Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Problém
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Reinkarnácia a minulé životy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
petriss

Založený: 22.05.2009

PríspevokZaslal: Ne Máj 24, 2009 11:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Dobry den len ma napadlo ze dobre knihy na tuto temu su aj od autora - PhD. Miachael Newton. Su styri diely Osudy dusi, Cesty dusi, Ucenie dusi, Vztahy dusi. Je to regresny terapeut ktory sa zaobera najma skumanim "zivota medzi zivotmi" v knihach sa docitate ako to tam hore vyzera ako si vyberame svoje buduce zivoty, co sa tam hore ucime ale tiez sa vracia do minulych zivotov klientov a riesi ich problemy. Myslim si ze je su to jedny z najlepsich knih s touto tematikou.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Rocco

Založený: 21.12.2009

PríspevokZaslal: Po Dec 21, 2009 4:38    Predmet: Odpovedať s citátom

psycho Napísal:

Čo ma najviac zaujalo? Nuž, napr. že som už bol na tomto svete viackrát (a ešte zrejme aj budem), že život neni o peniazoch, ale o láske. Že sa neoplatí byť v živote zlý, pretože sa ti to skôr či neskôr vráti. Že netreba čakať od niekoho slovko Ďakujem, keď mu pomôžeš, ale urobiť to s radosťou v sdrci.
Snažím sa byť menej nervózny, viac si všímam ľudí okolo seba, snažím sa hľadať pekné stránky života a tie zlé dni rýchlo hodiť za hlavu. Každý deň je úplne nový.
Nebojím sa smrti, viem že môže prísť aj dnes. Ako niekto povedal, smrť sú len dvere do ďalšieho levelu Very Happy A tak nejak sa to píše aj v knihe. Z každého života si niečo berieš zo sebou, čo musíš v ďaľšom živote napraviť alebo sa niečomu podobnému vyhnúť. A vždy potom postupuješ vyššie a vyššie až dosiahneš najvyššiu "métu" a budeš žiť naveky ...
Niekto musí prežiť stovky životov aby sa tam dostal. Je to na každom z nás ako sa vyrovná so životom.

Ahoj Psycho, super vtip Very Happy Velmi s Tebou suhlasim s tym, co Ti to citanie do zivota dalo. Myslim si, ze vzdy nas dopredu náš zivot posunie. A poviem Ti, cim tazsi, tym rychlejsie napredovanie. Sam to poznam na vlastnej kozi, takze vyslovene negativne veci neexistuju, maju svoj zmysel. Ja sam som sa to naucil a hlavne za posledne roky. No a peniaze a laska. Kazdy raz pride na to, co je trvacne a co pominutelne a preto aj odpovedou na otazku, co je v zivote najdolezitejsie, je laska. Inak ja som si vymyslel taky tesitk. Vola sa to Test priorit. Ide o to, ze sa vysplham na nejaky kopec, napriklad Chopok, alebo len niekde v Malej Fatre. A potom sa z toho kopca pozriem vokol seba. Clovek zisti, aky je malicky oproti prirode, ake su jeho problemy malicherne a pominutelne. Tam si clovek naozaj uvedomi vela veci. Nemam na splatku auta...vezmu mi ho..no a co? Zomriem kvoli tomu? ALebo budem kvoli tomu horsim clovekom? Urcite nie. Neodpustim mojmu kamosovi, nieco co urobil a mrzi ho. No a co? No to, ze ak mu neodpustim, tak stratim priatela a budem mat vycitky, ze to bolo na mne, kto to mohol zmenit. Takze toto si mozeme aplikovat na akykolvek "problem" a je zaujimave, ake odpovede a vysledky sa nam v srdci potom vynaraju Smile Vela stastia, Psycho.
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Reinkarnácia a minulé životy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

Prejdi na: