Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Aura

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Ďalšie psychoterapie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
angeli

Založený: 10.01.2008

PríspevokZaslal: Št Jan 10, 2008 11:32    Predmet: Aura Odpovedať s citátom

Neviem kam by som mala dat tuto temu tak skusim sem. mam otazku ako je to s aurou dvoch ludi-partnerov,ktori spolu ziju,ako je to s ich aurou?musia sa auri dotykat-lepsie povedane ak su spolu vedla seba musia sa ich auri prelinat a spajat,aby to znamenalo ze je medzi nimy laska.....neznamena ,ze ak sa auri nespajaju,mozu sa milovat,ale su kazdy sam osobnost sama o sebe?a prito k sebe patria...da sa vobec na zaklade auri nieco taketo"citat"???ja sama o sebe som clovek,ktory miluje tak,ze nechava toho druheho zit.podla mna to je prava laska-neobmedzujuca...(samozrejme s urcitymi pravidlami ktore vyhovuju obom partnerom) raz mi to bolo takto povedane-"vase auri sa nedotykaju,to nie je silna laska...) aj ked moc na tiet veci ,ze raz kuknem a hned viem...bla bla...neverim ale vrta mi hlavou ako to moze byt...samozrejme "videnie"auri je obsirne,roznymi zmyslami a dalej...nielen prizmurim oci a hned VIEM... Shocked
Daniel

Založený: 30.05.2005

PríspevokZaslal: Po Jan 14, 2008 23:55    Predmet: Odpovedať s citátom

... uz ked je tema aury v psychoterapii tak by sme asi mali hovorit ako teda ta auraterapia prebieha ...

... hore je uvedeny priklad ako asi prebiehat nema Laughing

Budem sa asi opakovat, ale zovseobecnovat z jedneho hodnotenia nejakeho okamihoveho stavu niecoho dokonca tak premenliveho ako je aura (energeticky obal) je samozrejme "ulet" ...

Svojho casu, pred niekolkymi rokmi na CT vraj davali v priamom prenose ukazku ako kamenmi prikladanymi na telo pokusnej osoby v miestach cakier menili energie snimane tzv. aurakamerou ... zobrazovane to bolo ako zmena farby ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
empat11

Založený: 08.08.2011

PríspevokZaslal: St Aug 10, 2011 10:39    Predmet: empat vs aura Odpovedať s citátom

mozem sa vas opytat myslim ze vidim auru ale vidim ju nie tak ako kazdy hovorí takú veľkú ale len taky maly pasik okolo hlavy alebo ruky ked sa dlhsie pozeram trochu narastie ale nie o moc a este mam problem s tym ze vzdy ked chcem vidiet niekoho auru je pred farebnopu stenou nie cisto bielou ako to má byť a ja vidím farbu ako na tej stene ale nie ten istý odtieň je možné že vidím auru alebo mám problémy s očami prosím napište mi a ozaj raz som sa pozeral na cloveka pred bielou stenou a mala taku zeleno ruzovu auru ze v rozlicnych castiach tela mala ine farby je to mozne za odpoved dakujem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Patrik
Site Admin

Založený: 09.04.2005

PríspevokZaslal: Ne Sep 04, 2011 17:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Empat11, či máš nejakú očnú vadu vylúči alebo potvrdí len očný lekár. Takto cez fórum to ťažko niekto ogiagnostikuje. Wink

Ak človek vidí auru väčinou to aj vníma, lebo to nie je obyčajné videnie. Akoby sa tam zopol ešte nejaký ďalší vidiaci kanál, ktorý je možné cítiť - vnímať (že sa zopol).
Niekedy sa to udeje spontánne, ale potom to väčšinou nie je často a pocit/videnie je tam prítomný tiež.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
empat11

Založený: 08.08.2011

PríspevokZaslal: Ne Sep 04, 2011 18:06    Predmet: aura Odpovedať s citátom

myslim teda citim ze to neni očná vada len som si nebol istý kvoli tomu že to mení farbu podla toho pred akou farebnou stenou to je ale pred par rokmi som sledoval cloveka pred bielou stenou a mal farebnu auru takze sa asi budem drzat toho ze tu auru vidim inak diki ze si sem napisal
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Ďalšie psychoterapie Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: