Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Čo by povedal pán Jung, alebo ozvena minulého života ?

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Mám problém
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Heliana

Založený: 30.01.2010

PríspevokZaslal: Ne Feb 02, 2014 7:52    Predmet: Čo by povedal pán Jung, alebo ozvena minulého života ? Odpovedať s citátom

Som v rozpakoch, sníval sa mi sen, pomerne so silným emocionálnym nábojom. Pre mňa niečo veľmi prekvapivé, žiaľ nedokážem to zaradiť a možno ani spracovať, a tá "hrča" emócií mi na "linke" žalúdok - hrdlo už nedá spať.

Nedávno som sa stretla s jednou terapeutkou, a vlastne ten sen bol onej.
Inak, nechápem prečo, nejak veľmi ma nezaujala.

Snívalo sa mi, že žijeme v Dillí, možno len jedno, dve storočia dozadu, naša rodina. Moja dcéra od malička chodievala do akejsi dievčenskej školy. Celý čas som ako žena mala pocit ohrozenia, keď som mala prechádzať ulicami mesta. Chodievala som pre dcéru do školy. Dcéra po istom čase už nechcela prijímať "našu" potravu, ale len "indickú". Bola som z toho zúfalá.....lebo som mala pocit, že odmieta aj mňa a moju kultúru, vedela som, že ju strácam.....

To moje dieťa v sne bola terapeutka, sme asi v rovnakom veku, často cestuje do Indie, učí sa tam nejaké nové techniky ani neviem čoho....

A celý ten sen mal taký divný podtext, z ktorého som rozrušená. Ona ( terapeutka) ako keby bola mojim "strateným" dieťaťom z toho obdobia, keď sme žili v Indii. A momentálne mám pocit, ako keby som našla stratené dieťa....

nechápem z toho nič....... čo to má znamenať?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Heliana

PríspevokZaslal: Ne Feb 16, 2014 9:40    Predmet: Odpovedať s citátom

zaujímavý článok o DNA a jej možnostiach, a možno skúsenostiach mnohých z nás Smile

http://inner-light.ning.com/profiles/blogs/v-dci-potvrdili-a-dolo-ili-mimosmyslov-vlastnosti-a-ovliv-ov-n-na
Návrat hore
Heliana

PríspevokZaslal: Pi Apr 04, 2014 6:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Dnes sa mi sníval v polospánku sen, z ktorého sa neviem spamätať. Odohral sa mi pred "očami" celý život jednej úž nežijúcej osoby, mnohé som z neho pochopila, čo som doteraz nechápala, prečo pil a prečo sa tak správal, pochopila som jeho pocity.....
Bol to môj strýko a zomrel náhle, keď som mala 13 rokov, vždy ma dokázal rozveseliť svojim piskotom a srandičkami. Roky som na neho nemyslela, a dnes ako keby ma prišiel rozveseliť tými svojimi hlúposťami. Zrazu vo mne vznikol taký chumáč emócií, smiech aj plač cez slzy......"počula" som zrazu ten jeho piskot.....bolo to dojímavé, ako keby stál niekde pri mne.

Ja neviem, či som už totálny blázon, alebo čo..... možno som sa už naozaj zbláznila.......

Možno sa len teraz uvolnili emócie, ktoré som zo seba nevydala, keď zomrel?

V poslednej dobe sa vôbec nechápem.

PS: niekedy mám taký pocit, že duše v rode, ako keby si vzájomne pomáhali, keď je to za živa, nebol by to žiaden prekvapivý postreh Smile ale viackrát sa mi stalo, že som dostala, akýsi odkaz, alebo sen aj od tých , čo už v rode nežijú. Vynára sa vo mne taká otázka, ktorú zatiaľ neviem presne sformulovať. Ale prečo to robia? alebo prečo to robím? Matkin rod sa mi zdá byť neskutočne silný, ale z otcovej strany, ako keby to bola deradácia...... tam musí byť prúser teda poriadny.......
teraz ma napadá, že som čítala ten článok o rodoch, ale si ho už nepamätám....tak ho idem vyhľadať.
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Mám problém Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: