Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Chrípkový vírus
Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Všeobecná diskusia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Patrik
Site Admin

Založený: 09.04.2005

PríspevokZaslal: Ut Nov 03, 2009 8:36    Predmet: Chrípkový vírus Odpovedať s citátom

V zdeľovacích prostriedkoch nie je deň, kedy by sme nepočuli o chrípke a jej dôsledkoch. Je zaujímavé, že takýto stav sa opakuje každý rok minimálne posledných 100 rokov. Prečo práve teraz je chrípke venovaná taká pozornosť.

Egregor chrípky rastie a teší sa z pozornosti a tým silnie.

Každý rok zomrie na vírus chrípky v USA 36000 ľudí!
http://www.cdc.gov/flu/about/disease/us_flu-related_deaths.htm
Tento ešte nie je uzavretý, ale podľa posledných správ to skôr vyzerá pozitívnejšie.

Ak sa začne operovať s počtom mŕtvych, tak sa určite zopne strach. Minimálne strach zo smrti, z umierania a podobne.

Riešenia pre obdobie chrípky z pohľadu tela:
Vitamín C - aj väčšie dávky - 1000-2000mg denne a viac
Vitamín D - najlepšie sa vystavovať slnečnému žiareniu - pre dennú dávku vitamínu D stačí vystaviť ruky slnečnému žiareniu cez obed po dobu 10 minút. Pri nakazení chrípkou je potrebné viac. Je možné prijímať pomocou výživových doplnkov približne 5000 I.U. ba niektorí odborníci doporučujú počas prebiehajpúcej chrípky aj väčšie množstvá.

Riešenie cez psychiku:
http://patrikbalint.blogspot.com/2006/06/vrus-ako-priate-alebo-nae-zrkadlo.html

Pozrite na to ako vyzerajú niektoré vírusy "naživo" H1N1, SARS, RUBEOLA, HIV - http://www.regresnaterapia.sk/index.php?location=/Autor-stranky/Zaujimave-informacie/Fotky-niektorych-virusov&view_article&main_section=1&section=531&tab_article&subtab_article

Prevencia:
- S chrípkou určite ostať doma a vyležať. Nielen pre seba ale aj pre druhých - nerozširuje sa nákaza.
- Nebrániť prejavom imunity ako zvýšená teplota - pri teplote nad 38,6 chrípkový vírus umiera
- Kýchať výhradne do vreckovky a vždy po kýchnutí si umyť ruky - možnosť nakazenia iných
- pri nakazení a nutnosti vyjsť von, používať rúšku
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Quasar

Založený: 13.07.2005

PríspevokZaslal: Ut Nov 03, 2009 13:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Celkom zaujímavé vyjadrenie MUDr. Blaylocka ku prasacej chrípke: http://www.akv.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=578&Itemid=30
Loneman

Založený: 18.12.2006

PríspevokZaslal: Ne Nov 08, 2009 13:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslím si, že niekto sa poctou médií snaží masovo rozšíriť strach a riadne sa nabaliť na predaji vakcíny.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Patrik
Site Admin

PríspevokZaslal: Po Nov 09, 2009 8:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Zdá sa, že počet mŕtvych na tohtoročnú chrípku bude až rádovo menší ako po minulé roky. Samozrejme to budeme vedieť presne až vtedy, keď udrú mrazy, vykukne slniečko a vírus už nebude mať šancu.

Osobne si myslím, že to je aj tým, že sa všetci snažia. Či už sa preventívne chrániť alebo hľadať riešenia alebo odborne starať o chorých s vedľajšími účinkami chrípky.

Budem sledovať, či to farmaceutické firmy "hodia" na zvýšenú vakcínaciu, ktorá mimochodom ešte neprebehla. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Daniel

Založený: 30.05.2005

PríspevokZaslal: St Nov 11, 2009 22:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslim, ze TV - zabery na ludi s rúškami velmi efektivne vytahuju z pamäte zazitky moru ... na vyvolanie paniky pravdepodobne najefektivnejsie ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Daniel

PríspevokZaslal: Po Nov 30, 2009 22:27    Predmet: Odpovedať s citátom

recept na vakcinu ... Laughing

http://www.youtube.com/watch?v=eX_GvhEFGsA&feature=player_embedded
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Robin

Založený: 05.05.2007

PríspevokZaslal: St Dec 02, 2009 10:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Celkem mě zaujala maličká konspirace na pozadí WHO, která jako nejvyšší orgán doporučující léčbu ve světě, dala očkování proti H1N1 zelenou.

http://www.tvina.sk/index.php?program=5&video=1235
Návrat hore
Robin

PríspevokZaslal: St Dec 02, 2009 10:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Celkem mě zaujala maličká konspirace na pozadí WHO, která jako nejvyšší orgán doporučující léčbu ve světě, dala očkování proti H1N1 zelenou.

http://www.tvina.sk/index.php?program=5&video=1235
Návrat hore
Robin

PríspevokZaslal: St Dec 02, 2009 10:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Do nemocnice v Kolíně přijeli hygienici s tím, že kdo z personálu chce, tak se může nachat oočkovat proti prasečí chřipce teď a zdarma.

Výsledek: nenechal se nikdo a se slovy " Necháme se oočkovat jedině, když přijede ministrině zdravotnictví a před námi se oočkuje "

Myslím, že je spousta lékařů, kteří vnímají humbuk okolo prasečí chřipky jako velice přifouknutý. Ale jak patrik napsal, že se spousta lidí snaží chránit ostatní před smrtí, tak tak musí činit i lékaři. Medicíně se podařilo potlačit některé nemoci tím, že se utlumil imunitní systém. Není imunita není obrana. Proto se u těchto skupin lidí přistupuje k očkování.

Patrik napsal, že jakmile se operuje se smrtí spíná se strach. Strach představuje velkou páku v našem živote. Vlivem strachu člověk udělá věci, které by jinak neudělal. Co se týká počtu umrtí na chřipku ročně, tak to číslo se pohybuje okolo 500 000 lidí na celém světě.

Celkem by mě zajímalo kolik lidí se vlastně vůbec za rok chřipkou nakazí? A hlavně nějaká statistika, co za lidi hlavně při nákaze chřipkovým virem umírá? ( myslím, že úplně zdraví lidé v nebudou tím největším počtem )
Návrat hore
Patrik
Site Admin

PríspevokZaslal: St Dec 02, 2009 11:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Robin Napísal:

Celkem by mě zajímalo kolik lidí se vlastně vůbec za rok chřipkou nakazí? A hlavně nějaká statistika, co za lidi hlavně při nákaze chřipkovým virem umírá? ( myslím, že úplně zdraví lidé v nebudou tím největším počtem )

Vraj 10 až 15%(viac vo väčších mestách) sa ročne nakazí. Najčastejšie úmrtie je celkové zlyhanie orgánov a silný zápal pľúc - chrípka je vtedy jeden z faktorov. Dosť k tomu asi prispelo a prispieva plošné a neuvážené používanie antibiotík.
Návrat hore
Loneman

Založený: 18.12.2006

PríspevokZaslal: So Dec 05, 2009 23:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Pohľad MUDr. Jana Šulu na chrípku a očkovanie:
http://zdravi.doktorka.cz/rozhovor-s-mudr--jan-sulou--zapominame-na-to--ze-vesela-mysl-je-pul-zdravi/
Návrat hore
Marcel

Založený: 10.06.2007

PríspevokZaslal: Ne Dec 06, 2009 11:16    Predmet: Odpovedať s citátom

loneman Napísal:
Pohľad MUDr. Jana Šulu na chrípku a očkovanie:
http://zdravi.doktorka.cz/rozhovor-s-mudr--jan-sulou--zapominame-na-to--ze-vesela-mysl-je-pul-zdravi/

Výnimočný doktor s ktorého názorom môžem iba súhlasiť.

Je dôležite vedieť čo sa okolo nás vo svete deje aj prostredníctvom médii. No za ešte dôležitejšie pokladám, nenechať sa zmanipulovať strachom a neveriť všetkému čo človek počuje a vidí v mediách, pretože všetko sa dá "upraviť" práve tak, ako niekto potrebuje (farmaceutické spoločnosti, …)

Štatistiky (nakazených ľudí, úmrtí, ...) by som bral s rezervou, pretože tie sa vždy dajú "prispôsobiť" želanému výsledku. V štatistike je možne ovplyvniť výsledok "správnym" výberom štatistickej metódy. Laughing
Návrat hore
namarutu

Založený: 07.12.2010

PríspevokZaslal: St Dec 08, 2010 13:56    Predmet: Odpovedať s citátom

pred rokom som ochorel na chrípku a tak som radšej zostal v posteli a vyležal som ju.a pritom si vždy dávam pozor,ale môže byť,že som bol tiež nositeľom vírusu a jednoducho sa to už nedalo rozchodiť.vlastne existuje iba jediný spôsob a tým je dobry spánok a pritom nemusí ísť o celkový kľud.jedinou nádejov je,vyvarovať sa možným zdrojom,ale pri predstave,že sa mám teraz brániť,pché chrípka.najideálnejšie je v tomto období súcitenie,pokiaľ toho ešte v preplnenom autobuse,či električke sme schopný.

liek na chrípku vo väčšine populácie je rôznými receptami s použitím alkoholi,od vareného vína,až po tvrdý alkohol s bylinami.všeobecne je známe,že práve alkohol znížuje imunitu.uprednostním domáce byliny,keď su prístupné tuzemské kotvičník,z tých netuzemských je to znova kotvičník,ale zamiešaný do silnej zmesi s catuabou,obe majú po zvarení chuť jemne horkastú,naopak prinášaju úľavu.keď do tej zmesi pridáte gotu kolu,získate zaujímavú chuť.ďalšie byliny su známe z energetických nápojov a je to komplex najrôznejších liečiviek.tu je malý zoznam

turnera difussa-damiana: afrodiaziakum s blahodárnimi účinkami,uvolňuje kašel a príjemne zahrieva pohlavne orgány

macca alpina-kto nevyskúšal maccu,nebude vedieť,čo sa skrýva za tajomstvom zdravia starobylej civilizácie,akou boli Inkovia

catuaba-kôra stromu,rastúceho v pralesoch,je využívana k liečbe ochorení dýchacieho systému,tuberkulózy a čo je zaujímave,má omladzujúce účinky,silne povzbudivá

lapacho-lianovitý strom,šamani v Brazílii touto rastlinou s použitím progresínej liečby,liečia AIDS a rakovinu

citrónova tráva-prirodzený zdroj vitamínov,minerálov,proti chrípke

kotvičník-prírodný zdroj sterolov,slúžiacich k posilneniu vylučovania testosterónu,ktorý je zodpovedný,aj za pozitívne chemické procesi v tele

cezmína paraguajská-zdroj vitamínov,stopových prvkov a kofeínu,zaliatim studenou vodou získate nápoj,ktorý môžte piť každý deň

mytragyna speciosa-kratom-neviem,či ste skúšali prírodné analgetiká,chuť silne horká,po užití sa dostavujú príjemné pocity eufórie,odstráňuje bolesť,v niektorých krajinách je náhradou iných látok,ktoré su radené medzi opiaty

príroda je čarodejkou a isto si vie každy výjsť v ústrety,existuje množstvo spôsobou,ako sa z chrípky dostať,najdôležitejší je úsmev,vtedy zmiznú nielen obavy,že sa nakazíte.
Návrat hore
Daniel

PríspevokZaslal: Št Dec 09, 2010 0:32    Predmet: Odpovedať s citátom

http://blog.martinus.sk/2010/11/john-virapen-rozhovor/

...
Ako potom spoločnosti riešia tieto prípady? Rodičia postihnutých detí sa určite ozývajú.
Nuž, riešenie je jednoduché. Proste povedia, že rodičia sa zbláznili. A ľudia im veria. Pretože oni vlastne platia ľuďom za to, aby im verili. Pozrite. Určite ste počuli o prasacej chrípke.

Iste.
Minulý rok som bol v Belgicku na stretnutí so sekretárom ministerstva zdravotníctva. Počas stretnutia na chvíľu opustil miestnosť a ja som si na jeho stole všimol dokumenty. Nedalo mi to a prezrel som si ich. V tých dokumentoch jasne stálo, že spoločnosť GlaxoSmithKline (štvrtá najväčšia farmaceutická spoločnosť na svete pozn. -jš-) jedná s belgickou vládou o cene vakcíny proti prasacej chrípke. A to bolo v januári 2009. Debata o potrebe očkovania proti tejto chrípke začala v máji 2009.

Takže sa pripravovali na potenciálnu epidémiu, o ktorej ešte nikto ani nevedel?
Asi tak. Nejaký bacil sa “náááhodou” objavil v Mexiku. Oni ho tam doviezli. Ale nikdy sa z toho nestala pandémia. Rozumiete?

Hm, ale to sa mohlo ľahko stať, nie? Nie je to príliš nebezpečné, zahrávať sa takto s nebezpečnými vírusmi? Čo ak by naozaj vypukla pandémia?
No ak by naozaj vypukla, potom by samozrejme museli dodať nejaký reálne fungujúci liek, ale rozhodne by to nebola tá vakcína, ktorú bežne ponúkali. Spomínate si na vtáčiu chrípku?

To asi každý. Ďalší hoax?Vtedy sa vyrobilo nepredstaviteľné množstvo vakcín, ale čo s nimi? Zaočkujú vtákov?

Vakcína bola predsa určená ľuďom, nie?
Áno, ale tá vakcína nebola neskutočným očkovaním. Lebo ani vtáčia chrípka v skutočnosti neexistovala!

Tvrdíte, že vtáčia chrípka nebola nebezpečná, alebo že vôbec neexistovala?
To druhé! Bol to celé jeden veľký podvod!

A čo na to WHO (Svetová zdravotnícka organizácia)? Tým takéto maniere nevadia?
WHO je banda k*****v. A určite to tam napíšte!
(smiech)

Vidím, že ste presvedčený o zbytočnosti tejto organizácie…
Absolútne! To, čo skutočne potrebujeme, sú nezávislé skupiny, ustanovené jednotlivými vládami, ktoré by vytvorili systém regulácie, ktorý by bol schopný kontrolovať, čo robia títo ľudia.

...
Návrat hore
Heliana

Založený: 30.01.2010

PríspevokZaslal: Št Dec 09, 2010 5:36    Predmet: Odpovedať s citátom

"Takže tieto výskumy nemajú žiadne reálne výsledky? Alebo sa reálne výsledky nikdy nedostanú na trh?

Reálne výsledky výskumov sa nikdy nedostanú na trh. Teda ak im nevyhovujú. Nemajú problém zatajovať výsledky výskumov, ktoré im nevyhovujú. Pred časom sa odohral súdny proces, pri ktorom musela istá farmaceutická spoločnosť zaplatiť pokutu 1,4 miliardy dolárov, pretože zatajovali rôzne skutočnosti a hlavne predávali liek bez legálneho povolenia. Vedľajšie účinky tohto lieku boli obrovské. Ten liek zarába 4,5 miliardy dolárov ročne! Mimochodom, volá sa Zyprexa a spoločnosť ho nikdy nepredala predávať. Napriek pokute 1,4 miliardy dolárov! A zákon im ani nekáže, aby tak spravili. Dostali pokutu a tým to hasne. Jediný, kto by to mohol spraviť, je FDA (Food and Drug Administration – americká Správa potravín a liečiv pozn. -jš-), ale tí to nespravia, lebo sú podplatení."

Čo mám povedať ja....som priama obeť podvodov farmaceutických firiem.
Ako som už písala mala som malú nehodu pri skúsenosti s alternatívnymi lieč. metódami. Na psychiatrickej ambulancii mi predpísali zyprexu, ktorá samozrejme nebola schválená....
Brala som ju asi tri mesiace, potom som ju vysadila, nikto o tom nevedel. Psychiatrička sa neprestala diviť, ako sa mi zlepšuje stav, a dávky mi znižovala, lebo nevedela, že tie lieky už neberiem. Ani len netušila, že stav sa mi preto zlepšil, že som ten liek vysadila. Tak isto reagovala psychologička...môj stav sa rapidne zlepšoval....
Takže toľko o tomto lieku, keď som ho brala, nezvládla som ani pracovať.... Dnes mám dobrú prácu, vyštudovanú školu, dobrú rodinu....
žiaľ ďalšie dieťa som nemohla mať.
Keby som tie lieky nevysadila, dávno by som bola na invalidnom dôchodku, bez rodiny.....
O zyprexe už vyšlo odvtedy veľa článkov a som rada, že som verila, vtedy skoro pred desiatimi rokmi svojej intuícií a vysadila som ......
Ak by som to neurobila následky by boli hrozné........
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Všeobecná diskusia Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Strana 1 z 2

Prejdi na: