Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

neuroanatómka Jill Bolte Taylorová - Nirvána po mrtvici

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Diskusia ..za hranicou hmoty..
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Loneman

Založený: 18.12.2006

PríspevokZaslal: Št Mar 20, 2008 20:12    Predmet: neuroanatómka Jill Bolte Taylorová - Nirvána po mrtvici Odpovedať s citátom

http://marek.blog.respekt.cz/c/28471/Nirvana-po-mrtvici.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
angeli

Založený: 10.01.2008

PríspevokZaslal: Št Mar 20, 2008 21:36    Predmet: Odpovedať s citátom

To bolo pekné.
denisa

Založený: 07.01.2006

PríspevokZaslal: Pi Mar 21, 2008 8:03    Predmet: Re: neuroanatómka Jill Bolte Taylorová - Nirvána po mrtvici Odpovedať s citátom

čiítali ste niekto knihu Telo v psychoterapii? Je tam veľa zaujimaveho o tom ako skrze uvedomenie tela dospieť k lepšiemu kontaktu s vlastnou existenciou.

v tom uvádzanom článočku je veta-ako sa dostať späť do toho maličkého obmedzeného tela?- to mi pripomína to č vravia zenoví majstri- nie je problém nirvánu-osvietenie dosiahnuť- problém je si ho udržať.

-veru, čím dlhšie žijem, tým viac sa mi zdá, že telo je na niečo dôležitého veľmi veľmi dôležité.
Návrat hore
Loneman

Založený: 18.12.2006

PríspevokZaslal: Pi Mar 21, 2008 13:47    Predmet: Re: neuroanatómka Jill Bolte Taylorová - Nirvána po mrtvici Odpovedať s citátom

denisa Napísal:
čiítali ste niekto knihu Telo v psychoterapii? Je tam veľa zaujimaveho o tom ako skrze uvedomenie tela dospieť k lepšiemu kontaktu s vlastnou existenciou
Zatiaľ nečítal ale pred týždňom som v stave rozšíreného vedomia dostal vhľad, že mám slabý kontakt so svojim telom a pokiaľ sa chcem niekam posunúť, tak na na prácu s telom sa musím teraz zamerať.
Návrat hore
denisa

Založený: 07.01.2006

PríspevokZaslal: Pi Mar 21, 2008 15:56    Predmet: Re: neuroanatómka Jill Bolte Taylorová - Nirvána po mrtvici Odpovedať s citátom

loneman Napísal:
denisa Napísal:
čiítali ste niekto knihu Telo v psychoterapii? Je tam veľa zaujimaveho o tom ako skrze uvedomenie tela dospieť k lepšiemu kontaktu s vlastnou existenciou
Zatiaľ nečítal ale pred týždňom som v stave rozšíreného vedomia dostal vhľad, že mám slabý kontakt so svojim telom a pokiaľ sa chcem niekam posunúť, tak na na prácu s telom sa musím teraz zamerať.

tak to si bol asi u mňa doma na návšteve )))

ako to spravíš- to zameranie- už vieš????
Návrat hore
Patrik
Site Admin

Založený: 09.04.2005

PríspevokZaslal: Pi Mar 21, 2008 17:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Čo tak si dať malú hladovku, Loneman. Tak 21 dní? Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Diskusia ..za hranicou hmoty.. Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: