Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

neschopnost 'desifrovat'

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Mám problém
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
jarkarybka

Založený: 29.10.2006

PríspevokZaslal: St Dec 14, 2011 20:19    Predmet: neschopnost 'desifrovat' Odpovedať s citátom

mam vela upozorneni od Vesmiru, ze treba riesit 'muzsku' otazku...muzi ma 'opustaju' - umieraju ... maju 'zivot - smrt' nehody/ choroby ... moja prava strana tela (predpokladam predstavujuca muzsku stranku) upozornuje tiez ... minuly tyzden som zrazila na aute motorkara - chalana (mojou pravou stranou v UK, kde sa jazdi na lavej strane)... a ja stale nevidim, neviem - co muzom dlhujem, co Vesmir odo mna ziada, aby som im odovzdala, pochopila ... nejake napady? .. uvitam vsetky, no predovsetkym - muzi - ak viete - hovorte ... co? co vas napada, ze by sme my zeny mohli pre vas robit, aby sa vam lahsie zilo podla muzskych atributov a principov....(mozno nieco z toho sadne aj pre mna a nebudem uz nadalej svedkom castych 'odchodov', nehod, zraneni ...) vdaka
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gabika.slaninkova

Založený: 09.07.2007

PríspevokZaslal: St Dec 14, 2011 22:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj Jarka, odpoviem Ti vlastnou skúsenosťou. Od detstva som mala problém s pravou stranou tela. Až tak, že som bola niekoľkokrát hospitalizovaná v nemocnici. Nikdy sa nezistila príčina mojich problémov. Teraz viem, že všetko súviselo so vzťahom s mojim otcom. Napätie, ktoré bolo medzi nami, sa mne prejavovalo na tele.
Všetko, čo sa deje s pravou stranou tela, ukazuje na prvého muža, ktorý vstúpil do nášho života - otca.
Teraz máme pekný vzťah a moje vnímanie mužskej populácie a tiež samej seba sa za posledné obdobie diametrálne zlepšilo Wink
Návrat hore
Patrik
Site Admin

Založený: 09.04.2005

PríspevokZaslal: Št Dec 15, 2011 8:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj Jarka,
všeobecne vnímam, že je problém, keď sa žena odpája od muža alebo sa vôbec nenapojí. Väčšinou to robí vtedy, keď sa odpája od seba. Napojiť sa učí ako píše Gabika v detstve od otca alebo s otcom. Ak sa tam vytvorí prirodzené napojenie(obrazen povedané sa to deje keď dievča počúva otca na jeho kolenách), tak väčšinou to žene pomôže napojiť sa na seba a bez problémov sa napojiť aj na muža. S otcom vznikne prvá dôvera a potom to už je ľahké.
V dnešnej dobe ale ženy zažívajú problémy s napojením. Keď to robili v minulosti dostalo sa im len ubližovania, tak to teraz nemajú ľahké, aby vereili sebe a mužom. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Jarka Š.

Založený: 21.05.2010

PríspevokZaslal: Št Dec 15, 2011 19:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Pro Jarku Rybku - moje vlastní zkušenost je taková,že "přirozené napojení" v dětství přes otce neproběhlo,celý život jsem se s tím nenapojením na mužský svět potýkala,i když paradoxně jsem byla s muži v kontaktu velmi často.Mám i dva syny,takže nejen v okolí,ale i v rodině jsem neustále obklopená muži.Stále mi ukazovali,že vlastně nejsem napojená sama na sebe,ale já jsem to celé ty roky neviděla a vnímala jsem to jako nepochopení,ponížení z jejich strany a ze své strany jako závislost na nich a sebelítost.Až v průběhu kurzu regresní terapie u Patrika jsem si začala uvědomovat,že v první řadě je třeba napojit se na sebe.Sebepoznáváním a uvědomováním si souvislostí se začal měnit můj postoj k sobě a ruku v ruce s tím i postoj okolí a mužů ke mě.Přispělo k tomu určitě i to,že jsem si pomocí regresní terapie zpracovávala i svůj vztah s otcem.
Návrat hore
jarkarybka

PríspevokZaslal: Pi Dec 16, 2011 15:39    Predmet: Odpovedať s citátom

dakujem....musim sa vsak priznat, ze mi 'nezakliklo' ... mam zato(mozno je to len iluzia), ze tak, ako som teraz napojena na seba (tazkou sustavnou pracou na sebe), som v sucasnom zivote ( a v mnohych minulych) este nebola ... mozno len zotrvacnost a mozno ten 'balik' je tak velky, ze sa to 'vyrovnava' dlhsie, ako by som si zelala ..... pravda vsak je i to, ze s doverou - voci muzom - nie som daleko (a ani neviem ako ju budovat, ked .... asi mam presprilis vysoke naroky - svoboda, duvera, prirozenost, otevrenost pro partnerske a pratelske vztahy...)
Návrat hore
gabika.slaninkova

Založený: 09.07.2007

PríspevokZaslal: Pi Dec 16, 2011 17:26    Predmet: Odpovedať s citátom

jarkarybka Napísal:
..... a ani neviem ako ju budovat...

Jarka, začni u otca Wink
Návrat hore
jarkarybka

PríspevokZaslal: Po Jan 02, 2012 8:39    Predmet: Odpovedať s citátom

dakujem za vase namety....mam desifrovano (miera a pravdivost bude iste preverena zivotom).....
...ano - jednalo sa o oddelenost (v jenom velmi davnom zivote som nedokazala ako zena zensky 'prijat ' ...'riesit', pochopit situaciu, kt sa mi stala - a to povazujem za onu udalost - kedy som sa vedome oddelila od vsetkeho a vsetkych - od seba, od muza, od Boha, od Jednoty.....a odvtedy som - podla mojho terajsieho vedomia - riesila, hladala, odpovede preco - cize cisto muzsky pristup - aby som pochopila....mam zato, ze som naplnila muzsky princip a oddelenost muzsko - zenskeho, aby som dnes mohla zit v jednote muzsko - zenskej, ci zensko - muzskej - kedze som v zenskom tele Smile ....aby som mohla zensky prijimat no s muzskym chapanim, preco sa to ci ono deje....
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Mám problém Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: