Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Vedome snivanie

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Diskusia ..za hranicou hmoty..
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
ET

Založený: 09.02.2008

PríspevokZaslal: So Feb 09, 2008 13:43    Predmet: Vedome snivanie Odpovedať s citátom

Ahojte,
rada by som otvorila novu temu : VEDOME SNIVANIE
piste ktokolvek, cokolvek, ci uz vlastne skusenosti, postrehy, otazky, rady...skratka uplne vsetko co vas napadne. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Patrik
Site Admin

Založený: 09.04.2005

PríspevokZaslal: Po Feb 11, 2008 19:26    Predmet: Odpovedať s citátom

ET vitaj na fóre.

Čo všetko si ET predstavuješ pod vedomým snívaním?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
angeli

Založený: 10.01.2008

PríspevokZaslal: Po Feb 11, 2008 20:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som riesila v teme "MAM PROBLEM"-"NOCNA MORA" a nasla som v knihe Carlosa Castanedu...ze to co som opisovala sedi s jeho opisom VEDOMEHO SNIVANIA v podstate som sama postupom casu prisla na to ,ze podstatne je nebat sa a dokazat si uvedomit,ze "vedome snivam....." a da sa s tym pekne dalej pracovat
ET

Založený: 09.02.2008

PríspevokZaslal: Po Feb 25, 2008 14:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslela som cokolvek, co by pomohlo Angeli v jej lucidnom snivani.. Wink
Tazko sa hovori o konkretnostiach kedze neviem ako daleko v nom Angeli je.. a keby som aj vedela aj tak by som moc nevedela..

niekedy len tak clovek trepne a ten druhy pochopi viac nez dost.. Wink
Návrat hore
Eva

Založený: 06.03.2008

PríspevokZaslal: Št Mar 06, 2008 23:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahojte
Ja mam osobne skusenosti s vedomim snivanim uz po niekolko rokov.
Priznam sa ale ze v poslednej dobe som to radsej nechala, lebo som mala pocit, ze dalej uz sama neviem ist, ze sice chcem, ale s pomocou niekoho alebo niecoho..
V poslednej dobe sa mi totizto zacali diat veci, ktore som si uz pomocou nijakej literaturi a podobne nevedela dat dohromady.
Napriklad pri -prechode- ma zacalo neopisatelne boliet cele telo akoby som sa zhmotnovala (i ked aj vyraz zhmotnit mozno nie je presny..).
Zlakla som sa a i ked tato niekolko rocna prax pre mna vela znamena a nerada by som v nej skoncila, neodvazim sa ist dalej sama.
Pri tomto -zhmotnovani- sa zacali diat aj ine veci, napriklad si ma bytosti zijuce v danych urovniach zacali vsimat a podobne..
Neviem ci tu uz nepisem zbytocne vela..nechcem nikoho strasit a nie som na to ani zvyknuta o tychto veciach hovorit.
Asi len potrebujem pocut, ze niekde ziju aj moje spriaznene duse.. Cool
Návrat hore
angeli

PríspevokZaslal: Pi Mar 07, 2008 18:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj Eva flowers a necitala si si prosim ta v teme "MAM PROBLEM"-NOCNA MORA?tam opisujem ja svoje zazitky.nezacinalo sa ti to nejak podobne ako mne?ja totiz neviem najst nikoho s rovnakymi,alebo podobnymi skusenostami Embarassed ....ja som sa ale dostala len potial ako opisujem-dalej mi to nejde....nikdy si uz potom po prebudeni nic nepamatam.
Eva

PríspevokZaslal: Po Mar 10, 2008 16:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj Angeli,
vies moj nazor je taky, ze k vedomemu snivaniu (ako aj k ostatnym veciam v zivote) sa clovek moze dostat roznymi cestami.
Urcite jednou z nich moze byt aj tvoja "nocna mora" i ked ja osobne tento vyraz velmi nepouzivam, lebo to znie dost hrozivo
Very Happy vies ako to je s tymi pojmami a naslednymi dojmami.. Wink
co sa tyka mojho okolia ja tak isto nikoho nepoznam s rovnakymi skusenostami alebo aj mozno poznam, no len malokto o podobnych veciach rozprava..
Ani ja by som nezacala, keby som sa nedostala tam, odkial sa mi uz samej neda ist.
Chcela by som. Ale chapem to tak, ze existuju urcite veci, ktorym sa asi budem musiet este priucit alebo ich viac pochopit, aby som mohla pokracovat. Sama, tak ako doteraz.Aj v minulosti sa mi to vzdy potvrdilo.
Momentalne som s vedomym snivanim na tom tak, ze som stratila silu zameru. A vtedy sa clovek len tazko pohne z miesta..Kazdopadne, ako aj v zivote..
Som rada, ze som ta spoznala Wink
Návrat hore
angeli

PríspevokZaslal: Po Mar 10, 2008 17:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Eva -aj ja som rada ,ze sme sa "stretli" Wink .ja som to nazvala NOCNA MORA este ked som nevedela o co ide...ja viem ze ja som este len na uplnom zaciatku... Razz
zayko5

Založený: 12.10.2006

PríspevokZaslal: Ut Mar 11, 2008 15:09    Predmet: prelínanie realít Odpovedať s citátom

http://novazeme.ning.com/profiles/blog/show?id=1315955%3ABlogPost%3A31016
Eva

PríspevokZaslal: Ut Mar 11, 2008 21:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Angeli, na akom zaciatku?
ja neviem, kde je zaciatok a kde koniec a ci vobec nejaky zaciatok a koniec existuje.. Wink
ahoj zayko5,vdaka za odkaz
Návrat hore
angeli

PríspevokZaslal: Ut Mar 11, 2008 23:02    Predmet: Odpovedať s citátom

na zaciatku Vedomeho snenia...ty si pisala ze mas osobne skusenosti uz niekolko rokov a dostavas sa uz do stavov kdesi daleko...ja este len zacinam,podla toho co som opisovala Wink
Eva

PríspevokZaslal: Ut Mar 11, 2008 23:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Smile
Raz som pocula takyto nazor :
"a mozno preto sme stale len na zaciatku, lebo si myslime a sme presvedceni, ze sa nachadzame iba na zaciatku" - absencia zameru.
Wink
Návrat hore
Eva

PríspevokZaslal: Ut Mar 11, 2008 23:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Akurat som nasla sice uz starsiu temu, ale nepretrzite aktualnu, tiez v diskusii za hranicou hmoty :
-byt sam sebou alebo clenom stada-
asi sa zapojim.. Smile
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Diskusia ..za hranicou hmoty.. Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: