocked Jednoduché, že? Wink Rolling Eyes On vstúpil do zmeneného stavu vedomia a STAL sa aligátorom. Ako naznačil Gori, na energetickej úrovni posunul svoj zlučovací bod.

Quasar, co sa stane, ked sa pokusim zamerom posunut "zlucovaci bod" do bodu "bozskej iskry" ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
mata mata

Založený: 18.05.2009

PríspevokZaslal: Po Máj 18, 2009 9:01    Predmet: k teme liecenie saolinskeho mnicha v BB Odpovedať s citátom

ja som sa na tomto "otvarani" a lieceni zucastnila osobne. Bohuzial ja som nic take nezazila. Citila som len prival energie. Vedela som, ze mam otvorene astralne telo, toto som vnimala, ale potrebu hybat sa, prip. nieco viac, nic. Pozorovala som ludi okolo seba, obcas som citila zlost, obcas smutok. To bolo vsetko, hlbsie som nic nepustila. Aspon to takto chapem. Neviem, cim to je. To by som rada zistila.
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Diskusia ..za hranicou hmoty.. Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Prejdi na: