Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Domov

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Mám problém
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Heliana

Založený: 30.01.2010

PríspevokZaslal: Ut Sep 16, 2014 12:44    Predmet: Domov Odpovedať s citátom

.....vraj miesto, kde sa radi vraciame
.....vraj miesto, odkiaľ pochádzame
.....vraj miesto, kde si zavesíme kabát
.....vraj miesto, ktoré nosíme v srdci

.... a čo keď, sa tam neradi vraciame
.... a čo keď, tam nechceme mať korene
.... a nechceme si tam viac zavesiť kabát
.... a vytrhnúť zo srdca ho nedokážeme, hoci by sme to chceli......

....môže mať človek v srdci dve iskry, dva domovy rôznej kvality ? nechápem to.....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Patrik
Site Admin

Založený: 09.04.2005

PríspevokZaslal: St Sep 17, 2014 17:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Niekedy na domov zanevrieme, ale za to domov nemôže - iba to, čo sme si ním negatívne spojili, keď sme boli blízko neho alebo v ňom... Najčastejšie však ako sme z neho odišli...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Heliana

PríspevokZaslal: Št Sep 18, 2014 19:19    Predmet: Odpovedať s citátom

....hm, je to zvláštne, že nikto nemá pocit, že má dva domovy, to som jediná? Dá sa takto vôbec existovať? .... Čo s tým, zlúčiť tie dve kvality tých domovov?
Návrat hore
Heliana

PríspevokZaslal: Pi Sep 19, 2014 5:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Trocha som nad tým rozmýšľala. A zdá sa, že pred 12-13 rokmi som to už riešila..... ale nedoriešila Sad a toto sú tie moje strachy, moja migréna..... preto taká silná restimulácia, len trocha zle načasované Sad.

Hm....čiže problematiku poznám, aspoň sa mi zdá.....

Mám pocit, že tam treba ísť vo vzťahu k tomu poriadne do hĺbky k úplněmu počiatku a zmyslu toho celého. A zatiaľ neviem, či mám v sebe toľko pochopenia. Ale keď toto raz "strávim" asi už bude môcť prísť čokoľvek.....

...he he...mám pocit, že to bude poriadny "rachot".....Smile, možno niečo staré zanikne a vznikne niečo úplne nové......divné....

...až sa mi do toho nejak nechce zrazu, vzhľadom k tomu, že viem počítať a prešla som už prenatál......Sad
Návrat hore
Heliana

PríspevokZaslal: Pi Okt 03, 2014 2:51    Predmet: nočná úvaha Odpovedať s citátom

....úplne som odvtedy rozbitá, neviem to spracovať. V noci sa prebúdzam s triaškou, potom už neviem spať do rána..... Asi som sa precenila.... nemyslela som si, že ma to tak ovplyvní....... asi som dosť slabá.......
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Mám problém Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: