Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Ísť do regresu? Aké sú vaše reálne skúsenosti s regresom?

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Mám problém
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
dna31204

Založený: 24.05.2014

PríspevokZaslal: Ne Máj 25, 2014 14:40    Predmet: Ísť do regresu? Aké sú vaše reálne skúsenosti s regresom? Odpovedať s citátom

Mám 24 rokov a nedokážem si nájsť partnera. Nemala som žiadne pokusy o flirt a nikdy som nemala vážny vzťah. Snažím sa síce s mužmi nadviazať kontakt, ale niečo vo vnútri ma blokuje, od detstva mám taký problém, že sa nedokážem uvoľniť. Všimla som si, že keď sa aj rozprávam s nejakým mužom,tak cítim pocity úzkosti, strach, je mi do plaču a chcem utiecť, pričom nemám na to reálny dôvod. Stalo sa mi to pri otcovi, keď som mu nechcela povedať, kam idem a prečo a mala som strach mu to povedať, lebo som mala strach, že ma zbije, pričom otec bol vždy ku mne milý a láskavý, bola som jeho milovanou dcérou a nikdy ma neudrel. Alebo pri učiteľovi, pri ktorom som cítila úctu, rešpekt a obdiv, ale cítila som tie zlé pocity, pričom na to nebol reálny dôvod.
Natrafila som na regresnú terapiu a teraz váham, či do toho mám ísť. Bojím sa, čo tam uvidím a mám strach, že z toho budem mať ujmu na psychike, predsa len čítala som príbehy z iných stránok a nebolo to nič pekné. Bojím sa, že tam napríklad uvidím, že ma niekto znásilnil a ja sa z toho potom nebudem vedieť psychicky dostať. Som dosť citlivá, rozruší ma živý nepríjemný sen že potom o ňom pár dní v kuse premýšľam, čo to bolo a či sa to splní.

Napíšte mi prosím vaše reálne skúsenosti z regresnej terapie a pokúste sa mi poradiť, ako nájsť skúseného terapeuta, a či poznáte niekoho na východnom Slovensku (KE, PO), kto to robí a má u klientov dobré meno.

Čo si myslíte o tomto? http://www.sekty.sk/sk/articles/show/266

Ďakujem za príspevky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Patrik
Site Admin

Založený: 09.04.2005

PríspevokZaslal: Ne Máj 25, 2014 17:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj Dna31204, vítam Ťa na fóre.

Ak máš strach a pochybnosti nič Ti nebráni si vybrať iné druhy terapie, ktorých je veľa na výber.

Čo sa týka pani Škodovej, tak tu sme o tom už diskutovali v roku 2005: http://forum.regresnaterapia.sk/viewtopic.php?t=15
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
dna31204

Založený: 24.05.2014

PríspevokZaslal: Ne Máj 25, 2014 17:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Aké iné typy terapie by ste mi doporučili?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Patrik
Site Admin

Založený: 09.04.2005

PríspevokZaslal: Po Máj 26, 2014 7:38    Predmet: Odpovedať s citátom

V tejto často fóra máte ich dosť vymenovaných. Nedoporučím Vám žiadnu, lebo Vás vôbec nepoznám. Ani len Vaše meno. Výber bude na Vás.

http://forum.regresnaterapia.sk/viewforum.php?f=5
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Mám problém Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: