Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Preciťovanie - relaxácia

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Všeobecná diskusia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Patrik
Site Admin

Založený: 09.04.2005

PríspevokZaslal: Po Apr 13, 2009 18:44    Predmet: Preciťovanie - relaxácia Odpovedať s citátom

Zitka - regresná terapeutka, ktorá absolvovala výcvik u mňa a u Moniky Šindelárovej mi poslala jednu relaxáciu, ktorú robí so svojimi klientami. Aj keď ja som skôr za aplikáciu techník, niekedy sú relaxácie vhodným prostriedkom na uvolnenie a nadviazanie kontaktu s klientom.

Zitka je pracovitá a nadšená regresná terapeutka, spájajúca rôzne smery hlavne v rámci regresov.

Vytváranie a preciťovanie bezpodmienečnej lásky, práca s touto energiou

Popros anjelov, aby vytvorili okolo teba svetelný kužeľ alebo svetelný stĺp, tým že povieš:,, Prosím, milí anjeli, dajte mi svetelný kužeľ na tak dlho, ako to vy považujete za správne.”
Svetelný kužeľ je bránou k nebeským svetelným rovinám a spôsobuje, že všetko, čo z vás odchádza cez čakry na chodidlách, vojde do svetla, kde to môže ďalej rásť a vyvíjať sa.

V strede hornej časti hrude, hneď pod hrudnou kosťou, vo výške chrbtice, sa nachádza
naše centrum, srdečná čakra. Keď na ňu myslíš, ona sa aktivuje a už sa trochu rozšíri.
Boha- otca i matku- nájdeš tam, v tvojom srdci.

Teraz si povedz v myšlienkach, pričom sa koncentruješ na svoju srdečnú čakru:

,, Idem do rezonancie s bezpodmienečnou láskou.­”

Okamžite sa ti začína otvárať srdečná čakra úplne doširoka, lebo je zároveň napĺňaná bezpodmienečnou láskou, ktorú vytváraš ty sám.

Teraz pozoruj ten pocit, ktorý sa teraz šíri v tvojom srdci. ... Možno pociťuješ iba pokoj, kľud, hlboký mier ? To všetko patrí ku skutočnej láske. ...

Možno necítiš vôbec nič, aj to je normálne, pretože naše srdcia sú silne zaťažené:
mnohými blokádami, zvyškami veľkých duševných bolestí spôsobených sklamaniami a údermi osudu... Napriek tomu vibruje láska v tvojom srdci a pôsobí tam. Dôveruj si a dôveruj Bohu. Pracuj ďalej, lebo láska rozpúšťa postupne tvoje blokády v srdci, takže začneš postupne jemnejšie pociťovať. Môžeš poprosiť Boha, aby ťa nechal intenzívnejšie pociťovať. Táto práca je vlastne dialóg s Bohom.

Teraz môžeš lásku zo svojho srdca nasmerovať na všetko a na každého, kam len chceš.
To sa deje, keď si v láske, prostredníctvom tvojich myšlienok.

Kým si v láske, miluj najskôr seba... ,, Milujem seba samého”. Precíť si ten pocit a zostaň v ňom chvíľu.

Tento text je skrátenou verziou nemeckého originálu, ktorý nájdete na stránke www.puramaryam.de
Preklad vykonala: RNDr. Zita Baraňayová
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Daniel

Založený: 30.05.2005

PríspevokZaslal: Ut Apr 14, 2009 20:31    Predmet: Re: Preciťovanie - relaxácia Odpovedať s citátom

Patrik Napísal:
,, Idem do rezonancie s bezpodmienečnou láskou.­”

... slovo rezonancia je tusim tak silne, ze by snad stacilo len toto ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
namarutu

Založený: 07.12.2010

PríspevokZaslal: Ne Dec 12, 2010 13:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Príjemné zistenie,že aplikácia v mojom prípade SAS-svätého anjela strážneho má tú istú silu,ako predstava širokého spektra božských bytostí v srdci.Predstava boha však môže dušu primeť k prijatiu jej/ho inkarnačného odpadu,ktorý nas môže zbaviť potrebnej bdelosti.Zaujímavosťou v mojom prípade je,keď sme schopný vstúpiť do svetla a vybrovať mantru,alebo afirmáciu,ale môže to byť aj príjemné oddychovanie so sústredením sa na dýchanie.Príde mi prirodzené,že v okamihu,keď ma obklopuje svetlo,tak vnímam tmu.Možno je to následok môjho úsilia,ale už som sa zobudil v sne a vybroval som mantru,ktorá slúži práve tomuto účelu.Vnímajúc vedomie napojené,vibrovaním slabík,ako vznikol,pre mňa zaujímavý proces,aktivovali sa tým ochranné štíty,tvorené množstvom bytostí predo mnou,ktoré treba opúšťať.Som si vedomí vínimočnosti,ktoré isté úrovne svetelným bytostiam ponúkajú,zostávam v presvedčení,že všetka ich existencia stojí za umelo vytvorenou predstavou svätosti ducha.Ten namiesto oddávania sa sľúbenej svätosti sedí kdesi v bare a s milenkou popíja alkoholické drinky.Existovalo tu pred nami množstvo rôzných bytostí,ktoré dokázali kráčať po boku ľudí a tie sa snažili rovnako zanechať odkaz,pre ďalšie generácie.Možno si ktosi sadne na stoličku kohosi významného,uznaného,ako inkarnácia duchovnej bytosti a zistí,že mal obrovský problém,vo vzťahu k ženám,že sa im celý čas snažil vysvetliť a vyjadriť svoju nadradenosť.Z toho usudzujem,že tieto bytosti podliehajú reinkarnáčnemu procesu.Ale vrátim sa k relaxácii.Je potrebné si uvedomiť,ku komu vzhliadame,počas celého procesu.Lebo samotný fakt,že neexistuje žiadné božstvo,ktoré nam daruje svoju relaxáciu,len tak,je rovnakým farizejstvom,ako tvrdenie,že na túto skúsenosť má nárok iba osoba píšuca tento text.Pritom vo svete existuje obrovské množstvo kláštorov,kde sa to všetko môžte naúčiť takmer zadarmo.Vo svete sa stretávame,s množstvom rôznych javov,ktoré sme schopný opísať ako príjemné.Dnes to môže byť biela obloha a nanovo napadnutý sneh,inokedy dúha,či prelet kométy.Ako ľudia sme schopný reagovať racionálne/u iných úrovní vedomia sa to nedá tvrdiť/ a tak neskončiť v papuli orla,ale využiť jeho priazeň a dovoliť mu sa nám postaviť chrbtom.Keď sme schopný porozumieť potrebám svojho ega,stretávame sa s vodítkom,ku relaxácii.Zatvorte oči a predstavte si nebo,je prázdne a na jeho vrchole/myslený stred horizontu/sa trbliece zlatisté tepajúce ničím neobmedzené hrejivé slnko.Dýchajte,po celý čas do oblasti solárneho plexu.To je všetko,čo vaše telo potrebuje,pre zdravú duševnú pohodu.Takto relaxovali mnísi v žijúci ešte pred príchodom vaších bohov!Zanechali vám možnosť nazerania do svojích spomienok a tým prežívať obrovske úskalia života.Tieto spomienky sú neustále pripravené vstupovať do vášho vedomia a nedovolte,aby sa ich zmocnil ktosi,komu za to budete musieť platiť.Entity,ktoré s vami komunikujú su časti vedomia vaších blížnych,ktoré tam ostanú dovtedy,kým si to budete priať.SAS nam slúži k tomuto účelu,sám rozpoznáva,čo je vhodné pre jedinca a zaobstaráva mu prístup k tajomstvám života,keď je pripravený a keď o to požiada.Prirodzene komunikujte a až ke´d vás úskalie života privedie do bodu,kedy sa neviete pohnúť,navštívte ktoréhosi z týchto ĽUDÍ.Nechcem vedieť čo potrebujú a to ma môže znovu utvrdiť v presvedčení,že som sa stretol s niekym duchovne vyspelejším.To či existuje ktosi vyspelejší,určujú celkom odlišné ukazovatele,ktoré ja nedokážem ozrejmiť.Štruktúra SAS je tak oprostená od potreby služby,v rámci celku a objavuje sa iba,v okamihu,keď je ku spojeniu vyzvaný.Viazanie si rôzných entít,prináša časom svoje úskalia,práve tým,že preberajú na seba množstvo charakterov z podvedomia.Jedinec tak prepúšťajúci svetlo druhým sa stáva filtrom,to je fakt,že sa tym stráca možnosť oklamania.Božské sa odohráva mimo vedomia ľudskej bytosti,možno s vínimkou zvierat,ale tie prináležia celkovo,inému stavu vedomia.Keď sme schopný si uvedomiť,že so svetlom vpúšťame k sebe,aj priestor,ktorý potrebujeme očisťovať,tak cítiť,vedomie tým explodujeúce v osvietení,iba to presahuje akúkoľvek skúsenosť napojených privtelencov.Bez tohto faktu nieje možné sa pohnúť vpred,existujú techniky ktoré zabráňujú priberaniu si starosti,od kohosi,kto nám celý čas ukazuje,že sa nás rozhodol pripraviť o súdnosť.Ten priestor musí byť jasný,aby ktokoľvek,kto do neho vstupuje,bol pozbavený pocitov odcudzenia,to je môj prípad,keď vstupujem napríklad do prázdnoty s prosbou o videnie situácie.V takom prípade je možné vidieť to,čo sa odohráva v skutočnosti,pri vedomí jedinca.Snaha o pomoc tak môže vyznieť,ako výsmech,alebo narušenie vzťahov.Potom sú na rade sily,ktoré rozhodnú samočinne,rozbijú predstavi jedinca.Rozchodiť sa dá všeličo,začať od znova sa môže stať osudovou chybou,ako myšlienka,že tu chcem porážať kohosi z vás,mimo to,nezostalo by to,iba pri mojom úsilý.

Volám sa Peter Bačák a prajem vám veľa šťastia a úprimného vedenia na ceste srdca.

ps:Talentovaný ľudia,toto pomenovanie,hneď vo svojom zárodku pripravilo takmer polovicu budúcej generácie o tú istú možnosť,akú by dostali,keby sa jednoducho vykašľali na inštitúciu,akou je šoubiznis.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Všeobecná diskusia Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: