Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Skutocna inteligencia?

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Ďalšie psychoterapie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Myslite si ze mam vo svojom texte pravdu?
Nie
33%
 33%  [ 1 ]
Ano
66%
 66%  [ 2 ]
Celkom hlasov : 3

Autor Správa
Primitivny-intelektual

Založený: 24.04.2008

PríspevokZaslal: Št Apr 24, 2008 2:08    Predmet: Skutocna inteligencia? Odpovedať s citátom

Viete co je skutocna inteligencia? Tento text bol vymysleni aby dokazal ze ta inteligencia som Ja. Pretoze:

1. Kazdy psycholog by sa asi pozrel ukvapene a so slovami: NO PEVEDZ NAM TY MUDRY.

2. Priemerny clovek by vydel ukvapeneho psychologa. Takze by tiez spustil podobny pohlad celkom hrdo.

3. Toto boli dva priklady ktore su uplne pravdive, ziadny psycholog by nepovedal ze niesu, priemerny clovek citil ze su a pritom dost tajne dufate ze som Kolumbus a Vy mnou objavena Amerika Smile Ktora pozera ako puk a nedokaze pochopit ako som za 10 sekund vysvetlil PRAVDU 21. storocia. A ktora znie: SOM SKUTOCNA INTELIGENCIA Smile

Prosim o kopirovanie tejto adresi http://forum.regresnaterapia.sk/viewtopic.php?t=423&start=0 na vsetky fora ktore pravidelne navstevujete.

Dakujem
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Ďalšie psychoterapie Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: