Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Autorita k človeku

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Všeobecná diskusia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
namarutu

Založený: 07.12.2010

PríspevokZaslal: Ne Jan 23, 2011 15:53    Predmet: Autorita k človeku Odpovedať s citátom

Zdravím všetkých na fóre.

Zaujímal by ma,ako by ste reagovali,keby ste boli tak ako ja,sympatizantom a praktizujúcim nielen tibetskej náuky a vzápäti sa dozvedeli o tajnej spolupráci medzi medzi tibeťanmi a nacistami,počas druhej svetovej vojny,napojením slobodomurárskych lóži na tibetských lámov,zasvecujúcich do tajnej mystiky.A ešte,že prečo sa časť psychoterapeutov,zmieňuje o možnosti manipulácie so slobodnou vôľou nielen ľudí v týchto lóžiach a tým nechtiac umožňujú svojmu okoliu,aby si z ich práce,ktorá by mala niesť humanisticky charakter,robia srandu.Totalita spôsobená tajným sprisahaním mi je na smiech a to z dôvodu zosmiešňovania a pohŕdania smrťou.
-------------------------------------------------------------------------------------
Meditovať,športovať,milovať a žiť,môžem aj bez potreby uznávania autorít.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Patrik
Site Admin

Založený: 09.04.2005

PríspevokZaslal: Po Jan 24, 2011 21:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Namarutu, ak zistím, že robím niečo, v čom je takpovediac konflikt z druhej ruky(o podobnom píšeš), tak sa sám seba pýtam, či mi to prináša radosť alebo či to prináša radosť niekomu inému a zároveň či moje konanie niekomu neubližuje. Ak sú splnené tieto podmienky beriem pre moje konanie s rezervou konflikt z druhej ruky. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Všeobecná diskusia Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: