Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

duchovne bytosti - privtelenci
Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Duchovné bytosti
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
mata mata

Založený: 18.05.2009

PríspevokZaslal: Ut Máj 19, 2009 21:42    Predmet: duchovne bytosti - privtelenci Odpovedať s citátom

Aj ja mam osobne skusenosti s privtelenou dusou. Ked sme boli na vysokej skole, vyvolavali sme duchov, boli sme dve. Naucili sme sa tejto komunikacii tak, ze sme to dokazali aj samostatne. Raz mi duch, s kt. som komunikovala povedal, ze zaviedol do mna UO. Neskôr prisla za mnou kamaratka, kt. pri tom nebola a ta sa ma na to pytala, co to je.. Neviem prakticky o co islo, problemy som nemala, nebola som unavena, naopak, zacala som vidiet rôzne veci. Ked bola jedna moja znama velmi nestastna, videla som v jej ociach kamene. Stretla som svetelnu bytost, kt. predstavovala absolutnu lasku...Nemam vedomost o tom, ze by mi to skodilo. Potom som raz doma nasla nejaku knihu, mozno to bol spevnik, alebo nieco podobne, nikdy predtym, alebo potom som ju uz nevidela. Bola som zvedava, tak som ju otvorila. Bola v nej nieco ako prosba o zbavenie sa zlej duse /bolo to pred 16-timi rokmi, tak sa uz tak podrobne nepamätám/. Precitala som si ju nahlas a vtedy som citila ako nieco zo mna vychadza prec. Myslim, ze tato dusa mala moznost sa na mna napojit, pretoze som bola dlhodobo nestastna a nenachadzala som zmysel zivota v tomto svete, hladala som uniky a potvrdenie, ze to ma nejaky význam, ze to bude dobre a tak podobne..
Rada by som vedela, ci je niekto kto ma podobne skusenosti, prip. poznala na to aj iny nazor.
bkoprivov

Založený: 10.07.2008

PríspevokZaslal: Po Sep 14, 2009 22:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslím, že som to zažila práve pred niekolkými dnami ako účastník Kurzu Práca na dialku. Pri hladaní, či je v mojom tele privtelená duša, som okamžite zistila, že áno a potom to už malo velmi rýchly spád. Privtelencom bola duša muža s ktorým sme mali " nedohratý príbeh " jedného nášho spoločného minulého života. Dohrali sme náš príbeh a dušička sa mohla odpútat. Zaujímavé bolo zistenie času privtelenia tejto duše. Korešpondovala presne s časom, v ktorom sa isté veci v mojom živote začali odohrávat inak, než ako sa odohrávali dovtedy. Zaujímavé bola aj byt na jednej strane médiom, ktoré komunikuje s privtelenou dušou a na druhej strane byt aj priamym účastníkom deja.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
peťoBB

Založený: 25.01.2010

PríspevokZaslal: Po Feb 08, 2010 22:08    Predmet: :) Odpovedať s citátom

...ahojte...chcel by som sa opýtať ako sa dá na to prísť že je duša k človeku privtelená...moja mamina má schizofréniu, znamená to že je k nej nejaká duša privtelená?...
Návrat hore
Patrik
Site Admin

Založený: 09.04.2005

PríspevokZaslal: Po Feb 08, 2010 22:26    Predmet: Odpovedať s citátom

PeťoBB, ak zadefinujeme privtelenie duše, ako čiastočné a dočasné ovládnutie nejakej časti tela inou dušou, tak privtelenie môže zažívať skoro každý človek. Ide o momenty, keď so svojím telom, nie sme dostatočne v spojení.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Lysnyt

Založený: 19.10.2009

PríspevokZaslal: Po Nov 01, 2010 14:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Vyvolavanie duchov je hra pre hlupych teenegerov...Esteze hlupy maju stastie. Pozor na to, najprv si o tom cosi precitajte, nie len to co mozete ziskat ale i opak..
Návrat hore
gabika.slaninkova

Založený: 09.07.2007

PríspevokZaslal: Po Nov 01, 2010 18:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Lysnyt Napísal:
Vyvolavanie duchov je hra pre hlupych teenegerov...Esteze hlupy maju stastie. Pozor na to, najprv si o tom cosi precitajte, nie len to co mozete ziskat ale i opak..

Lysnyt, vysvetli 14 ročnému človeku, že nesmie vyvolávať duchov.
Návrat hore
Daniel

Založený: 30.05.2005

PríspevokZaslal: Po Nov 01, 2010 23:51    Predmet: Odpovedať s citátom

... nevysvetluj ... len nech si k tomu zoberu ziveho psa, a trocha ho pozoruju, to by malo stacit ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Lysnyt

Založený: 19.10.2009

PríspevokZaslal: Pi Nov 26, 2010 13:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Pekne napisane Daniel Smile
Gabika, vsetko je v pristupe takze ak chces vysvetlis. Ak chces prikazat, tak ta nik pocuvat nebude a este ti aj urobi napriek.
Návrat hore
Heliana

Založený: 30.01.2010

PríspevokZaslal: St Jan 12, 2011 13:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Zaujal ma článok http://www.cez-okno.net/clanok/exkluzivnecezokno/anorganicke-bytosti-a-jejich-vliv-na-cloveka-ochrana-pred-ovladanim

A keďže hľadám odpoveď na otázku, čo sa mi prihodilo pred rokmi, tak som skĺzla na základe tohoto článku, k úvahám o anorganických bytostiach.
Ak predpokladám, že môj prípad nebola psychospirituálna kríza, tak je tu ešte táto možnosť, ktorú tu ponúka spomínaný článok.
Je to veľmi podobné opisovanému v bode, kde píšúci tvrdí, že tie bytosti spotrebúvajú energiu strachu. V období, keď u mňa prišlo k "udalosti " som vyprodukovala kvantá strachu. Podľa toho aká sila to bola, usudzujem, že to nebolo niečo malé. Ale predsa je tu jedna otázka, ak neexistuje žiadna, dohoda ako sa píše v článku, môže táto bytosť zneužívať moje vedomie a emócie????????? Nepostrehla som žiadne výhody, ani schopnosti....len strach, v postate z donútenia, ktorého som sa nevedela zbaviť.
Toto moje tvrdenie je len predpoklad, i keď sú tam nejaké spoločné body s tým článkom.
Nejak mi to nedá.....kto sú najvhodnejšie objekty takéhoto zneužitia? Akých ľudí si vlastne tieto bytosti vyberajú?
Ako sa dá s nimi komunikovať? Je postup spomínaný v článku naozaj účinný?

A ešte je tu jeden sen.....
Prichádzala som do svojho bytu, vošla som do predsiene, niekto za mnou vošiel, padla som na zem a opäť som sa ocitla v paralýze. Ten niekto behal po mojom byte a rozhadzoval, chodil z jednej izby do druhej, veľmi som bola nahnevaná, ako som tam ležala na tej zemi, zdala sa mi to byť nehorázna drzosť, že tu takto behá. Jak som bola v tej paralíze, ani neviem ako, ale taká zlosť do mňa nejak vošla, že som sa predsa len postavila a dotyčného vyrazila z bytu von....

Toto čo tu píšem, sú samozrejme domienky, je to len pocit, nemám žiadne dôkazy a možno je to len moja bujná fantázia.
Ak máte niekto s takýmito vecami skúsenosti, mohli by ste to sem napísať.
Návrat hore
Heliana

PríspevokZaslal: Št Jan 13, 2011 8:11    Predmet: Odpovedať s citátom

...už som nechcela uvažovať nad touto témou, nám kopu iných starostí, ale náhoda mi ju hodila znova na prežutie...

Mala som spolužiaka, s ktorým som toho veľa spoločného nemala, jediné čo sme mohli mať spoločné je akási senzitivita a to, že sme navštívili jedného, zasa neviem ako ho mám pomenovať " liečiteľa". Po strednej som ho nevidela 20 rokov. Keďže som sa po rokoch dozvedela, čím sa zaoberá, pokúsila som sa ho vyhľadať na nete. Má tam celý profesionálny životopis, vedecké práce, čo by samozrejme nebolo nič zvláštne, ale to čím sa zaoberal presne zodpovedá, tomu čím som sa zaoberala aj ja, myšlienka rovnaká, realizácia podľa možností jedného aj druhého....dosť ma to zaskočilo....A ešte je tu jedna črta, zvláštna,ktorá je neobviklá a predsa rovnaká u oboch. Obaja máme technickú strednú školu, ale kdesi nastal obrat a zrazu sme začali študovať humanitný smer a nejak to začali zlučovať. Ťažko je to napísať ale zdá sa mi, dosť zvláštne, že dvaja rozdielni ľudia majú skoro rovnaký profesionálny životopis a zaoberaju sa rovnakými témami.... je to ako nejaký matrix...

Toľko na margo úvahy o ""liečiteľoch"" anorganických bytostiach a manipulácii.

Možno, že to tak nie je, je to len moja ranná úvaha....

Neviem, čo má toto celé znamenať, ale v každom prípade je to dosť divné...
Návrat hore
Heliana

PríspevokZaslal: Pi Jan 14, 2011 5:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Ďalšia ranná úvaha

Asi by som mala vstávať o 6:30, aby som nemala čas na takéto "duchaplnosti" Very Happy
Ak sa zaoberám anorganickými bytosťami, napadá ma, že ten rituál je podľa mňa nedomyslený a že nepatrí do rúk laika. Ale toto je pohľad tiež len laika, takže treba brať všetko s rezervou.
Nezdá sa mi to, že dotyčný nezohladňuje to, aká veľká je tá bytosť, alebo silná, pri tom sa mi to zdá byť závažný fakt. Možno tam už mohli vzniknúť aj akési závislosti...hm...preto si neviem predstaviť nejaký masívny "odchod" takéhoto monštra a už vôbec nie to, ako by takéto niečo zvládal labilnejší človek. Veď stačí sa pozrieť na fajčiarov, ktorý chcú prestať. Priechodnejšia sa mi zdá byť cesta, jemných a pomalých odstránení, ani neviem ako to nazvať malých závislostí?...hm ... možno je to lepšie ako nejaká šoková terapia...
Zaujímavé.....ako sa potom v tomto svetle črtá regresná terapia...hm...
Návrat hore
Quasar

Založený: 13.07.2005

PríspevokZaslal: Pi Jan 14, 2011 11:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Ono, ten text sa mi javí ako nepresný. V prvom rade, anorganickými bytosťami sú aj napr. anjelské bytosti - veď tiež nemajú organické fyzické telo. Majú anjeli svoj vlastný zdroj energie, alebo nie? Wink Rolling Eyes

Autor ďalej uvádza príklad čiernej mágie - ale mág je predsa človek a teda bytosť organická, nie anorganická...

"a. Očistěte své energetické tělo a duši a pak obalte svou bytost ve zlatobíle zářící energii. Řekněte v duchu, že vytváříte kolem svého těla světelnou ochranu, štít a vizualizujte to." - nuž, existujú vraj tzv. "lietači" (zo španielskeho los voladores), ktorí sa živia práve svetelnou energiou vedomia človeka. čím jasnejšie žiari svetelný obal, tým je pre nich nápadnejší a radi si na takom vedomí pochutnajú... obžerú ho až "na kosť". Castaneda tvrdí, že uniknúť im umožňuje iba železne disciplinovaný štýl života, rekapitulácie, neoblomný zámer... žiadne imaginácie a vizualizácie svetielok a privolávanie pomocných anjelov...
gabika.slaninkova

Založený: 09.07.2007

PríspevokZaslal: Pi Jan 14, 2011 17:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Quasar Napísal:

čím jasnejšie žiari svetelný obal, tým je pre nich nápadnejší a radi si na takom vedomí pochutnajú...

Tiež to takto vnímam. Takýto človek je potom ako chodiaci maják.
Návrat hore
Heliana

PríspevokZaslal: So Jan 15, 2011 5:50    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.cez-okno.net/clanok/exkluzivnecezokno/anorganicke-bytosti-a-jejich-vliv-na-cloveka-ochrana-pred-ovladanim-ii

... no paráda, a to som tento článok nečítala, keď som písala prispevok....
...možno ani nebudem tak od veci, ako by sa na prvý pohľad zdalo.... Smile
...vyzerá to ako implantácia vedomia, myslím u mňa a spolužiaka...
...možno preto som mala pocit, že som ho zosnímala, toho ličiteľa, lebo došlo k implantácii?....
...to čo so mnou urobil?
....tak toto sa mi len zdá...
..úplne som v rozpakoch, neviem, či sa také niečo vôbec môže udiať,a ešte k tomu mne? A možno je to len iná praktika, ktorej nerozumiem.....

Vie niekto z fóra zistiť, či sa jedná o spomínaný stav?
Návrat hore
Heliana

PríspevokZaslal: So Jan 15, 2011 9:41    Predmet: Odpovedať s citátom

...a tak rozmýšľam nad tým, aké môžu byť paralely hodné svlova implntácia vedomia,..hm.. možno závislosti....
...mám ich plno, a už by bolo asi na čase sa od nich oslobodiť......
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Duchovné bytosti Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Strana 1 z 2

Prejdi na: