Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Druhotne telesne prejavy po regresnej terapii.

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Regresné techniky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Ingrid Grznarova

Založený: 16.06.2005

PríspevokZaslal: St Jan 17, 2007 18:47    Predmet: Druhotne telesne prejavy po regresnej terapii. Odpovedať s citátom

Je to bezne, ze klient ma po regreske aj ine telesne prejavy (vacsinou pre neho neprijemne) ako v danej oblasti, ktoru sme riesili?
Napr.: Klienta riesila problem z travenim. po mesiaci sa na tvari vyhadzala + ekzemy. Mne sa to zda normalne, telo sa cisti a na tvary mame premietnute akupresurne body celeho tela. Mate niekto s tymto skusenosti?
Dakujem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Patrik
Site Admin

Založený: 09.04.2005

PríspevokZaslal: Št Jan 18, 2007 18:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Trávenie je dlhý systém. Je možné, že ste vyriešili niečo a iné sa takto "pýta" na riešenie. Vyrážky by mohli súvisieť s čistením alebo zanesením pečene, žlčníka. Dal by som tam trochu času. Na očistu pečene všeobecne olivový olej s citrónovou šťavou ( lyžica/lyžica ráno ) + možno nejaký čaj na podporu pečene(niečo máme v časti Riešenia cez telo). Pre odvážnejších urino-terapiu na pokožku. Po niekoľkých dňoch, týždňoch pozrieť problémy v terapii - dotiahnuť trávenie ak to s ním súvisí. Takisto odporúčať lekárske vyšetrenie, či nejde o nejaký akútny telesný problém.

Všeobecne sa po terapii môže objaviť aj terapeutické zhoršenie, ktoré by nemalo trvať viac ako 3-5 dní. Väčšinou tam príde ešte nejaké uvedomenie alebo gesto. Inak môže ísť aj o nedoriešenú restimuláciu v terapii na nejakom ďalšom engramickom reťazci, ktorého ste sa dotkli. Vyčítateľné zo záznamu a priebehu sedenia. Najlepšie doriešiť na ďalšom sedení.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
AndreaRapantova

Založený: 09.01.2006

PríspevokZaslal: So Jan 20, 2007 12:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj Patrik, no a co uraz???
Tri tyzdne po nasom sedeni som tak nestastne spadla, ze mam zasity lavy laket. Dufam, ze sa nic ine nestane. :D
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Patrik
Site Admin

PríspevokZaslal: Ne Jan 21, 2007 8:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Úraz býva často upozornenie na to čo dlhodobejšie nevidíme.

Lakeť môže súvisieť s tým, čo je za nami a do čoho šťúchame bez toho, aby sme sa na to pozreli. Môže súvisieť s tvrdosťou - jej prejavovaním, alebo naopak neprejavovaním v danom čase a priestore(ostré lakte). Ľavá strana ženskosť.
Návrat hore
Dadka

Založený: 20.09.2006

PríspevokZaslal: Ut Mar 27, 2007 10:00    Predmet: umělé oplodnění, částečná hluchota Odpovedať s citátom

Patriku,

jestli jsem zas na špatném foru, tak mě prosím omluv či rovnou někam přehoď. Dík.

Mám hned 2 otázky :

1) máš zkušenosti se ženami, které bez zjevné fyzické příčiny neudrží
plod při umělém oplodnění?

2) máš zkušenosti s pomocí lidem, kteří částečně ohluchli za života?

Máš nějaký písemný přehled fyzických potíží a bolestí ve spojitosti s psýchou? Ev. školíš to? Velice mě to zajímá.

Dík
Krásnej den
Daška
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Ingrid Grznarova

Založený: 16.06.2005

PríspevokZaslal: Ut Mar 27, 2007 19:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj Dadka,
ja dost cerpam z knih Miroslava Hrabicu. Tam najdes prakticky vsetko.
Skus knihu: Co nam telo ríka - anebo po stopach nemoci. A potom mi pomaha moja intuicia.
Pekny den
Ingrid
Návrat hore
NattieA

Založený: 24.09.2010

PríspevokZaslal: So Apr 30, 2011 8:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Dobrý deň!
Včera som bola na terapii a nemám telesné prejavy ale skôr duševné.
Ja mám pocit, že som si to tam možno aj tak len vymýšľala lebo mi nič neprichádzalo, ale aj tak mám zlé pocity.
Totižto mňa tam mali obesiť a mal byť jedným z nich môj terajší brat a ja mám teraz z toho veľmi zlé pocity čo som povedala o svojom bratovi a bojím sa, aby mi nepreplo a nechcela som mu nejako ublížiť. Sad
Návrat hore
Patrik
Site Admin

PríspevokZaslal: So Apr 30, 2011 21:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj NattieA, u koho si bola na terapii?

Ak máš pocit, že si si vymýšľala, prečo máš pocit, že by Ti mohlo nejako prepnúť alebo by si mu mala nejako ublížiť?

Ak by sa dalo napísať, akú tému si na terapii riešila?
Návrat hore
NattieA

Založený: 24.09.2010

PríspevokZaslal: Ne Máj 01, 2011 8:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Mohlo by to súvisieť s tým, že som čítala na internete, že jedna žena v regrese videla ako bola otrok a jej manžel jej ubližoval a tak sa mu v tomto živote rozhodla pomstiť.

Bola som u Andrey Stunkel a riešila som nadváhu.
Návrat hore
Patrik
Site Admin

PríspevokZaslal: Po Máj 02, 2011 6:45    Predmet: Odpovedať s citátom

NattieA Napísal:
Mohlo by to súvisieť s tým, že som čítala na internete, že jedna žena v regrese videla ako bola otrok a jej manžel jej ubližoval a tak sa mu v tomto živote rozhodla pomstiť.

Bola som u Andrey Stunkel a riešila som nadváhu.

Možno nie je náhoda, že si si práve čítala podobný príbeh na nete ako je ten Tvoj. Ale to, že máte niečo spoločné s tou ženou ešte neznamená, že by mali byť spoločné aj riešenia. Wink Píšeš, že ona sa rozhodla, Ty sa tiež môžeš rozhodnúť ako to možné napätie(ak tam nejaké je), čo sa týka brata, budeš riešiť.

Ako vnímaš výsledok po terapii čo sa týka nadváhy?
Návrat hore
Babsi

Založený: 06.04.2011

PríspevokZaslal: Ne Jún 26, 2011 6:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj, chcela by som sa opýtať, či je možné mať po regresnej terapii telesné príznaky, aj keď sme na sedení neriešili telesné problémy. Riešili sme môj vzťah s otcom, od sedenia (2 týždne) trpím dosť veľkým nechutenstvom a pred 3 dňami ma začala veľmi silno (neznesiteľne) bolieť ľavá strana hornej a dolnej čeľuste. Psychicky došlo k zmierneniu úzkostí. Môže to spolu súvisieť? Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.
Návrat hore
Patrik
Site Admin

PríspevokZaslal: Po Jún 27, 2011 6:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj Babsi,
mohli sa stať dve veci. Buď ste sa niečoho pri terapii tiež dotkli, čo sa prejavuje teraz na tele alebo tento prejav by prišiel aj bez terapie. Ak sa pri terapii neobjavila žiadna súvislosť, tak je to skôr asi tá druhá možnosť, ale naisto sa to povedať nedá. Môže sa niečo ešte pýtať na riešenie.

Sú zase dve možnosti, čo s tým urobiť. Buď pôjdeš k terapeutovi a do terapie vložíte tému tej bolesti a telesných prejavov, kde môžeš zistiť s čím to súvisí alebo nejaký čas počkáš, či sa niečo nezmení alebo neudeje.
Návrat hore
Babsi

Založený: 06.04.2011

PríspevokZaslal: Ut Jún 28, 2011 12:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj, dakujem. Zuby po 3 dnoch zazracne prestali same boliet Smile. Nechutenstvo stale trva, suvislost tam ale vidim, stale nie som asi schopna urcite veci stravit. Takze sa tomu este urcite budeme venovat. Inak ma dost fascinuje, aka jemna a ucinna metoda to je Smile.
Návrat hore
Daniel

Založený: 30.05.2005

PríspevokZaslal: Po Júl 11, 2011 21:28    Predmet: Odpovedať s citátom

AndreaRapantova Napísal:
Ahoj Patrik, no a co uraz???
Tri tyzdne po nasom sedeni som tak nestastne spadla, ze mam zasity lavy laket. Dufam, ze sa nic ine nestane. Very Happy

Uraz ma jednu silnu vyhodu = umoznuje nieco v nasom zivote zmenit (prehodit vyhybku) tak, ze okolie proti zmene uz neprotestuje. Vyhneme sa tak potencialne pocetnym silnym konfliktom s okolim, ktore by sme mozno nevladali vyhrat, ci obhajit ... predpokladame ze okoliu by sa nas slobodny pokus o "prehodenie vyhybky" nepacil. Okolie je pomocou urazu "donutene" to akceptovat bez zbytocnych "kecov".

Uraz ma ale jednu nevyhodu, a to su casto trvale alebo aspon dlhodobe telesne zmeny, ktore nie je jednoduche dostat do povodneho stavu.

Uraz je vlastne "prefikany" sposob ako oklamat vsetkych az tak, ze klameme pritom aj seba sameho ... a platime telesnu dan ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Regresné techniky Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: