Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

kineziologia vs hypnoza
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Regresné techniky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
avalon

Založený: 07.02.2010

PríspevokZaslal: So Feb 11, 2012 14:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Daniel, ked raz sa niekto rozhodne stať sa terapeutom, tak prebera aj určitu zodpovednosť za svoju prácu t.j. terapiu, ktorá nie je zbieranie hrušiek zo stromu, ale je to práca S PSYCHIKOU DRUHéHO.A každý taký zasah do nej ma aj svoje nasledky, o ktore sa uz mnohí terapeuti nezaujímaju. A dokonca niektorí svoju prácu berú ako len ako venovanie svojho času klientovi, za ktorý mu klient zaplatí. /To som sa nedavno dozvedela./ Nemám v umysle nikoho obvinovat, ako to tu naznačuješ, len píšem o svojich skusenostiach a svojom názore.
Mozno mám akusi smolu , že som nenatrafila na toho „mojho“terapeuta. A snad je to naozaj tym, že žiadneho nepotrebujem., ako píšeš...) kineziologička prave začínala s praxou, takze vela skusenosti nemala a regresna terapeutka to robi popri svojej hlavnej činnosti, čiže nie je profesionalka. Preto u nej tiež chybaju skusenosti a práve to naladenie. To su vsetko fakta, ktore ovplyvnuju vysledok a užitok z terapie. Investovanie do terapie, ktorou sa zasahuje do psychiky alebo investícia do bánk, fondov atd., oboje su zisk alebo strata ale v inych leveloch...čo by si vybral? stratu peňazí aj rozumu alebo len stratu peňazí ??
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Daniel

Založený: 30.05.2005

PríspevokZaslal: So Mar 31, 2012 20:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Avalon, zjavne si nepochopila o com som hovoril ... hodnotis zasadne dualne = bud strata, alebo zisk ... bud cierne alebo biele ... bud jin alebo jang ... svet nie je jednofarebny ... tebe zjavne nevadi ze kazde jin obsahuje v sebe zarodok jang ...

... vsimni si svoj posledny prispevok ... v kolkych vetach a kolko tvojej pozornosti smeruje od teba k inym a kolko tvojej pozornosti smeruje k sebe ...

... neviem ako do tvojej, ale do mojej psychiky zasahuje neustale niekto a nieco ... cez den aj v noci ... politici, susedia, televizia, bilboardy, reklama, pocasie, slnko, mesiac ... kde je koniec tejto mnozine vinnikov ... zeby u toho sefdizajnera tohoto matrixu ?

... myslis ze dokazes si dat terapiu s terapeutom o ktorom nebudes vediet ziadne fakty a das si vopred zaväzok ze ich ani po terapii zistovat nebudes ?

... dokazes doverovat tomuto boziemu dielu a jeho "nahodnemu" vyberu, alebo budes i nadalej verit na svoju "smolu" a neschopnost terapeutov "naladovat" sa na teba ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
jarkarybka

Založený: 29.10.2006

PríspevokZaslal: Po Apr 02, 2012 15:00    Predmet: Odpovedať s citátom

.... 'zodpovednost' .... ja to vnimam takto: kazdy niesieme zodpovednost za to, co robime, co hovorime, co myslime ..... a nezalezi na tom, ci si to uvedumujeme alebo nie ....

... teda - nielen terapeut nesie zodpovednost za to, co robi, a aky ma pristup, apod.... ale i klient, ktory si vybral daneho terapeuta (trebars takeho, ktory 'iba' zacina v danom obore alebo takeho, ktory to robi popri hlavnej cinnosti...) nesie zodpovednost za 'svoj' vyber ....

.... no - kazde 'stretnutie' je 'to prave', ktore nam dava 'sancu' pochopit, posunut sa, rozumiet, ....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Regresné techniky Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

Prejdi na: