Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

..jemnohmotné telá

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Mám problém
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
peťoBB

Založený: 25.01.2010

PríspevokZaslal: Pi Nov 05, 2010 20:28    Predmet: ..jemnohmotné telá Odpovedať s citátom

...ahojte...vie mi z vás niekto povedať niečo o jemnohmotných telách?...kokrétne o emocionálnom ak také existuje...jeden chlapík mi povedal takú vec, že mám toto telo vystúpené veľmi vpredu...a preto vnímam svet tak ako vnímam...dá sa s tým niečo robiť?...nie je bohviečo cítiť ak detailne emócie...hlavne keď ich pociťujem aj od druhých ľudí,,,...a dosť pociťujem aj priestor...ak je v ňom dáka zlá energia som nahratý..Smile...ďakujem, za každý podnet k zamysleniu...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Marcel

Založený: 10.06.2007

PríspevokZaslal: So Nov 06, 2010 1:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj PeťoBB,
v regresnej terapii sa nepoužíva diagnostika typu: „emocionálne telo máš vystúpené dopredu, dozadu, vpravo, vľavo, atď.“, rovnako sa priamo nezaoberáme jemnohmotnými telami a ani ich nedokážeme priamo usadiť na pravé miesto.

Dokážeme však pracovať s prejavmi, emóciami, preberaním emócií z priestoru aj od ľudí.
Tvoje vnímanie sveta, prejavy (preberanie emócií) a poloha jemnohmotných tiel navzájom súvisia. Každá zmena na jednom z týchto troch častí sa odzrkadlí aj na ďalších dvoch.

Regresná terapia mení u človeka jeho vnímanie sveta, teda uhol pohľadu na svet a to sa prejavuje v zmene správania vedomom aj podvedomom (v prejavoch). Následne sa tomu jemnohmotné telá prispôsobia.
Posunutie týchto tiel teda vnímam iba ako dôsledok iných problémov.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
peťoBB

Založený: 25.01.2010

PríspevokZaslal: Ne Nov 07, 2010 20:34    Predmet: .... Odpovedať s citátom

...ďakujem pekne za odpoveď....Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Mám problém Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: