Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Prednáška Regresná terapia v Prešove

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Oznamy o prednáškach, seminároch, kurzoch a výcvikoch
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Marcel

Založený: 10.06.2007

PríspevokZaslal: Pi Mar 19, 2010 20:07    Predmet: Prednáška Regresná terapia v Prešove Odpovedať s citátom

Srdečne Vás pozývame na prednášku Regresná terapia - teoretické východiská a praktické poznatky.

Dátum: 29.4.2010 o 17.00
Lektor: Marcel Matisko, www.marcelmatisko.sk
Miesto: Centrum zdravia Energy, Slovenská 40, Prešov, www.energy.sk
Vstupné: 1 €
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Patrik
Site Admin

Založený: 09.04.2005

PríspevokZaslal: Pi Apr 30, 2010 19:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Dúfam, Marcel, že dáš nejaké info a pocity po prvej prednáške. Prípadne link na stiahnutie zvukového záznamu, ak taký je. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Marcel

Založený: 10.06.2007

PríspevokZaslal: Pi Apr 30, 2010 20:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Na svoju prvú prednášku som sa veľmi tešil, pretože cítim, že aj toto je moja cesta – cesta lektora. Napriek príjemnému jarnému počasiu, ktoré ťahalo ľudí skôr von do prírody, som prednášal 11-tim poslucháčom, medzi ktorými boli aj 2 návštevníčky z Ukrajiny. Voľná diskusia po prednáške trvala 1 hodinu, otázky boli väčšinou orientované do praxe, ku možnostiam regresnej terapie riešiť rôzne problémy. Komunikácia so zahraničnými poslucháčkami v diskusii prebiehala v angličtine. (ja som mladšia generácia, ktorá vie lepšie po anglicky ako po rusky )

Teraz som si vedomí istých drobností, ktoré v prednáške boli možno naviac a ktoré tam možno chýbali. Prednášku vďaka tomu upravím, aby bola ešte kvalitnejšia.
Myslím si, že aj vedenie Centra zdravia Energy v ktorom som prednášal bolo spokojné. Prejavilo záujem o spoluprácu a prednášanie ďalších tém.

Cenné boli pre mňa aj informácie o regresnej terapii na Ukrajine, ktoré po spracovaní zverejním.
Audio záznam bude k dispozícii na stiahnutie na mojej novej webstránke na ktorej pracujem, predpokladám niekedy v lete.

Pocity po prvej prednáške mám príjemné a som spokojný. Bola to pre mňa vynikajúca skúsenosť, začiatok niečoho nového.

Teším sa na najbližšiu prednášku tentokrát v Bardejove, dňa 7.7.2010 o 18,00 na Radničnom námestí 31. Srdečne pozývam.

http://www.marcelmatisko.sk/
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Oznamy o prednáškach, seminároch, kurzoch a výcvikoch Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: