Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Koloidné striebro

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Riešenia cez telo
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Patrik
Site Admin

Založený: 09.04.2005

PríspevokZaslal: Ne Jan 03, 2010 16:21    Predmet: Koloidné striebro Odpovedať s citátom

Mal som možnosť posledný rok skúšať na sebe a neskôr aj na rodine koloidné striebro a výsledky sú naozaj zaujímavé.

Ak sa podáva pri prvých príznakoch či už bakteriálnej alebo vírusovej infekcie, tak dochádza k výraznému skráteniu choroby a prejavov.

Ak už sa infekcia rozšíri a vírusy alebo baktérie sa "zabývajú", jeho schopnosť slabne.

Považujem ho za výborného akútneho pomocníka imunitnému systému pri infekciách. Zároveň na rozdiel od antibiotík alebo antivirotík nijako na imunitný systém nevplýva.
Je to taký nástroj na "upírov", ktoré sa k nám pridali a dali sme im priestor na rozmnoženie a cucanie. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Martyn

Založený: 05.12.2007

PríspevokZaslal: Ne Jan 03, 2010 18:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj Patriku,
pouzivam KS uz okolo 1 roku a mam podobne zkusenosti.
Velmi doporucuji tyden podavat diteti pred ockovanim.
Jeho imunita ma pak vekou silu se vyporadat s temi povinnymi jedy do jeho tela vpravenymi.

No nicmene jsou to tvoje slova:
neprehanet, imunita muze zlenivet.

Martyn
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Marcel

Založený: 10.06.2007

PríspevokZaslal: Ne Jan 03, 2010 19:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Pridávam sa do klubu tích, ktorí koloidné striebro používali a taktiež môžem potvrdiť vyššie napísane.
Návrat hore
Patrik
Site Admin

Založený: 09.04.2005

PríspevokZaslal: Ne Jan 03, 2010 22:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Martyn Napísal:

No nicmene jsou to tvoje slova:
neprehanet, imunita muze zlenivet.

Martyn

Jojo. Ako so všetkým. Nič nepreháňať. Už je na svete jeden modrý človek, čo bral koloidné ako ranný čaj. Wink
Návrat hore
Martyn

Založený: 05.12.2007

PríspevokZaslal: Ne Jan 03, 2010 22:52    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.disclose.tv/action/viewvideo/18273/Colloidal_Silver_Turns_Man_Blue_/

Laughing
Návrat hore
Marcel

Založený: 10.06.2007

PríspevokZaslal: Po Jan 04, 2010 8:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Martyn Napísal:
http://www.disclose.tv/action/viewvideo/18273/Colloidal_Silver_Turns_Man_Blue_/ Laughing

Zaujímavé, toto som ešte nevidel Laughing
Návrat hore
Daniel

Založený: 30.05.2005

PríspevokZaslal: Ut Jan 19, 2010 0:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Zeby Avatar ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
dada

Založený: 16.06.2009

PríspevokZaslal: Št Feb 24, 2011 14:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Daniel Napísal:
Zeby Avatar ?

Presne to iste ma napadlo pri pohlade na deduska a este aj toto, zeby Smoulinko? Laughing Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dada

Založený: 16.06.2009

PríspevokZaslal: Št Feb 24, 2011 14:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Aj ja ho chcem vyskusat, na nete je toho dost, ale nechcem kupovat macku vo vreci, viete mi poradit nejaku osvedcenu stranku? Nemusite robit reklamu, poslite mi to skryto:)
Návrat hore
Lysnyt

Založený: 19.10.2009

PríspevokZaslal: Št Feb 24, 2011 20:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Ked bolo vyzradene tajomstvo ajurvedskych zasvatencov, ze pouzivaju zlato pri lieceni chorob a na ine ucely (napr. dlhovekost), zacala nova doba pre ziskuchtivcov a "mastickarov". Prirovnal by som to k rei-ki. Z duchovneho ucenia, trvajuceho aj desatrocia, vzniklo "instante zasvatenie za peniaze" trvajuce par minut.
Rovnako ako koloidne striebro existuje aj koloidne zlato. Podla roznych e-shopov je to priam zazracny vseholiek. Celkovo vsetky vzacne kovy, cim vzacnejsi tym lepsi (platina, iridium, striebro, zlato).
Osobne nepopieram ucinky tychto kovov pre energeticky system organizmu.
Avsak brat to dlhodobo je myslim si rovnake ako dat dieta do "bubliny" zo strachu pred bakteriami, alebo hadzat perly sviniam. Vzacne kovy sa nevolaju vzacnymi zo srandy. Vzacne ucinky pre vzacne prilezitosti (nevyliecitelna choroba, alchymia), alebo vzacne ucinky pre denne uzivanie (modry muz) Wink.

P.s. uvadza sa, ze kolidne zlato zvysuje IQ aj o 20bodov. Mozno prave potom si clovek uvedomi aky bol blbec
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Riešenia cez telo Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: