Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

migrena

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Mám problém
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
phoenix

Založený: 25.05.2011

PríspevokZaslal: St Máj 25, 2011 13:02    Predmet: migrena Odpovedať s citátom

O regresnej terapii viem zatial malo, avsak dlhodobo riesim svoj problem s migrenou. Vyskytla sa po mojom druhom porode a pretrvava uz 20 rokov. Skusala som ju tlmit tabletkami, fyzioterapiou a uvolnenim krcnej chrbtice, stravou, akupunkturou, taktiez som navstivila viacerych liecitelov. Poznam par spustacov, ktore obmedzujem, napriek tomu mavam zachvaty aj 3 krat do tyzdna. Mohla by mi s tym regresna terapia pomoct alebo mam hladat niekde inde? Nemate s tym nahodou skusenosti?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Patrik
Site Admin

Založený: 09.04.2005

PríspevokZaslal: Št Máj 26, 2011 23:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj Phoenix, vítam Ťa na fóre.

Tému migrény v terapii riešime. Podľa toho, čo píšeš, môže Tvoja migréna súvisieť s témou pôrodu(aj toho Tvojho), kde sa z fyzického hľadiska môžu vyskytnúť tlaky na hlavu a zo psychického rôzne modely správania či už maminho alebo personálu, ktoré môžu na bolesti hlavy vplývať. Samozrejme to môžu súvisieť aj s niečím úplne iným. Po prvom sedení už by malo byť jasnejšie, či je možné pomocou regresnej terapie riešiť daný problém. Ako každý iný je aj ten Tvoj jedinečný, takže sa dopredu nedá odhadnúť, čo všetko je za tým, a či je možné s určitosťou povedať, či ho je možné vyriešiť regresnou terapiou.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Bonara

Založený: 25.06.2011

PríspevokZaslal: So Okt 01, 2011 9:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Na jednom meraní mi zistili súvislosť medzi migrénou a očkovaním.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Patrik
Site Admin

Založený: 09.04.2005

PríspevokZaslal: So Okt 01, 2011 15:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Bonara aké to bolo meranie a aké to bolo očkovanie. Môžeš?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Bonara

Založený: 25.06.2011

PríspevokZaslal: So Okt 01, 2011 16:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Very Happy Oberon to nebol. Smile
Boli to dva prístroje, jedna bola tiež elektróda, ktorá sa držala v ľavej ruke, a napätie sa snímalo z pravej ruky. Druhý bol slúchadlá a niečo na zápästia.
Obraz na monitore blikal a snímalo to vraj frekvenciu jednotlivých orgánov.
možno to bolo EAV.
Dr. diagnostikovala znečistenie pečene a zlý metabolizmus tukov. A vyjadrila podozrenie na to, že to môže byť spúšťačom migrén. Nehovorila o konkrétnych diagnózach a povedala, že to robiť ani nebude.
Spýtala som sa jej konkrétne na očkovanie pred 19-timi rokmi na hepatitídu B, ktoré som musela absolvovať, aby som mohla vykonávať svoje povolanie.
Niečo merala a potvrdila, že to to v organizme zanechalo nežiadúce stopy.
Povedala, že nedávne očkovanie na hep. A nezanechalo takú paseku a že to nemalo také dopady ako očk. na hep. B.
Myslím, že je dosť pravdepodobné, že sa s tou Dr, poznáš. Ale nechcem ju menovať, lebo neviem, či sa vyjadrujem presne tak ako ona.
Aký máš názor na takéto vyšetrovania?

Do toho obdobia sa datujú aj moje paralýzy a strach z mimozemšťanov, žeby toto boli tí moji krásavci? Smile
Inak namerala aj nejakú nezhodu aj v mozgu a nejaké nervové poruchy, alergiu na potraviny. Ale bežní lekári to zatiaľ nepotvrdili ani na MR-ku. Možno ešte môžem urobiť niečo pre to, aby sa to vrátilo do normálu. Na druhej strane skoro 20 rokov po ....neviem, či sú to zvratné procesy......

20.11.2011 - Teraz som sa dozvedela, predsa to bol Oberon. Neviem, teraz ci je to doverihodne vysetrenie, lebo o oberone bolo toho popisane dost, aj v tom negtivnom zmysle. Ale nikde citim, ze ta zataz, ktoru sposobilo ockovanie na hepatitidu B tam je, ved sama som to iniciovala aby sa nato pozrela. Cize som to kdesi vedela aj predtym uz.

Ak to niekto vobec budete citat, tak by som vas popprosila o nazor na oberon, alebo vlastnu skusenost.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Heliana

Založený: 30.01.2010

PríspevokZaslal: St Mar 18, 2015 10:57    Predmet: nastala zmena? Odpovedať s citátom

Ahoj phoenix,

chcela by som sa spýtať, či si riešila migrénu regresnou terapiou? Ak čítaš ešte toto fórum.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Mám problém Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: