Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

schizofrenia

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Duchovné bytosti
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
judas2

Založený: 19.09.2008

PríspevokZaslal: Pi Sep 19, 2008 13:30    Predmet: schizofrenia Odpovedať s citátom

http://media.rozhlas.cz/radionaprani/archiv/_audio/00694568.mp3
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Daniel

Založený: 30.05.2005

PríspevokZaslal: Ut Okt 28, 2008 9:14    Predmet: Odpovedať s citátom

... tak a toto je skutocna prax Denisa ...

http://www.sme.sk/c/4144035/judita-somodiova-do-drzky-som-dostala-len-raz.html

... za vsetky vyplody snad aspon jeden citat : " ... Všetky duševné choroby sú totiž výsledkom nejakej chemickej poruchy. ... "

... v preklade asi akoze : Vsetky softwerove choroby su zapricinene hardwarovymi poruchami. ... Laughing

... bodaj by potom liecenie netrvalo dlho Laughing , presnejsie nekonecne dlho
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
denisa

Založený: 07.01.2006

PríspevokZaslal: St Okt 29, 2008 16:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Daniel Napísal:

... za vsetky vyplody snad aspon jeden citat : " ... Všetky duševné choroby sú totiž výsledkom nejakej chemickej poruchy. ... "

... v preklade asi akoze : Vsetky softwerove choroby su zapricinene hardwarovymi poruchami. ... Laughing

Vítam sa v tejto diskusii.

vinej diskusii som Ti práve odpísala, že nevieš čítať nezaujato a objektívne. Bohužial, aj tu to nám to naplno ukazuješ.
Rolling Eyes
Návrat hore
denisa

Založený: 07.01.2006

PríspevokZaslal: St Okt 29, 2008 16:06    Predmet: Re: schizofrenia Odpovedať s citátom

judas2 Napísal:
http://media.rozhlas.cz/radionaprani/archiv/_audio/00694568.mp3

judas2, prečo ťa napadlo otvoriť tuto diskusiu o schizofrenii v týchto diskusných fórkoch?
Kvôli Danielovi?

Very Happy
Návrat hore
Patrik
Site Admin

Založený: 09.04.2005

PríspevokZaslal: St Okt 29, 2008 23:00    Predmet: Re: schizofrenia Odpovedať s citátom

denisa Napísal:

judas2, prečo ťa napadlo otvoriť tuto diskusiu o schizofrenii v týchto diskusných fórkoch?
Kvôli Danielovi?

Very Happy

Denisa, judas2 píše z IP adresy, ktorú používaš aj Ty - tak sa ho môžeš pýtať priamo doma. Cool Aj pre takéto príspevky som rád, že už sa na fóre neobjavíš. Toto je terapeutické fórum, nie fórum pre terapiu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
judas2

PríspevokZaslal: Ne Nov 02, 2008 20:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Daniel Napísal:

http://www.sme.sk/c/4144035/judita-somodiova-do-drzky-som-dostala-len-raz.html

... bodaj by potom liecenie netrvalo dlho Laughing , presnejsie nekonecne dlho

mno, neviem , ale vyskušaj chemiu : psylocibín, meskalín, kyselinu lysergovu , MDMA ... a uvidíš ako chemia ovplyvňuje ľudske bytosti
Návrat hore
judas2

PríspevokZaslal: Ne Nov 02, 2008 20:12    Predmet: Re: schizofrenia Odpovedať s citátom

Patrik Napísal:
denisa Napísal:

Kvôli Danielovi?

Very Happy

Denisa, judas2 píše z IP adresy, ktorú používaš aj Ty - tak sa ho môžeš pýtať priamo doma. Cool Aj pre takéto príspevky som rád, že už sa na fóre neobjavíš. Toto je terapeutické fórum, nie fórum pre terapiu.

indicie je jedna vec , a skutočnosť druha.denisa tu nieje 2 týždne , takže komunikujeme aj takto

a tu prednašku som tam dal aj kvoli danielovi, aj tým čo si ju chcu vypočuť.to je všetko.Toto forum nemusim...

a k tej ip : je dynamicka a som za NAT , takže jeden deň ju mam ja a druhy deň hociktorý abonent antiku v košiciach , na to by som sa vždy nespoliehal .
Návrat hore
judas2

PríspevokZaslal: Ne Nov 02, 2008 21:52    Predmet: Re: schizofrenia Odpovedať s citátom

jeden članok pre tých čo chcú čitať
http://www.slovanet.sk/integra/clanky/regresna.pdf

inač s regresnou terapiou a s dianetikou som prišiel / absolvoval / do styku už v rokoch 1990-1993 , ked sa začali tlačiť aj na slovensko, takže mam o tom trochu prehľad.
môj názor je asi taký : myseľ dokáže zázraky, vymyslí vesmír, priestor, minulé životy , ale to ešte nedokazuje , že existujú.Ale stúpenci čohokoľvek vidia len tu svoju pravdu a tvrdo za ňu bojujú.
A diskusné forum je o diskusií, o pritakávačoch a odporcoch a nielen o reklame na jednú jedinú pravdu /P.Balintovu./

Prajem ďalšie úspechy v práci.
Návrat hore
Patrik
Site Admin

Založený: 09.04.2005

PríspevokZaslal: Po Nov 03, 2008 0:38    Predmet: Re: schizofrenia Odpovedať s citátom

judas2 Napísal:
jeden članok pre tých čo chcú čitať
http://www.slovanet.sk/integra/clanky/regresna.pdf

inač s regresnou terapiou a s dianetikou som prišiel / absolvoval / do styku už v rokoch 1990-1993 , ked sa začali tlačiť aj na slovensko, takže mam o tom trochu prehľad.
môj názor je asi taký : myseľ dokáže zázraky, vymyslí vesmír, priestor, minulé životy , ale to ešte nedokazuje , že existujú.Ale stúpenci čohokoľvek vidia len tu svoju pravdu a tvrdo za ňu bojujú.
A diskusné forum je o diskusií, o pritakávačoch a odporcoch a nielen o reklame na jednú jedinú pravdu /P.Balintovu./

Prajem ďalšie úspechy v práci.

Uvádzaný článok visí v časti články na internete už tri roky. Laughing

K ostatnému - doporučujem si aspoň niečo na fóre prečítať, ak si teda ten, čo chce čítať. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
judas2

PríspevokZaslal: Po Nov 03, 2008 9:01    Predmet: Odpovedať s citátom

a sakra Twisted Evil zrovna tento som preskočil
Návrat hore
Quasar

Založený: 13.07.2005

PríspevokZaslal: Po Nov 03, 2008 9:06    Predmet: Odpovedať s citátom

judas2 Napísal:
...mno, neviem , ale vyskušaj chemiu : psylocibín, meskalín, kyselinu lysergovu , MDMA ... a uvidíš ako chemia ovplyvňuje ľudske bytosti

Áno, judas2, isto. A vieš, že to funguje aj naopak? Ľudské vedomie, či ak chceš - psychika, ovplyvňuje procesy v tele - dokonca na hormonálnej úrovni. Stačí si preštudovať práce psychoneuroimunológie. Napr. Ernesta Lawrence Rossiho - napr. The Psychobiology of Mind-Body Healing. Rossi cituje v závere knihy veľké množstvo autorov (tipujem, že vyše dvesto prác). Za zmienku tiež stoja práce manželov Simontonovcov na poli suportívnej liečby kancerogénnych ochorení prostredníctvom imaginatívnych techník.

To, čo teda podsúvaš, nie je dôkazom ničoho. Akurát poukazuje na to, že existujú koreláty medzi činnosťou psychiky/vedomia a telesnými procesmi. Myseľ vplýva na telo a telo na myseľ. Bodka.
Daniel

PríspevokZaslal: Št Nov 20, 2008 23:40    Predmet: Odpovedať s citátom

denisa Napísal:
... v inej diskusii som Ti práve odpísala, že nevieš čítať nezaujato a objektívne. Bohužial, aj tu to nám to naplno ukazuješ.
Rolling Eyes

Denisa, mas pravdu ... Laughing
Naozaj neviem = presne ako kazda tu na tejto Zemi pritomna zijuca "nekompletna" individualita vnimajuca v podstate vsetko cisto subjektivne ...

... s tym rozdielom, ze ja sa na rozdiel od teba neoddavam ILUZII, ze som NEZAUJATYM OBJEKTIVNYM Bohom schopnym dokonale HODNOTIT "neobjektivitu" ostatnych Laughing

... ale inak dakujem za tvoj prispevok = zacinam chapat odkial pochadza tvoje kradme "pravo" neakceptovat subjektivitu pacientov (vratane schizofrenikov) ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Daniel

PríspevokZaslal: Ut Dec 16, 2008 21:59    Predmet: Odpovedať s citátom

... paralely ...

http://www.csfd.cz/film/224119-horton-horton-hears-a-who/
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Duchovné bytosti Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: