Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Radost z kurzu
Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Mám radosť
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Jitka M.G.

Založený: 27.08.2006

PríspevokZaslal: Ne Aug 27, 2006 4:30    Predmet: Radost z kurzu Odpovedať s citátom

Je tu radost. Je ve mne. Jdu k té události, která je prícinou. Jsem na základním kurzu v Lomnici nad Luznicí. Zacíná 18/08/2006 a trvá týden. Prijízdím spolu s kolegyní. Vcházíme do jídelny. Jsme tam. Mám pocit, že si s kolegy a lektorem, Patrikem, budeme blízko. Cítím spolupráci, vzájemnou chtenou výmenu. Jsme jedno. Jeden kolektiv. Pocit se naplnuje. Dekuju za vsechny podnety, informace, za vsechno. Prijímám to. Dekuju VSEM, kterí tam v tomto týdnu jsou. Dekuju Patrikovi.
Jsem tady a ted. Je tu radost, uklidnení a jeste neco. Jsou ve mne. Pocituju, ze tam jsou. Mé srdce dekuje. wav
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
karellight

Založený: 07.10.2005

PríspevokZaslal: Ut Aug 29, 2006 14:19    Predmet: Odpovedať s citátom

kolik vás bylo na kursu ?
Jaký je Patrik učitel ? Jak jde auditování ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
AAA

Založený: 29.08.2006

PríspevokZaslal: Ut Aug 29, 2006 19:28    Predmet: Odpovedať s citátom

karellight Napísal:
kolik vás bylo na kursu ?
Jaký je Patrik učitel ? Jak jde auditování ?

.......dovolím si odpovědět za mou "kolegyni", která byla se mnou v lomnici na kurzu:
Patrik není "JEN" učitel!!!!!
Skromnej, milej,lidskej, nenamachrovanej, bylo z něj cítit, že je tam opravdu pro nás, že chce NĚCO předat.
Dokázal složité věci vysvětlit jednoduše, každý tomu rozuměl.Vždy byl ochoten pomoct, poradit.
Je prostě VYVOLENEJ!
karellight

PríspevokZaslal: Ut Aug 29, 2006 20:38    Predmet: Odpovedať s citátom

to jsem rád, že se regresní terapie může dál takhle šířit Very Happy
na vyvolené ale nevěřím...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Quasar

Založený: 13.07.2005

PríspevokZaslal: Št Aug 31, 2006 8:33    Predmet: Odpovedať s citátom

hihi, karle, aby to nebolo o tvojom dotknutom ješitnom egu... Twisted Evil Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
karellight

PríspevokZaslal: Št Aug 31, 2006 8:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Quasar Napísal:
hihi, karle, aby to nebolo o tvojom dotknutom ješitnom egu... Twisted Evil Cool

doufám ne Very Happy opravdu jsem rád, jestli někdo šíří regresní terapii k užitku ostatních
Návrat hore
Daniel

Založený: 30.05.2005

PríspevokZaslal: Po Sep 04, 2006 9:54    Predmet: Odpovedať s citátom

karellight Napísal:

... ani na Zidov ? ... vsetci sme vyvoleni ... teba si tiez vybral jeden anjel ako na inom mieste pises
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
karellight

PríspevokZaslal: Po Sep 04, 2006 10:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Daniel Napísal:
karellight Napísal:

... ani na Zidov ? ... vsetci sme vyvoleni ... teba si tiez vybral jeden anjel ako na inom mieste pises

s tím andělem jsem se tehdy domluvil... Very Happy

s těmi vyvolenými jsem to myslel takhle :
vyznělo to jako by bůh si vybral nějakou osobu a té věnoval nějaké schopnosti a jiné osobě tohle upřel -
já mám na to trošku jiný pohled, myslím že bůh je právě tím jádrem v osobě na kterém je postavena cesta sbírání zkušeností, vědomostí - následných talentů.. umů ... apod. ovšem tou cestou se musí projít...
Návrat hore
Daniel

PríspevokZaslal: Po Sep 04, 2006 10:47    Predmet: Odpovedať s citátom

... karellight ... v pohode ... iba vtipkujem ... myslim, ze ti co robia regresy to chapu v podstate rovnako a nemaju pochybnosti, ze "talent" nie je dar od Boha pre vyvolenych, ale plody nasej minulej tvrdej prace ... mne ako "vyvoleni" obcas pripadaju Kitaro alebo DCD ...

... a preto si tak trochu utahujem aj zo Zidov, lebo si ich asi Boh nevyvolil o nic viac ako inych ludi, a tie vyroky z tej slavnej knihy svedcia skor o tom, ze si ich vyvolili skor "nejaki ini" ...
Návrat hore
karellight

PríspevokZaslal: Po Sep 04, 2006 10:58    Predmet: Odpovedať s citátom

DCD myslíš Dead can dance, předpokládám...
Návrat hore
Daniel

PríspevokZaslal: Po Sep 04, 2006 11:18    Predmet: Odpovedať s citátom

... jasne ... film Gladiator by bol bez Lisi prepadak ... ale uz odbocujeme ...
Návrat hore
Daniel

PríspevokZaslal: Po Sep 04, 2006 11:20    Predmet: Re: Radost z kurzu Odpovedať s citátom

Jitka M.G. Napísal:
Mé srdce dekuje. wav

... iba vtipkujem ... mexicka vlna 7 privtelencov ?

... sakra, tusim som ich uz aj ja niekde pouzil Shocked budem musiet zrobit inventuru Wink
Návrat hore
Jitka M.G.

Založený: 27.08.2006

PríspevokZaslal: Ut Sep 19, 2006 17:12    Predmet: Re: Radost z kurzu Odpovedať s citátom

Daniel Napísal:
Jitka M.G. Napísal:
Mé srdce dekuje. wav

... iba vtipkujem ... mexicka vlna 7 privtelencov ?

Že by hologram? (vykrucujem sa Very Happy )
No neviem, ak eště neupláchli a ukážu sa co sú zač, "uvidim".

Omlouvám se za tu míchanici češtiny a slovenštiny, trochu mě to fórum restimulovalo vzpomínky na čas kdysi s kamarádkou Monikou z Košic. Vzpomínka vzbuzuje pocit příjemný

Pokud jde o další dotazy, dovolila jsem si neodpovědět, viz část fóra "Hodnotenie".
Návrat hore
Dadka

Založený: 20.09.2006

PríspevokZaslal: Št Sep 21, 2006 18:56    Predmet: radost-k vyvoleným Odpovedať s citátom

Tady je dost legrace.Od Boha k internacionalismu.....Jsem šťastná,že je nás čím dál tím víc.Sice krkolomná komunikace,ale stejná cesta.Či světlo?Jsme plni všeho.Každý k tomu směřuje po svém.Jak říká Patrik:" ...čekáme na sebe..." Myslím,že ABSOLUTNĚ mi to došlo,když jsem po x-té někde otevřela Sai Babu a pokaždé jej jinak pochopila SRDCEM.prostě:"konečně jsem zase mrtvá.Tak jsem spokojená."
Upřímně,mně už ty reinkarnace nebaví.Bylo by bezva,kdyby si mou starou rybí sedmičkovou duši už Bůh nechal u sebe.Jenže ta má karma....
Tak ciao,jdu zas makat na egu,příčině a následku
Návrat hore
Dadka

Založený: 20.09.2006

PríspevokZaslal: So Sep 23, 2006 14:17    Predmet: radost Odpovedať s citátom

Nedá mi to.Musím se k tématu radosti ještě vrátit.Vnímám ji totiž hodně,hluboce a tiše.Vděčím za to Bohu,Patrikovi,Ivanovi(vlastně dvoum Ivanům!!!),Tondovi a všem holkám z kurzu v lazaretu.Taky za to vděčím sobě.Změnil se můj vztah ke světu.Pravda,na té změně pracuju už dlouho(myslím tím celý,alespoň tento,život),ale pořád jsem se dívala špatným směrem.Tančila jsem v kruhu.Empatická,hluboká a egoistická.Před 3/4rokem přišla 1.změna,která ještě neskončila.Avšak její dosud zásadní přínos je právě ona tichá radost.Něha a vděčnost.Každý z vás,kdo OPRAVDU bojujete se egem,víte,jaká mája nás furt obestírá.A mně všichni shora uvedení řekli,že v každém životě přijde okamžik,kdy je,kvůli ÚKOLU i sobě samému,potřeba ego shodit.Co by názor jsem to brala,nechápala jsem však VUBEC,jak se to dělá.Úplně to nedokážu postihnout stále,ale už jsem na cestě!!!!!!!!A to je tím úplně zásadním důvodem k mé nezrušitelné radosti.Bůh mě vzal za ruku, vyvedl z kruhu bloudění a postavil na cestu,které požehnal.Dojímá mě to i teď,když to píšu.A jen fakt,že jsem na uzavřených stránkách regresky mi dovoluje být si jista,že na mě nikdo nepovolá cvokaře.Jsem šťastná,že se o tuto svou radost můžu podělit.Jsem šťastná,že můžu někomu se vší vážností říci,že se mé srdce dotklo PRAVDY=LASKY=BOHA.Našla jsem smysl.Všechno to,co jsem dosud cítila "tam někde v sobě" dostalo tvar,někdy i pojmenování,obdržela jsem všechny v této chvíli potřebné odpovědi a UVĚŘILA.
Netvrdím,že ještě převážně netápu.Ale když si teď stýskám,nechávám bolest působit,nahlížím na ní mírně z venku,dovoluju si jí,nebráním se jí,uvědomuju si jí,koukám při tom taky do sebe a nalézám jiné prapůvody onoho trápení,než jaké mi předkládá ego,a stále,STáLE! někde ve své duši vím,že zas bude líp.Že život je škola a výzva.Že nejsem ani žena ani muž,že jsem duše a skrze fyzický život se učím VZDÁT SE!!!!!!!!!!!!!
Téma vzdání se či nepřipoutávání se a přitom oddanosti a služby prostoupilo mou duši stejně jako láska.A všechno dohromady,ještě spolu se spoustou různých poodkrytí či pocítění,dělá tu radost o které jsem vám musela napsat.
Tak ciao,jdu se věnovat věcem stejně radostným=svým 2 indigo holčičkám,které mají stále mnohdy více průzračného rozumu,než já
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Mám radosť Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Strana 1 z 2

Prejdi na: