Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Hierarchická štruktúra odporu = Antiboh
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Duchovné bytosti
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
cora

Založený: 15.10.2006

PríspevokZaslal: Po Nov 06, 2006 21:13    Predmet: Odpovedať s citátom

..suhlasimmm... Very Happy odpovede mozeme nast hocikde.. hoci aj na chodniku...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Daniel

Založený: 30.05.2005

PríspevokZaslal: St Nov 08, 2006 21:32    Predmet: Odpovedať s citátom

denisa Napísal:
... jedna zo zaujímavých diskusií s človekom, ktorí s anjelom pravidelne rozpráva skrze modlitbu bola, keď som sa dozvedela, že diabol v podstate neexistuje, je to len znázornenie väčšej vzdialenosti medzi človekom a jeho anjelom, alebo útlm interakčného vzťahu medzi nimi. Možno preto mi biblia, torá horzí hriechmi, a diablami, pripadala vždy scestná, a úzkosť zbytočne vyvolávajúca ...

... bez ohladu na to co je alebo nie je v biblii, regresy ukazuju, ze sa mozes stretnut jak s bytostami tmavsimi, tak s bytostami svetlejsimi ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
DNA

Založený: 09.05.2008

PríspevokZaslal: So Máj 10, 2008 17:32    Predmet: Odpovedať s citátom

cora Napísal:
..chvilu mi trvalo, kym som sa zorientovala, ze uz sme tu Smile ...pravdu povediac, o hierarchickej štruktúre odporu vo vnútri ktorej zuri konkurencny boj pocujem prvy krat.. ..ako to tam vlastne funguje, a o co sa tam vlastne bojuje? Embarassed ide tam o iluziu moci, kde ide o to, kto bude najvacsi odporca? Smile ..temne prvky si konkuruju medzi sebou? ..pochopila som to spravne? ..ale to sa mi javi zvlastne.. ak temne pritahuje temne, logicky sa mi to stale javi ako spolupraca... alebo tomu absolutne nerozumiem? Razz
Konkurenčný boj?No v hierarchii padlých anjelov vedených Satanom,kedysi Luxfériom nositelom svetla je to jednoduché Satan už v čase ked bol ešte dobrým anjelom bol v anjelskej hierarchii najvyšší a najmocnejší a tiež najinteligentnejší on zviedol časť anjelských bytostí ku odporu voči Bohu.
Ak aj je dáky boj opozície na nižších úrovniach to neviem a môže mi to byť jedno ktorý s padlých anjelov má na "mňa nalíčenou past".
Návrat hore
Daniel

PríspevokZaslal: Št Máj 15, 2008 21:24    Predmet: Odpovedať s citátom

... nemusis pochybovat o tom, ze boj prebieha na vsetkych urovniach ... vyplyva to zo samotnej podstaty moci takto ziskanej ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
DNA

PríspevokZaslal: Pi Máj 16, 2008 19:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Daniel Napísal:
... nemusis pochybovat o tom, ze boj prebieha na vsetkych urovniach ... vyplyva to zo samotnej podstaty moci takto ziskanej ...
Netvrdím že tam boj nieje ved ryťolezectvo môže byť aj tam a pri podstate takto získanej moci je to možné.
Návrat hore
Daniel

PríspevokZaslal: St Máj 21, 2008 22:13    Predmet: Odpovedať s citátom

... rozdiel je ale ze podla mna tam nie je ziadna trvala vitazna zadnica ...

... alebo ze docasne si tam obcas na tron mozno aj niekto sadne, neviem, mozno ze dokonca ani to nie ... ale isto su mnohi co o sadnutie na ten tmavy tron usiluju ...
Návrat hore
DNA

PríspevokZaslal: Št Júl 24, 2008 20:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Ináč psychologiu vzťahov v radoch "odporu" excelentne rozpisuje C.S.Lewis v knihe "Rady skušeného Dábla".Je aj autorom detskej literatúry sfilmovanej pod názvom Narnia.
Návrat hore
b1l1nc3

Založený: 07.07.2010

PríspevokZaslal: St Júl 07, 2010 19:04    Predmet: Odpovedať s citátom

zaujímavé filozofické myšlienky. no napadlo niekoho, že je to všetko presne naopak? že Satan vyhráva a to najmä tými najväčšími ilúziami? Twisted Evil
Veď ako sa vraví, pod lampou je najväčšia tma, a všetky podobenstvá svetla a pozitívne pocity z anjelských bytostí, ktoré preciťujeme sú tou najväčšou ilúziou, pretože to je práve armáda bytostí, čo nás zotročuje, a že tie temné bytosti, sú uvrhnuté do tieňa, pretože sa nám , biednym pozemšťanom snažia pomôcť v dokončení vyššieho plánu už dávno mŕtveho Boha (pozn. - Niche)? Evil or Very Mad

To len tak pre ďalšie filozofické zamyslenie sa... praktické výsledky zo skúmania tohoto úhlu pohľadu ma nanajvýš zaujímajú. Cool
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Duchovné bytosti Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

Prejdi na: