Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Vratenie sa do minulosti

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Regresné techniky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
peter_tomek

Založený: 03.11.2009

PríspevokZaslal: Ut Nov 03, 2009 13:03    Predmet: Vratenie sa do minulosti Odpovedať s citátom

Dobry den,

chcel by som sa spytat na Vas nazor. Zhanam nejake informacie ohladne hypnozy resp. regresnej psychoterapie . I ked neviem ci je to v mojom pripade to spavne co hladam. Mam 29 rokov a chcel by som sa myslou dostat do doby ked som mal 13 - 14 rokov a spomenut si na to co si normalne nepamatam, - vtedy som prezil najvacsiu lasku v zivote. Mozno to znie blaznivo, ale zavisi od toho dalsi moj zivot. Bolo by take nieco mozne? Potreboval by som nazriet do minulosti, ktoru si teraz nepamatam, spomenut sa ake to bolo pekne a zodpovedat si niektore odpovede. Pamatam si len momentky.Vedeli by ste mi prosim Vas poradit, na koho (na co) sa obratit v tomto pripade?. Vazne moc to potrebujem a budem velmi vdacny za kazdu radu.

S prianim pekneho dna

Peter
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Patrik
Site Admin

Založený: 09.04.2005

PríspevokZaslal: Ut Nov 03, 2009 21:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Dobrý deň, Peter - takýto pohľad by mal čisto teoreticky zvládnuť každý školený regresný terapeut.

Problém môže byť ale v zadaní témy. Berte to tak, že to zadávate akoby ste chirurgovi povedal, otvorte ma lebo mám problém tam a tam a toto a toto je potrebné vybrať. Kľudne sa Vám môže stať, že prídete na sedenie a terapeut Vám povie, že s Vami za daných okolností do minulosti jednoducho nepôjde. Podobne ako by Vám to povedal chirurg, že Vás nebude otvárať.

Dúfam, že som to napísal dosť zrozumiteľne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
peter_tomek

PríspevokZaslal: Pi Nov 06, 2009 9:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Zdravim,
dakujem Vam za odpoved. Zaujimalo by ma, ci su moje "dane okolnosti" nejake extremne, resp. ci pozadujem nieco "moc extra"? Mozno je to taka zvlastna poziadavka, ale ako som uz spomenul, je to pre mna velmi potrebne a dolezite.

Ci myslite, ze sukromny terapeut by odmietol...lebo to je napr. neeticke?

Dakujem za reakciu

Prajem pekny den

Peter
Návrat hore
Patrik
Site Admin

PríspevokZaslal: Pi Nov 06, 2009 13:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Neetické to asi nie je. Ale je to neprofesionálne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
peter_tomek

PríspevokZaslal: Pi Nov 06, 2009 13:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Hmmm, a ako by to teda bolo...profesionalne? Pytam sa preto, lebo som nikdy na nicom podobnom nebol. Alebo spytam sa: Dalo by sa pre mna tieto vazne vzacne informacie ziskat i inym sposobom? Mozno viac profesionalnym? Mozno Vam pripadam smiesne, ale je to pre mna vazne dolezite.

Diky moc Wink
Návrat hore
Patrik
Site Admin

PríspevokZaslal: Pi Nov 06, 2009 22:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Je možné zisťovať, prečo je to pre Vás také dôležité. Prečo je pre Vás dôležitá minulosť. Hľadať v čom je vlastne problém a potom ho riešiť. To by bolo profesionálne. Wink
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Regresné techniky Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: