Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Biblia a jej iné vyjadrenie reality.
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Diskusia ..za hranicou hmoty..
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
DNA

Založený: 09.05.2008

PríspevokZaslal: Št Máj 29, 2008 18:47    Predmet: Odpovedať s citátom

loneman Napísal:
Áno, zmysel je pre každého z nás sakra dôležitý, ale keď dosiahnem presvedčenie, že toto je univerzálny zmysel, tak tým implikujem, že ja mám objektívnu pravdu a tí čo vidia iný zmysel, tak ju nemajú. A zasa sa dostávame do kola utrpenia - nekonečný boj o jedinú pravdu, pre ktorý sa prelieva krv minimálne po celú históriu ľudstva.
To o prelievaní platí len ked si ludia aplikujú zmysel ktorý si sami vymysleli.
No je zmysel pre človeka daný Bohom ktorý je našim stvoritelom teda zmysel nášho života musíme hladať u neho a nie so vymýšlať svoje lebo z toho mišmašu svojvolných zmyslov sú konflikty.
Je to ako ked sa na konkurz z inzerátu "hladám usilovných ludí" dostaví 100 uchádzačov no budú ignorovať pracovné úlohy ktoré im nechal u sekretárky na papieri zamestnávatel ale sami si každý podla seba, bude robiť ako sa mu zachce a čo sa jemu zdá zmysluplné.

Toto by bolo bláznovstvom na každom konkurze a hned po príchode zamestnávatela by tých samozaúkolovancov vyhnala ochranka zo závodu len taký jazz.
Je to čudné v praxi by takéto ťahy kde si každý bude robiť čo sa mu zachce nikto neakceptoval no pri výbere zmyslu je to v pohode až sa nestačím čudovať.

Preto ak chcem nájsť ten objektívny zmysel života presahovať mna aj ostatných ludí a naše subjektívne zmysly života.Takýto presahujúci zmysel môže pochádzať len od Boha nášho stvoritela ktorý nás presahuje.Boh vyjadruje zmysel násich životov v biblii .Niekoho možno napadne že biblia možno bola zmysluplná len pre starých židov či prvých kresťanov no odvtedy uplynulo už tisíc rokov teda prečo by sme ju mali aj nadalej akceptovať má biblia čo povedať aj pre dnešnú dobu?Môže nám dávať objektívny zmysel života?
ANO!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Loneman

Založený: 18.12.2006

PríspevokZaslal: Št Máj 29, 2008 20:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Vidíš a je to tu. Ja tvoju "objektívnu pravdu" danú bibliou nezdieľam a stále ma chceš obracať na tvoju vieru. Pokiaľ sa ja obráteniu na "jedinú pravdu" budem brániť, budeš ma ešte viac na silu presviedčať (ešte že nie si inkvizítor, to by si ma rovno popravil). Jediná možnosť ako z tohto nekonečného kola vystúpiť je tolerovať tvoju subjektívnu pravdu a nepovyšovať moju subjektívnu pravdu na objektívnu. Takže týmto diskusia na tému biblia pre mňa končí. Prajem veľa úspechov na tvojej duchovnej ceste.

Obrátenie všetkých ľudí na jedinú pravdu nie je sloboda, ale otroctvo. Snažili sa o to nacisti, komunisti aj súčasné USA so svojou "demokraciou" a nemôžme vynechať aj cirkev a všetky náboženské organizácie, ktoré svoje modely povýšili na dogmu - jedinú pravú objektívnu pravdu. Ľudia sa však tomu vždy bránili a som presvedčený, že aj naďalej sa budú brániť, preto obracanie na jedinú pravdu vyžaduje krviprelievanie (príklad zo súčasnosti je napr. "demokratizácia" Iraku). Otrokmi "jedinej pravdy" sa všetky vnímajúce bytosti dobrovoľne nestanú.
Návrat hore
DNA

PríspevokZaslal: Št Máj 29, 2008 21:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Teda ako vieme či nieje biblia a jej proroctvá len zbierkou nenaplnených snov či extatických zážitkov jej pisatelov?
Jedine tak to vieme zistiť ak si jej proroctvá preveríme vo svetle historie a ak sa splnili tie predchádzajúce môžme oprávnene predpokladať že sa naplnia aj tie čo hovoria o budúcnosti.
Tak sa teda pozrime na dve tie najhlavnejsie ktoré sa vinú od minulosti cez storočia ,našu súčastnosť až do budúcnosti....

Začalo sa to dávno ešte pred naším letopočtom v starom Babylone za krála Nabuchodonozora ktorý dobyl Izrael a odviedol do Babylona ludí zo židovského národa.Medzi odvedených patril aj Daniel židovský prorok.
Královi sa sníval sen....

Citácia:
1A v druhom roku kraľovania Nabuchodonozorovho snívaly sa Nabuchodonozorovi sny, pre ktoré sa desil jeho duch, a jeho spánok utekal od neho. 2Vtedy rozkázal kráľ povolať učencov, hvezdárov, čarodejníkov a Chaldejov, aby oznámili kráľovi jeho sny. A tak prišli a postavili sa pred kráľom. 3A kráľ im povedal: Sníval sa mi sen, a môj duch je hnaný nepokojom zvedieť ho. 4A Chaldeji hovorili kráľovi aramejsky: Kráľu, ži na veky! Povedz svojim služobníkom sen, a my povieme výklad. 5A kráľ odpovedal a riekol Chaldejom: Slovo vyšlo odo mňa. Ak mi neoznámite sna a jeho výkladu, budete rozsekaní na kusy a vaše domy budú obrátené na hnojisko. 6A keď mi poviete sen a jeho výklad, dostanete odo mňa dary, bohatú odmenu a veľkú česť. Preto mi povedzte sen i jeho výklad. 7Odpovedali po druhé a riekli: Nech povie kráľ svojim služobníkom sen, a výklad oznámime. 8Kráľ odpovedal a riekol: Ja viem istotne, že vy chcete získať čas, lebo vidíte, že slovo vyšlo odo mňa. 9Ak mi tedy neoznámite sna, jeden a ten istý súd je pre vás. Lebo hľa, vymysleli ste lživú vec a zhubnú, aby ste hovorili predo mnou, až by sa premenil čas. Preto tedy mi povedzte sen, a zviem, že mi oznámite i jeho výklad. 10Chaldeji odpovedali pred kráľom a riekli: Niet človeka na zemi, ktorý by mohol povedať vec kráľovu, pretože ešte niktorý kráľ, akokoľvek veľký a mocný nežiadal takej veci od niktorého učenca, hvezdára alebo Chaldeja. 11A vec, ktorú žiada kráľ, je zriedkavá a ťažká, a nieto iného, kto by ju mohol povedať pred kráľom krome bohov, ktorí však nemajú svojho obydlia s telom. 12Pre tú odpoveď sa rozhneval kráľ a veľmi sa rozľútil a rozkázal zahubiť všetkých mudrcov Babylona. 13A tak vyšiel rozsudok, a zabíjali mudrcov, a už hľadali aj Daniela i jeho priateľov, aby boli zabití.

Príbeh hovorí o tom že královi nikto nevedel povedať aký sen sa mu sníval ani nikto z králových veštcov nevedel vyložiť jeho význam....
Citácia:
Daniel povie a vyloží sen. Obraz so zlatou hlavou.
24Preto odišiel Daniel hore k Ariochovi, ktorého bol ustanovil kráľ na to, aby zahubil mudrcov Babylona; išiel tedy a takto mu povedal: Nehub mudrcov Babylona! Zaveď ma hore pred kráľa, a poviem kráľovi výklad jeho sna. 25Vtedy zaviedol Arioch Daniela so spechom hore pred kráľa a takto mu povedal: Našiel som muža zo synov zajatých z Judska, ktorý oznámi kráľovi výklad sna. 26Kráľ odpovedal a riekol Danielovi, ktorému bolo meno Baltazár: Či mi môžeš oznámiť sen, ktorý som videl, i jeho výklad? 27Daniel odpovedal pred kráľom a riekol: Tajomstvo, ktoré žiada kráľ zvedieť, nemôžu povedať kráľovi mudrci ani hvezdári ani iní učenci alebo veštci.

28Avšak je Bôh na nebesiach, ktorý zjavuje tajomstvá, a oznámi tiež i kráľovi Nabuchodonozorovi, čo sa stane v potomných dňoch. Tvoj sen a videnia tvojej hlavy na tvojom ležišti sú toto:

29Tebe, ó, kráľu, prichádzaly na rozum tvoje myšlienky na tvojom ležišti o tom, čo bude po tomto čase.
A ten, ktorý zjavuje tajomstvá, ti oznámil, čo bude.

30A mne nebolo zjavené toto tajomstvo pre múdrosť, ktorá by asi bola vo mne, väčšia od múdrosti všetkých živých, ale preto, aby oznámili kráľovi žiadaný výklad, a aby si zvedel myšlienky svojho srdca. 31Ty, kráľu, si videl a hľa, nejaký veľký obraz, a ten veľkolepý obraz-sochu, ktorého blesk bol náramný, stál pred tebou a bol na pohľad strašný.
32Hlava obrazu bola z výborného zlata, jeho prsia a jeho ramená boly zo striebra, jeho brucho a jeho bedrá z medi,
33jeho hnáty zo železa a jeho nohy čiastočne zo železa a čiastočne z hliny.
34A hľadel si dotiaľ, až sa odtrhol kameň, ktorý nebol v rukách, a uderil obraz do nôh, ktoré boly zo železa a z hliny, a rozbil ich na prach.
35Vtedy bolo razom rozdrvené železo, hlina, meď, striebro i zlato, a bolo to jako plevy z humna letného času, a odniesol to vietor tak, že sa tomu nenašlo nikde miesta, a kameň, ktorý uderil obraz, stal sa velikým vrchom a naplnil celú zem.
36To je sen, a jeho výklad tiež povieme pred kráľom.
37Ty, kráľu, si kráľom kráľov, pretože ti Bôh nebies dal to kráľovstvo i tú moc i silu i slávu, 38a všetko všade, kde len bývajú synovia človeka i poľná zver i nebeské vtáctvo, dal do tvojej ruky a učinil ťa pánom nad tým nad všetkým. Ty si tou zlatou hlavou.
39A po tebe povstane iné kráľovstvo, nižšie ako je tvoje, a zase iné, tretie kráľovstvo, jako medené, ktoré bude panovať na celej zemi.
40A štvrté kráľovstvo bude tvrdé jako železo, lebo železo drví a krúši všetko, a tedy jako železo, ktoré poláme to všetko, tak aj ono rozdrví a poláme.
41A že si videl nohy a prsty čiastočne z hrnčiarskej hliny a čiastočne zo železa, to znamená, že to bude rozdelené kráľovstvo; ale bude v ňom ešte niečo z pevnosti železa, lebo si videl železo smiešané s hlinou obyčajného blata.
42A prsty na nohách čiastočne zo železa a čiastočne z hliny znamenajú, že kráľovstvo bude z čiastky silné a z čiastky krehké.
43A to, že si videl železo smiešané s hlinou obyčajného blata, znamená, že budú spojení na spôsob semena človeka; ale nebudú pevne ľnúť jeden k druhému, tak, ako sa železo nespojí s hlinou.
44A za dní tých kráľov ustaví Bôh nebies kráľovstvo, ktoré nebude zkazené nikdy až na veky. A to kráľovstvo nebude ponechané inému ľudu. Rozbije všetky tie kráľovstvá na prach a učiní im koniec, ale ono bude stáť až na veky.
45Lebo si videl, že sa od vrchu odtrhol kameň, ktorý nebol v rukách, a rozbil na prach železo, meď, hlinu, striebro i zlato. Veľký Bôh oznámil kráľovi, čo bude po tomto. A sen je istý, a jeho výklad je verný. -

Daniel vedel aký sen sa královi sníval aj jeho výklad.A to poznanie pochádza od Boha ktorý zveruje to čo sa má stať....Danielovi Boh na upresnenie ešte ukázal vo sne aj tieto obrazy:
Citácia:
3A štyri veľké zvieratá vystupovaly z mora, rozdielne jedno od druhého. 4Prvé bolo jako lev a malo krýdla orla. Hľadel som, až mu boly krýdla vytrhané, a bolo pozdvihnuté od zeme a postavené na dve nohy jako človek, a bolo mu dané srdce človeka. 5A hľa, iné, druhé zviera sa zjavilo, podobné medveďovi, a bolo postavené po jednej strane, a malo tri rebrá vo svojej tlame, medzi svojimi zubami, a takto mu povedali: Vstaň a nažer sa hojne mäsa! 6Potom som videl a hľa, zase iné zviera čo do podoby jako leopard, ktoré malo štyri vtáčie krýdla na svojom chrbte, a štyri hlavy malo zviera, a bolo mu dané panstvo. 7Potom som videl v nočných videniach a hľa, i štvrté zviera vystúpilo, strašné a hrozné a veľmi silné, ktoré malo veľké železné zuby; žralo a krúšilo a ostatok šliapalo svojimi nohami a to bolo rozdielne od všetkých zvierat, ktoré sa boly zjavily pred ním, a malo desať rohov. 8Pozoroval som jeho rohy, a hľa, iný roh malý vystúpil medzi nimi, a tri z prvých rohov boly vyvrátené pred ním od koreňa a hľa, oči boly na tom rohu jako oči človeka a ústa, ktoré vravely veľké veci. 9Hľadel som, až boly postavené tróny, a posadil sa Starodávny dňov; jeho
Kde ku častiam sochy sú v podobe zvierat vyjadrené aj vlastnosti na bližšiu identifikáciu.
Tie symboly vyjadrujú tieto predpovedané královstvá a mocnosti:
Hlava zo zlata a lev s krídlami symbolizujú krála Nabuchodonozora a jeho rýchlosť s akou si podmanil okolité národy.612-538 pnl.

Hrud zo striebra a medved s nakloneným postojom znamená médoperzské královstvo kde médovia dominovali nad prežanmi tri rebrá v tlame medveda znamenajú tri dobyté královstvá:Babylon,Lýdia,egypt.538-331pnl.

Trup z medi a leopard zo 4mi krídlami a 4mi hlavami znamená Grécko kde leopard je rýchle zviera a štyri krídla a hlavy znamenajú 4roch Alexandrových vojvodcov:Cassander,Lysimychos,Ptolemaios,Seleukos.331-168pnl

Nohy zo železa a železné zuby to bol Rímska ríša ktorá si podmanila to čo tie predchádzajúce a ešte viac a jeho moc trvala najdlhsie.168pnl-476nlp.

Chodidlá tej sochy z hliny a zo železa s desiatimi prstami a desat rohov na hlave toho zvieraťa čo symbolizovalo štáty ktoré vznikli rozpadom ríma /anglosasi-Anglicko,Alemanni-nemecko,vizigoti-Španielsko,frankovia-Francúzsko,Lombardi-taliansko,Burgundi-švajčiarsko,suevi Portugalsko,Heruli(do r 493pnl),Vandali(do534),Ostrogoti(do 538) Tie královstvá budú spolu držať len ako hlina zo železom teda slabo a budú spojené na spôsob semena človeka teda že budú pokusy ich zjednotiť aj pokrvnými zväzkami medzi ich panovníkmi a to sa aj stalo ked tuším 3panielsky král Filip vydal svoje dcéry za králov ostatných královstiev,no ani tento pokus navyšiel atakýchto pokusov bolo viacej,tiež dobyvatelia ako Karol velký,Napoleon sa snažili o zjednotenie vojenskou cestou no aj tajé zjednocovanie malo len krátku životnosť a slabú súdržnosť tak isto ako je to dnes zo štátmi EU......
Návrat hore
DNA

PríspevokZaslal: Št Máj 29, 2008 21:37    Predmet: Odpovedať s citátom

loneman Napísal:
Vidíš a je to tu. Ja tvoju "objektívnu pravdu" danú bibliou nezdieľam a stále ma chceš obracať na tvoju vieru. Pokiaľ sa ja obráteniu na "jedinú pravdu" budem brániť, budeš ma ešte viac na silu presviedčať (ešte že nie si inkvizítor, to by si ma rovno popravil). Jediná možnosť ako z tohto nekonečného kola vystúpiť je tolerovať tvoju subjektívnu pravdu a nepovyšovať moju subjektívnu pravdu na objektívnu. Takže týmto diskusia na tému biblia pre mňa končí. Prajem veľa úspechov na tvojej duchovnej ceste.

Obrátenie všetkých ľudí na jedinú pravdu nie je sloboda, ale otroctvo. Snažili sa o to nacisti, komunisti aj súčasné USA so svojou "demokraciou" a nemôžme vynechať aj cirkev a všetky náboženské organizácie, ktoré svoje modely povýšili na dogmu - jedinú pravú objektívnu pravdu. Ľudia sa však tomu vždy bránili a som presvedčený, že aj naďalej sa budú brániť, preto obracanie na jedinú pravdu vyžaduje krviprelievanie (príklad zo súčasnosti je napr. "demokratizácia" Iraku). Otrokmi "jedinej pravdy" sa všetky vnímajúce bytosti dobrovoľne nestanú.
Ja ťa nepresviedčam len ti predkladám info aby si svoje presvedčenie s nimi porovnal ja s tým nemám problém a ani som nemal problém svoje presvedčenie s niečím porovnávať mojou povinnosťou je poznanie mne dané ti sprostredkovať zato ako sa na základe toho rozhodneš ja už nezodpovedám máš slobodnú vôlu,nebudem ťa popravovať.Mne len na tebe a ostatných záleží aby nezatracovali to čo Boh ponúka skrze bibliu skôr ako to poznajú.

Mne je lúto že sa sám chceš popraviť,ked odmietaš šancu ktorú ti ponúka Boh.

Ty to nepoznáš ale bez toho aby si to poznal voláš nechcem,nebudem! Sad

Ja ti ponúkam obnovu vzťahu s Bohom ktorý je nad demokratizáciou Iraku amerikou.Bohu nejde o americké dosadanie svojich ludí k irackej studni s ropou Boh je nad tým ak vidíš v tom čo sa ti snažím sprostredkovať o obnove vzťahu s Bohom len demokratizáciu je mi to lúto že vidíš zo svojej prespektívy len po horizont ameriky a jej demokratizácie či cirkevných dogiem a ostatného čo si tu nahádzal so mou do jedného vreca.Možno budeš vidieť aj ponad to....

Boh sa ti skrze bibliu nežne prihovára:Zj 3:20 Hľa, stojím pri dveriach a klepem. Keby niekto počul môj hlas a otvoril by dvere, vojdem k nemu a budem večerať s ním a on so mnou. Dvere symbolizujú srdce a večera znamená niekoho prijať s velkou poctou ako najlepšieho priatela.Boh klepe aj na tvoje srdce no ty zamurúvaš dvere...nechápem prečo? Confused
Návrat hore
Daniel

Založený: 30.05.2005

PríspevokZaslal: Pi Máj 30, 2008 20:16    Predmet: Odpovedať s citátom

... spätne sa vesti velmi dobre ... Laughing ... po bitke je kazdy general ... to uz tusim aj Nostradamove proroctva maju presnejsiu symboliku ... a asi by sme ich mali povazovat tiez za dielo od Boha ... a presnejsie ?

... tak predpovedz buducnost EU ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Patrik
Site Admin

Založený: 09.04.2005

PríspevokZaslal: Pi Máj 30, 2008 21:07    Predmet: Odpovedať s citátom

DNA ak overujeme proroctvá taktikou ktorú používaš Ty, vždy nám vyjde to čo chceme.
Proroctvo by malo byť viazané na konkrétnu udalosť, jasne dopredu dané. Kde je v biblii napísané, že prorokuje to čo si Ty myslíš?
Podľa Tvojej logiky by sme si mohli zobrať hocijakú knihu a vybrať vety, ktoré nám vyhovujú a povedať, že ostatné predsa musia byť tiež pravdivé na to a to.

Pripusťme ale, že je biblia plná pravdivých nespochybniteľných proroctiev priamo od Boha. Celkom ma fascinuje, ako jedným slovom odmietneš budhistickú "teóriu" ilúzií a na druhej sa chceš druhej ilúzii(aj keď pravdo pravdivých) proroctiev držať.
V čom Ti pomôže, že Ti niekto dopredu povie, že zajtra zomrieš alebo čokoľvek iné? Buď žiješ v prítomnosti a je Ti to jedno, alebo žiješ v budúcnosti a napojenie sa na proroctvo Ti poskytne ilúziu života v prítomnosti - a aj tak je to jedno - lebo žiješ v budúcnosti.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
DNA

PríspevokZaslal: So Máj 31, 2008 7:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Patrik Napísal:
DNA ak overujeme proroctvá taktikou ktorú používaš Ty, vždy nám vyjde to čo chceme.
Proroctvo by malo byť viazané na konkrétnu udalosť, jasne dopredu dané. Kde je v biblii napísané, že prorokuje to čo si Ty myslíš?
Podľa Tvojej logiky by sme si mohli zobrať hocijakú knihu a vybrať vety, ktoré nám vyhovujú a povedať, že ostatné predsa musia byť tiež pravdivé na to a to.

Pripusťme ale, že je biblia plná pravdivých nespochybniteľných proroctiev priamo od Boha. Celkom ma fascinuje, ako jedným slovom odmietneš budhistickú "teóriu" ilúzií a na druhej sa chceš druhej ilúzii(aj keď pravdo pravdivých) proroctiev držať.
V čom Ti pomôže, že Ti niekto dopredu povie, že zajtra zomrieš alebo čokoľvek iné? Buď žiješ v prítomnosti a je Ti to jedno, alebo žiješ v budúcnosti a napojenie sa na proroctvo Ti poskytne ilúziu života v prítomnosti - a aj tak je to jedno - lebo žiješ v budúcnosti.
Ono kludne môžeš tie proroctvá prekontrolovať či existuje iné vysvetlenie či nájdeš iné královstvá na ktoré sa hodia tie Bohom dané atribúty.Zatial ich nikto nenašiel.Ak sa dobre pozrieš tie vety nie sú vytrhnuté ale jedna nadväzuje na druhú tak isto aj časová postupnosť tých královstiev je dodržaná.
Aj ateistický kritici skúšali na spochybnenie knihy Daniel rôzne iné interpretácie no kedže im to komplexne nesedelo prišli na nápad že kniha Daniel a jeho proroctvo bolo napísané až spätne po tých udalostiach v období Makabejských /http://sk.wikipedia.org/wiki/Povstanie_Makabejcov/na národné povzbudenie židovského národa na návrat k národným tradíciám kedže sa odchýlili od Boha a dali sa na modloslužbu.
Ak by to bola pravda že Danielove proroctvo aj bolo napísané v čase Makabejských/čo však nebolo ak treba doložím dalsie info/ aj tak predpovedalo rozpad rímskej ríše a nesúdržnosť spojenectiev královstiev vzniknutých po rímskej ríši.

Pri takejto diskusii sa ma jeden spoludiskutér opýtal prečo Boh vo svojich proroctvách sa obnedzil len na územie známe židovskému národu a v Jánovom zjavení len na Europu a nič nespomína o napr mayoch v amerike či dianí v Japopnsku alebo v indii.Ale ak sa pozrieme do historie a aj v dnešnej dobe sú to práve mocnosti vzniknuté na královstvách spomínaných v biblických proroctvách ktoré mali a aj majú vplyv na svetové dianie.
Príklad:krajiny z tých desiatich rohov-anglosasi-anglicko kolonizovali Indiu,čínu,časť ameriky a dalsie územia v afrike tiež austráliu,dalej francúzi tiež mali kopu kolonií plus canadu,španieli a portugalci južnú ameriku a dalsie kolonie po svete.A cez tie krajiny a ich systémy bude svet ovládaný nielen politicky ale aj nábožensky.

NA spodný odstavec tvojej reakcie odpoviem neskôr je to dobrá otázka aj ja som si ju kládolže načo sú mi tie proroctvá ked ako kresťan mám byť vždy pripravený žiť tak ako káže Boh,lebo zomrieť možen aj o chvílu.
Návrat hore
Loneman

Založený: 18.12.2006

PríspevokZaslal: Ut Jún 03, 2008 11:40    Predmet: Odpovedať s citátom

zaujímavé články:
http://zivotni-energie.cz/dlouha-a-kratka-cesta-ke-stesti.html
http://zivotni-energie.cz/ultrakratka-duchovni-cesta-pravda-buh-poznani-to-vse-je-jiz-v-nas.html
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Diskusia ..za hranicou hmoty.. Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Prejdi na: