Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

...z každého rožku trošku :)

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Mám problém
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
peťoBB

Založený: 25.01.2010

PríspevokZaslal: Po Dec 12, 2016 10:53    Predmet: ...z každého rožku trošku :) Odpovedať s citátom

...tak po dlhšej dobe som sem nakukol....rád by som podebatoval o pár témach, v ktorých buď nemám jasno, alebo nemám s kým o nich debatovať...píšem aj náčrt tém Smile

- ako pristupovať k človeku s psychickou chorobou, ako mu pomôcť, ako ho povzbudiť a vliať mu novú chuť do života?..
- sexualita, ako sa vyznať vo vlastnej sexualite, prečo človek padá občas do stavu živočíšna a stráca zdravý úsudok, ako si viac užiť milovanie, prezrádza skoré vyvrcholenie niečo o človeku a chuť s tým niečo urobiť
- téma prekliatia v rodine, ako to rozpoznať...či ide o prekliatie alebo choroby zo života, ak ide o prekliatie, ako sa k tomu postaviť, je to nebezpečná pôda, aké kroky podniknúť?
- téma naplnenia svojho života (a nevracanie sa k starým vzorcom)
- téma blokov v sebe, v tomto smere som sa už pokúšal o zbavenie blokov, ale stále ich mám a neviem či je moja úloha zbaviť sa ich životom postupne, alebo robiť preto ešte niečo
- téma, ako v tejto rýchlej pracovnej dobe nedať obmedzovať potrebou zarábať peniaze, ale viac sa venovať ľuďom okolo...rodine aj neznámym a zároveň sa venovať aj sebe...
- téma závislosti, človek si plne uvedomuje, že mu niečo neprospieva, ale aj tak prichádzajú lákavé myšlienky a príjemné pocity na minulosť...dá sa to vymazať zresetovať z hlavy?

...pár viet o mne...mám 37 rokov...som ženatý, máme 3 deti, ktoré nás tešia a napĺňajú.....v poslednej dobe už necítim potrebu navštevovať nejaké kurzy....cítim takú potrebu učiť sa životom....v minulosti som bol na kurzoch dr.Savčenka, bol som na Brandon Bays a jej astrálne cestovanie, Karaimy, Marcelka z hôr, etikoterapia pán Červenák...

...budem rád, ak sa mi niekto ozve Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Mám problém Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: