Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Empat vs skusenosti
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Všeobecná diskusia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
empat11

Založený: 08.08.2011

PríspevokZaslal: Ne Aug 14, 2011 16:55    Predmet: sprava Odpovedať s citátom

diki za vysvetlenie
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bonara

Založený: 25.06.2011

PríspevokZaslal: So Sep 17, 2011 9:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Dnes mám pocit ako kontajner, ktorý všetok bordel pozbiera z okolia.
Včera tu bol niekto, kto má problémy s ľadvinami a dnes som opuchnutá jak pampúch, dcéra nevedela spať, tak som samozrejme nespala ja. Cítim sa ako nejaký smetiar......všetok bordel pozbieram....
Nechcem byť žiaden zberač bordelu! Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Patrik
Site Admin

Založený: 09.04.2005

PríspevokZaslal: So Sep 17, 2011 15:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Bonara, prosím nazahlcuj fórum príspevkami, ktoré nie sú k téme a diskusii.

Budem Tvoje výlevy akceptovať v časti Mám problém. V ostatných častiach ich budem mazať. Ďakujem za porozumenie.

Patrik
teraz ako site admin
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
empat11

PríspevokZaslal: So Sep 17, 2011 19:17    Predmet: otazka Odpovedať s citátom

mam otazku ked sa ludia okolo teba rozpravaju a ty citis ze su k sebe neviem ako to nazvat neuprimni alebo ako keby im vzajomne na sebe nezalezalo taky pocit prazdnoty a nezaujmu a ty sa snazis citit nejake pocity napr pocity lasky a ide ti to tazko ale ide ma to nejaky vplyv na tych ludi okolo teba?
Návrat hore
Bonara

Založený: 25.06.2011

PríspevokZaslal: So Sep 17, 2011 20:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Mala som pocit, že je to k veci. Empati preberajú pocity a ja som mala pocit, že som prebrala problémy s ľadvinami a tak isto problém s nespavosťou.
Čakala som, že sa to niekomu už stalo, a ozve sa. Myslela som si, že to patrí práve sem. Ale ak máš pocit, že to sem nepatrí, tak to rešpektujem, tak ako aj rešpektujem pravidlá Tvojho fóra. Ak si neželáš, aby som sem niečo písala, samozrejme to tak bude. A ak máš potrebu to zmazať, kľudne tak urob.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Patrik
Site Admin

Založený: 09.04.2005

PríspevokZaslal: Po Sep 19, 2011 19:14    Predmet: Re: otazka Odpovedať s citátom

empat11 Napísal:
mam otazku ked sa ludia okolo teba rozpravaju a ty citis ze su k sebe neviem ako to nazvat neuprimni alebo ako keby im vzajomne na sebe nezalezalo taky pocit prazdnoty a nezaujmu a ty sa snazis citit nejake pocity napr pocity lasky a ide ti to tazko ale ide ma to nejaky vplyv na tych ludi okolo teba?

Empat11, "obávam sa", že všetko čo robíme, cítime, prežívame má nejaký vplyv na ľudí okolo nás. A ten vplyv je priamy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
empat11

PríspevokZaslal: Ut Sep 20, 2011 17:22    Predmet: otazka Odpovedať s citátom

takze vlastne ked teda mozeme vysielat svoje emocie aj ludom ktori nie su empati tak vlastne mozeme trochu korigovat ich zmyslanie a pocity teraz nechcem povedat ze by som to chcel robit pre zle ale ako som uz minule napisal mohli by sme posielat pozitivne pocity lasky a radosti napriklad a fungovalo by to ked to je pravda nie je to pre tych empatov ktori su az moc na emocie citlivi myslim tym ze im napr dojde zle z tych pocitov, dobra sprava ze vlastne trochu dokazu ovplyvnit citove rozpolozenie cloveka a tym vlastne zoslabi aj negativne pocity ktore z neho citi ozaj som to len ja co nechape vlastnemu slovu ked to napise alebo mate take pocity aj ostatni
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Všeobecná diskusia Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strana 8 z 8

Prejdi na: