Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Spriaznene duse

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Reinkarnácia a minulé životy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
petriss

Založený: 22.05.2009

PríspevokZaslal: Pi Máj 22, 2009 17:05    Predmet: Spriaznene duse Odpovedať s citátom

Dobry den,

velmi by ma to zaujimalo ako je to so spriaznenymi dusami. Citala som knizky od PhD Michaela Newtona kde pise ze vsetci mame svoju spriaznenu dusu s kotoru sa zvykneme spolocne reinkarnovat a kracame spolu vsetkymi zivotmi ako partneri teda muz a zena. Je to pravda? Ako sa da spoznat alebo vycitit spriaznena dusa.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bkoprivov

Založený: 10.07.2008

PríspevokZaslal: Ut Máj 26, 2009 23:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Nemyslím si, že sa musia inkarnovat neustále ako partneri v zmysle muž a žena. Mna v tejto súvislosti kedysi zasiahla rozprávka, ktorú napísal Donald Walsch: Malá dušička jedného dna pocíti túžbu poznat, čo je to odpustenie a prosí Boha, aby jej bolo umožnené túto kvalitu života spoznat. Boh jej vysvetlí, že bude musiet vstúpit do temnoty, pretože len tam sa to može dozvediet. Dušička súhlasí s velkým dobrodružstvom. Celý čas je tam s nou ešte jedna malá dušička. Tá najbližšia. A je to práve ona, ktorá prijíma od Boha čierny dlhý plášt a kapucnu, aby skryla jej pravú tvár ...prijíma vtelenie, v ktorom svojej blíženeckej duši najhorším možným sposobom ublíži. Ale ako inak by jej blíženec mohol spoznat odpustenie?
Návrat hore
petriss

Založený: 22.05.2009

PríspevokZaslal: St Máj 27, 2009 11:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Jasne tiez si nemyslim ze vzdy to musi byt reinkarnacia ako partneri, ale myslim ze povacsinou je to tak... Ved v partnerskom vztahu sa prekonavaju najvacsie problemy, moze byt najkrajsi ale aj najtazsi a moze sposobit najvacsiu bolest, preto myslim ze v tomto maju niektori autori pravdu, ze povacsinou je to tak..
Návrat hore
bkoprivov

Založený: 10.07.2008

PríspevokZaslal: St Máj 27, 2009 20:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Very Happy Ja neviem, ako to funguje, ale ked vidím pavučinky náhod a zvláštnych okolností, ktoré sa " samé" tvoria, len preto, aby som dostala odpoved napríklad na jednu malú otázku, ktorú vyslovím...potom začínam mat odvahu tvrdit, že nie je možné, aby sa blíženci nestretli, ak sa stretnút majú. A ked sa stretnú, je vobec možné sa nespoznat?
Návrat hore
mata mata

Založený: 18.05.2009

PríspevokZaslal: Št Máj 28, 2009 19:33    Predmet: spriaznena dusa Odpovedať s citátom

Som presvedcena, ze spriaznena dusa tu je, niektora viac, ina menej. Neviem, ci mame najst tu nasu polovicku, aby sme boli uplny. K tomuto sa nedokazem vyjadrit. Partnersky vztah s priaznenou dusou musi byt zakonite plnohodnotny, musi jedneho, ale aj druheho cloveka naplnat, pokial je to naozaj tak. Mozno naozaj k tomuto nakoniec smerujeme...
Ja osobne mam pocit, na tomto svojom "stupni" vyvoja vidim okolo seba vztahy, v ktorych je partner v rôznych ulohach. Ako ucitel, usmernovatel, nastavovate zrkadla, agresorom, ktory nas ma posilniť a naucit ako nebyt obeťou, skratka môze byt vselicim.
Ak sa nasa energie toci v "rytme" jang, na uplnosť nam chyba "jing". Ak dosiahneme harmoniu sami v sebe a k tomu pridame rovnako harmonicku "polovičku". Ktovie, co taketo spojenie nakoniec prinesie..Napada ma iba, ze by to mohol byť začiatok, novy, alebo ten isty..
Rocco

Založený: 21.12.2009

PríspevokZaslal: Po Dec 21, 2009 4:07    Predmet: Re: spriaznena dusa Odpovedať s citátom

mata mata Napísal:
Som presvedcena, ze spriaznena dusa tu je, niektora viac, ina menej. Neviem, ci mame najst tu nasu polovicku, aby sme boli uplny. K tomuto sa nedokazem vyjadrit. Partnersky vztah s priaznenou dusou musi byt zakonite plnohodnotny, musi jedneho, ale aj druheho cloveka naplnat, pokial je to naozaj tak. Mozno naozaj k tomuto nakoniec smerujeme...
Ja osobne mam pocit, na tomto svojom "stupni" vyvoja vidim okolo seba vztahy, v ktorych je partner v rôznych ulohach. Ako ucitel, usmernovatel, nastavovate zrkadla, agresorom, ktory nas ma posilniť a naucit ako nebyt obeťou, skratka môze byt vselicim.
Ak sa nasa energie toci v "rytme" jang, na uplnosť nam chyba "jing". Ak dosiahneme harmoniu sami v sebe a k tomu pridame rovnako harmonicku "polovičku". Ktovie, co taketo spojenie nakoniec prinesie..Napada ma iba, ze by to mohol byť začiatok, novy, alebo ten isty..

Hm, naozaj neviem, ci ma clovek spriaznenu dusu. Fakt neviem. Rad by som tomu veril. Ale cital som jednu skvelu knizku, vola sa Kniha duchov, uzasne odpovede od tych "renomovanych" na najdolezitejsie otazky zivota. Tam sa vravi o tom, a je to celkom logicke, ze sme kazdy jedinecna dusa. Myslim si, ze mozeme mat spriaznenu dusu, ale nemyslim si, ze az do takej miery, aby sme tvorili celok, jednu entitu. Snad do takej miery, aby se sa doplnali, ucili sa jeden od druheho a pomahali si. A naviac si myslim, ze clovek ma viac spriaznenych dusi. Ved si len uvedomte kolko existuje ludi, ktori by boli vasou uzasnou polovickou. Ja mam vela kamaratiek o ktorych si myslim, ze by sme si velmi rozumeli a vytvorili plnohodnotny partnersky vztah. Samozrejme, ze to nezsitime, kym spolu nezacneme fungovat. Mam vsak z mnohych taky pocit, ze by bol zivot s nimi velkym prinosom.
dada

Založený: 16.06.2009

PríspevokZaslal: Pi Nov 12, 2010 20:02    Predmet: Re: spriaznena dusa Odpovedať s citátom

Rocco Napísal:
Ja mam vela kamaratiek o ktorych si myslim, ze by sme si velmi rozumeli a vytvorili plnohodnotny partnersky vztah. Samozrejme, ze to nezsitime, kym spolu nezacneme fungovat. Mam vsak z mnohych taky pocit, ze by bol zivot s nimi velkym prinosom.

Wau, potom Ti uz len staci jednu si vybrat snad, a skusit co radis ostatnym.. )
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Reinkarnácia a minulé životy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: