Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Písanie príspevkov - presunuté z témy Empat

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Návrhy a pripomienky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Moira

Založený: 09.12.2010

PríspevokZaslal: So Jan 29, 2011 19:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Rolling Eyes ehm ,nerada sa miesam do toho ,a je to uplne mimo temu ,ale....Heliana prosim ta,neskusila by zacat pouzivat taku malu bublinku s nazvom : uprav. A tak prispevok doplnit,miesto toho,aby si pisala dalsi a dalsi ,tym skor ,ked po tvojom prispevku zatial nikto neodpovedal
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Heliana

Založený: 30.01.2010

PríspevokZaslal: So Jan 29, 2011 20:03    Predmet: Odpovedať s citátom

....pozri nerozmýšľala som nad tým...veď prečo aj. Sú tu možnosti ako budem reagovať, či v jednej kolónke, alebo v dvoch, je to tu na výber a ja som si zvolila tento postup. Prečo Ti to tak vadí, že som nereagovala podľa Tvojich predstáv?
Návrat hore
Moira

Založený: 09.12.2010

PríspevokZaslal: So Jan 29, 2011 20:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Wink no,vidim,ze toto je asi moj posledny prispevok na tvoju adresu ,vzhladom k zakonceiu tvojho
hlavne prosim nebud vztahovacna,alebo hakliva ,ja nepotrebujem a ani nechcem aby niekto pisal podla mojich predstav,a vlastne ani ziadne predstavy o tom ,ako by mal kto pisat nemam .Bol to len navrh,v dobrom mysleny . jedine co mi vadi- a to sa osobne teba NETYKA,je zahlcovanie fora,a to akehokolvek a kdekolvek len pre jeho prehladnost,kt. ulahcuje orientaciu na forach napriklad. dufam ,ze zrozumytelne som sa vyjadrila,cim tuto debatu o poriadku a ulahcovani a prehladnosti v teme s tebou koncim
Návrat hore
Lysnyt

Založený: 19.10.2009

PríspevokZaslal: So Jan 29, 2011 20:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Mna do toho tiez nic Heliana, poriadok by tu mal riesit niekto iny. Ale suhlasim s Moirou.
Kolko prispevkov sa zmesti na jednu stranu? Pricom jeden prispevok ma stanovenu nejaku minimalnu velkost aj ked v nom nie je nic napisane.
Predstav si, ze pride niekto novy a uvidi temu rozpisanu na napr. 50 stranach.
Návrat hore
Heliana

PríspevokZaslal: Ne Jan 30, 2011 5:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Nechcem zahlcovať fórum, zasa až tak veľa tých príspevkov nepíšem.
Ale uvedomili ste si, že aj tieto príspevky zahlcujú toto fórum a sú v podstate od veci a zbytočné a je ich päť?

Priznám sa, pri písaní príspevkov som mala trocha výčitky svedomia voči administrátorovi, ale ak on zatiaľ nemal výhrady, že sem píšem......tak zatiaľ nemám čo riešiť. V momente ak si to priať nebude, nenapíšem sem ani slovo.

Myslím si , že ak chce niekto dôsledne dodržiavať pravidlá, tak by mal túto problematiku riešiť v inej téme, napr: "Návrhy a pripomienky"

PS: písala som to tesne po zemetrasení sila asi okolo 4 stupňov Richterovej stupnice, verte mi že som neuvažovala nad tým, kde je aká kolónka a čo mám do nej napísať. Viete si predstaviť, aké pocity má človek keď sa pod ním hýbe zem a nevie, či o pár minút nebude musieť vybehnúť z domu? Empati!? Smile
Návrat hore
Patrik
Site Admin

Založený: 09.04.2005

PríspevokZaslal: Ne Jan 30, 2011 10:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Príspevky mimo témy Empat som presunul z tohto miesta: http://forum.regresnaterapia.sk/viewtopic.php?t=475&postdays=0&postorder=asc&start=392

Pre Moiru a všetkých ostatných. Ak píšete k téme a niečo vás napadne po pár minútach k príspevku a ešte nikto nereagoval, kľudne použite možnosť uprav, aby sa fórum zbytočne nezahlcovalo počtom príspevkov.
Ak ale uznáte za vhodné, že to priamo nesúvisí s príspevkom, napríklad, že to súvisí s inou časťou fóra alebo časom, kľudne napíšte nový príspevok a tým dáte najavo, že sú od seba niečím oddelené.

V Helianinom príspevku to je podľa mňa na prípustnej hrane. Sú to významovo podobné príspevky, ale myšlienkovými pochodmi a časom oddelené. Nabudúce by som, Heliana, ale doporučil použiť možnosť uprav, kde to bude aspoň trochu možné, ak chceš reagovať a rozšíriť svoj posledný príspevok.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Heliana

PríspevokZaslal: Ne Jan 30, 2011 11:01    Predmet: Odpovedať s citátom

OK.
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Návrhy a pripomienky Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: