Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Guru - o nasich uciteloch, poradcoch, vodcoch
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Diskusia ..za hranicou hmoty..
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Heliana

Založený: 30.01.2010

PríspevokZaslal: Ut Jún 08, 2010 11:31    Predmet: Odpovedať s citátom

...aj tak mi to nelezie do hlavy Akože tento príbeh znie....

Napíšem niekomu aby mi pomohol.
- ten nelení vyskočí z tela, a príde ku mne
- komunikuje so mnou akýmsi zvláštnym spôsobom, alebo testuje
- mne je to ohromne smiešne, pokúšam sa nadviazať kontakt
- dobre pochopím čo odo mňa chce, a v momente mám migrénu
- nechápem ničomu.....asi to bol omyl
-napíšem mu ešte raz
- situácia sa opakuje, neviem čo mám robiť....asi som ho minule nepochopila
-ja to tiež síce nechápem, ale dobre, ak sa chce hrať...tak sa môžme
- zase prúser migréna....

no mne to pripadá byť trocha choré......ale v podstate ak som už tolko blbostí napísala, ešte táto stránka znesie aj toto...

sakra povedzte mi kde robím chybu!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Daniel

Založený: 30.05.2005

PríspevokZaslal: Ut Jún 08, 2010 22:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Heliana Napísal:
... chcela som iba zhodnotenie zdravotného stavu, to aby na mňa pôsobil som nechcela.
Napísala som mu o migrénach, dúfala som, že niečo poradí.
Ale cítila som keď ma akože vyšetroval....to je ťažko povedať ako, len vtedy som cítila jeho prítomnosť, ale nebol tu...sakra to sa ťažko píše takéto veci, ja to jednoducho cítim....no a potom sa mi tá migréna spustila, zanedlho mi napísal to čo si videl. Potom sa to ešte raz opakovalo, a zase mi napísal to isté....Niečo ako keby skúšal vyvolať vo mne, pocity ...ale v oboch prípadoch sa to zvrhlo na migrénu...

Heliana, pozri si lepsie prispevky od Avalon ... obe ste kontaktovali Saša Pueblo a mate podobne prejavy ... az prilis podobne ... Exclamation
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Heliana

Založený: 30.01.2010

PríspevokZaslal: St Jún 09, 2010 5:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Daniel máš výborný postreh, lenže pointa podľa mňa nebude pri Sasovi .
Mne sa stali tie udalosti tak pred 10 rokmi, keď som nevedela, že vôbec nejaký Sasa existuje.
Ale máš pravdu, cítim tam niečo spoločné s avalon, hm ale ako to povedať...
Je to niečo ako tvorivý chaos, ktorý núti človeka prehodnotiť svoj hodnotový rebríček. Niečo, ako keď sa v komore robí poriadok a to vo fáze, keď rozmýšľaš, ktoré veci vyhodiť a ktoré nechať, ale zatiaľ si sa nerozhodol....
Vieš čo všetko tam máš, a akú to má hodnotu, rozmýšľaš , čo na ktorú poličku, čo má byť poruke a tak...

Nejak z toho celého cítim taký zatiaľ nevykryštalizovaný potenciál....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Daniel

PríspevokZaslal: Ne Okt 17, 2010 19:36    Predmet: Odpovedať s citátom

http://zivot.lesk.cas.sk/clanok/8233/kuzlo-ruk-ovlada-metodu-legendarnej-liecitelky-dzuny.html

Kúzlo rúk: Ovláda metódu legendárnej liečiteľky Džuny

Je jedinou Slovenkou, ktorá prenikla do súkromia jednej z najvplyvnejších a najbohatších žien Ruska. Žiačka liečiteľky Džuny MUDr. Miroslava Plchová.

Na zážitky z kurzu bezkontaktnej metódy nikdy nezabudne

Keď doštudovala medicínu a začala sa z vlastnej záľuby zaujímať o starobylú metódu asýrskeho lekárstva, nevedela si predstaviť dosah účinku rúk vysielajúcich blahodarné signály niekoľko centimetrov od tela pacienta. Po čase strávenom po boku liečiteľky Džuny už vie, že nej de o žiadne pochybné šarlatánstvo. Lekárka Miroslava Plchová hovorí o úprave energetického poľa a jeho prerozdelení, vďaka čomu možno pozitívne pôsobiť na všetky systémy a orgány tela. Nevšedné zážitky z Ruska opisuje vo svojej publikácii s príznačným náz vom Ruky.

Strach vystriedal obdiv

„Vedela som, že existuje možnosť vycestovať do Moskvy a absolvovať kurz priamo pod vedením Džuny,“ vracia sa Miroslava Plchová do divokého roku 1990. Spočiatku mala obavy nielen z pomerov v pomaly sa rozpadávajúcom sovietskom impériu, ale aj zo samotnej liečiteľky. „Na kurz k nej sa nedostane každý, vyberá si z množstva uchádzačov a prstom ukáže na toho, kto jej vyhovuje. Tak som sa medzi nimi ocitla aj ja,“ spomína. Školenie prebiehalo celkom inak, ako si predstavovala. „Keď som vošla do vzdelávacieho centra, všade na dverách boli tabuľky s lekárskymi titulmi. Vtedy som začala veriť, že som na správnom mieste. Ráno sa začínalo všeobecným prehľadom medicíny, boli medzi nami fyzici, chemici aj odborníci z očného lekárstva. Na medicínske vzdelanie kládli veľký dôraz,“ hovorí Džunina žiačka, ktorá nakoniec kurz úspešne absolvovala a domov sa vrátila s cenným diplomom. Ako jedna z mála vyvolených potom trávila čas priamo po Džuninom boku v jej súkromí.

Oživila srdce mimo tela

Keby nezdokumentovala časť svojich zážitkov do videoarchívu, zrejme jej nikto neuverí. „Na prax sme chodili do sovietskej akadémie vied, kde nám ukázali laboratóriá, očnú kliniku a predstavili experimentálnu medicínu. Tam sme videli až desivé veci. Napríklad odizolované srdce, ktoré bilo pod Džuninými rukami. Neuveriteľné pre mňa bolo aj to, že dokázala upraviť bunkovú imunitu. Videla som, ako vyliečila ekzém na tvári alebo kolegu so silným zápalom pečene, ktorý po jej kúrach odišiel zdravý,“ vracia sa lekárka z Liptovského Hrádku k zážitkom spred dva dsiatich rokov. Iróniou osudu je, že Džuna svojmu vlastnému synovi Vachtangovi pomôcť nedokázala. Stal sa obeťou auto havárie v čase, keď išiel do obchodu kúpiť pečivo. „Neskôr som čítala, že sa ho snažila svojimi rukami zachrániť. Hoci mu predĺžila život, na záchranu už bolo neskoro. Džuna o sebe tvrdí, že je šťastný človek. V samotnej podstate je však veľmi smutná,“ hovorí Miroslava o žene, ktorá okrem iného krásne maľuje a skladá básne.

Nepochopení?

Chorý človek je podľa metódy Džuny akýmsi vysielačom signálov bolesti, ktorý liečiteľ prijíma ako rádiostanica. Týmto spôsobom vzniká medzi dvoma živými objektmi vzájomná komunikácia. Choroba a bolesť sa odstraňuje namáhavou manipuláciou rúk počas niekoľkých procedúr, ktorých počet sa zvyčajne pohybuje od sedem do desať. „Aj tu platia prísne pravidlá, ktoré nastavila Džuna. Len čo sa porušia, liečba stráca svoj účinok,“ vysvetľuje MUDr. Miroslava Plchová. Hoci sa sama presvedčila o tom, že nejde o žiadne pochybné liečiteľstvo, názory iných lekárov na metódu Džuny radšej rozoberať nechce. „Na úplné pochopenie takejto liečby na Slovensku ešte nedozrel čas,“ myslí si lekárka, ktorá sa aktívne zaoberá aj akupunktúrou. Skúsenosti od Džuny využíva iba príležitostne. „Do Ruska som išla najmä za poznaním, čas strávený v spoločnosti tejto charizmatickej ženy ma nesmierne obohatil. Ten pocit je pre mňa oveľa viac , než využiť tieto skúsenosti na finančný prospech,“ tvrdí bývalá žiačka slávnej liečiteľky.

Asýrska cárovná

V živote si vytrpela ako málokto, napriek tomu našla silu pomáhať druhým . Už ako dieťa prišla Džuna (vlastným menom Jevgenija Juvaševna Davitašviliová) v krátkom čase o obidvoch rodičov. Išla si však za svojím cieľom a v Tbilisi vyštudovala medicínu. Neskôr sa presťahovala do Moskvy, kde sa stala v osemdesiatych rokoch svetoznámou vďaka liečiteľským schopnostiam. Jej služby využívali – v časoch komunizmu aj na príkaz Kremľa – mnohé špičky krajiny na čele s Brežnevom. Po rozvode žila Džuna so svojím synom Vachtangom, po jeho tragickej smrti roku 2002 sa načas stiahla do ústrania. Dnes už opäť vystupuje na verejnosti a lieči pacientov. Keďže jej otec pochádza z Iránu, hlási sa k starobylému asýrskemu národu a nazýva sa cárovnou tejto dávnej civilizácie. Tomuto pomenovaniu zodpovedá aj jej životná úroveň. Hovorí sa, že patrí medzi najbohatších Moskovčanov. Dnes má patentovaných už vyše dvadsať prístrojov pracujúcich na princípe jej výskumov. Napriek ponukám žiť a pracovať v zahraničí Džuna tvrdí, že jej miesto je doma.

Autor: Život, Richard Budín
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Daniel

PríspevokZaslal: Ut Apr 12, 2011 20:57    Predmet: Odpovedať s citátom

http://kultura.sme.sk/c/5848296/liecil-hlasy-aj-duse.html

"Hegerová, Gott, Gombitová, Žbirka, Breiner, Lipa a mnohé ďalšie hviezdy boli jeho žiakmi aj priateľmi. Známy hlasový pedagóg a liečiteľ František Tugendlieb zomrel vo veku 82 rokov. ... "
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Diskusia ..za hranicou hmoty.. Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Prejdi na: