Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Anjel strážny = náš osobný bodyguard ?
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Duchovné bytosti
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
cora

Založený: 15.10.2006

PríspevokZaslal: Št Nov 09, 2006 20:13    Predmet: Odpovedať s citátom

..mam s drogami osobnu skusenost.. a dost dlhu.. zvykla som vidavat niekedy anjelov, inokedy zasa cierne bytosti, postavy akoby vytvorene z hmly a tiez malicke blikajoce svetielka.. nikdy som sa nedozvedela, ci boli len vyplodom mojej fantazie a momentalneho stavu.. niekedy som mala dojem, akoby som drogami svetu rozumela viac, pretoze moja mysel prestala byt blokovana strachom a velmi jasne som vnimala svoje vlastne pocity.. tiez som videla svoje "nespravne presvedcenia" a dokazala som ich odstanit.. niekedy som sa az cudovala, nad akymi "hlupostami" som sa trapila predtym.. avsak coraz neznesitelnejsie boli stavy "po", ako by som vycerpala vsetku svoju energiu.. a prestala vnimat svoju vlastnu osobu... trvalo mi dva roky, kym som sa "vratila".. aj ked to bola nesmierne bolestiva skusenost.. ale v konecnom dosledku mi to dalo velmi vela... myslim, ze dnes, po tom vsetkom, dokazem byt ovela viac sama sebou, ako predtym.. vnimam zivot odovzdanejsie a pokornejsie.. mozno je to paradoxne, ale stala som sa lepsim clovekom...
..nikdy by som drogy neobhajovala, ani neodporucala, ale davaju cloveku moznot pohladu aj z inej perspektivy.. aj ked v konecnom dosledku kazdopadne vedu k bolesti a strate sameho seba.. a su len nahradou za lasku.. dost chabou..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Daniel

Založený: 30.05.2005

PríspevokZaslal: Št Nov 09, 2006 21:56    Predmet: Odpovedať s citátom

... bavme sa o drogach inde = v teme "Vnimanie pod vplyvom drog" v "Diskusii za hranicou hmoty" ... tu len ak to suvisi s "bodyguardom" ...

Naposledy upravil Daniel dňa Pi Nov 10, 2006 23:00, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
denisa

Založený: 07.01.2006

PríspevokZaslal: Pi Nov 10, 2006 21:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Daniel Napísal:
... bavme sa o drogach inde = v teme "Vnimanie pod vplyvom drog" v "Diskusii za hranicou hmoty" ... tu len ak to suvisi s "bodyguardom" ...

pravdu povediac, Danieli, nepáči sa mi technika presunov časti mojich diskusných príspevkov do iných diskusií, stalo sa mi to na tomto diskusnom fore už druhý krát, zvykne sa to robiť bez otázky na mňa, či mám záujem o takýto presun, alebo nie. Pravdupovediac, ak by som chcela prispieť do inej diskusie, tak tak prispejem, alebo ak by som chcela založiť diskusiu na tému drogy, tak ju založím, a pravdupovediac, takéto presuny považujem za podobnosť so správaním sa ľudských bytostí v ľudských diskusiách, kedy nechceme niečo počuť na plné pecky, a tak to zatlačíme, alebo presunieme inam, možno tam, kde sa to lepšie počuje, zmeníme tým setting podla toho ako sa nám zapáči, a teda tým priamo manipulujeme svojho partnera: buď budeš so mnou diskutovať, tam kde ja chcem, alebo sa prac inde. Prečítala som si diskusiu o drogách, a jediný s kým rezonujem je v hentej diskusii akýsi Shaman, pretože má pravdu- pervitín nie je halucinogén, je to stimulans.

Prispela som do tejto diskusie kvôli anjelom, kvôli interakčného vzťahu, v ktorom sa s nimi nachádzame, či už to chceme alebo nechceme registrovať, či už sa nám žiada túto diskusiu so substanciou,ktorú v tejto forme života asimilujeme, alebo či už to chceme potláčať, napríklad presunmi do konfrontačných postojov, Danieli (inak, más pekné meno, hodí sa k Tvojmu anjelovi ).

Pravdupovediac, téma o vzdialení sa anjela strážneho pri užívaní drog je aj mojou vlastnou skúsenosťou zo študentských čias, konkrétne s trávou, ale kedže si zvyknem vlastné zážitky overovať, a porovnávať, kým ich začnem pomenuvávať, a vkladať ich tak do ich ďaľšej forme existencie, preto som so zvedavosťou mne vlastnou prispela do tejto diskusie, kde problematiku anjela strážneho asociujem so skúsenosťou drog.

Zatiaľ sa pre túto chvíľu lúčim, zistila som čo som zistiť mala.
adieu
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Daniel

Založený: 30.05.2005

PríspevokZaslal: Pi Nov 10, 2006 22:59    Predmet: Odpovedať s citátom

denisa Napísal:
... nepáči sa mi technika presunov časti mojich diskusných príspevkov do iných diskusií, stalo sa mi to na tomto diskusnom fore už druhý krát, zvykne sa to robiť bez otázky na mňa, či mám záujem o takýto presun, alebo nie ... takéto presuny považujem za podobnosť so správaním sa ľudských bytostí v ľudských diskusiách, kedy nechceme niečo počuť na plné pecky, a tak to zatlačíme, alebo presunieme inam, možno tam, kde sa to lepšie počuje, zmeníme tým setting podla toho ako sa nám zapáči, a teda tým priamo manipulujeme svojho partnera: buď budeš so mnou diskutovať, tam kde ja chcem, alebo sa prac inde ...

Shocked Shocked Shocked ... ved som povedal, ze ak to bude o "bodyguardoch" vo vztahu k drogam velmi rad skludom aj tu ... citaj pozorne ... radsej to este zvyraznim tucnym pismom ...

... tam kde to nebolo o "bodyguardoch", a len o drogach, som pokracoval v diskusii = teme, ktora je len o drogach ...

... podla teba manipulacia, podla mna ustretovost ku vsetkym co to citaju ...

... podla mna ani tebe by sa nepacilo, keby si si v obchode kupila obal (nazov diskusie = tema) cokoladovy dezert, vo vnutri ktoreho by si nasla lepidlo na parkety (obsah diskusie) ...

... ak toto hodnotis ako manipulaciu ... tak si out ...

PS: ... konfrontacia je uzitocna, bez nej by nebolo evolucie ... ani v myslienkach ... takze denisa, vylucne pre teba, kdekolvek
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Firuzé

Založený: 14.05.2010

PríspevokZaslal: Pi Máj 14, 2010 23:44    Predmet: :) Odpovedať s citátom

Ahojte,
som tu nová..tak sa tu snažím zorientovať.. a mám záujem aj o nejaký pekný obrázok aké máte aj Vy... kde to nájdem? Ďakujem. ..neskôr sa rada pripojím k debatámSmile
Patrik
Site Admin

Založený: 09.04.2005

PríspevokZaslal: So Máj 15, 2010 5:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj Firuzé, vítam Ťa na fóre. Obrázok si môžeš nahrať hore v časti Nastavenia. V Profile je to dole a volá sa to "Prihrať obrázok postavičky zo svojho počítača:".

Príjemnú diskusiu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Duchovné bytosti Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

Prejdi na: