Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Energetickí upíri
Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Všeobecná diskusia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Alica Hodásová

Založený: 27.11.2009

PríspevokZaslal: Ut Dec 15, 2009 15:17    Predmet: Energetickí upíri Odpovedať s citátom

Stretli ste sa niekedy s upirmi? Myslim tych, ktori z vas cicaju energiu - viete to, vycitite ich, oberaju vas o vasu energiu ako daky vysavac. Mate s tym niekto skusenosti? Zaujimalo by ma , ako ich rozpoznate (ci sa len u vas prejavi nevolnost a pod., alebo aj daco ine ), " ako na nich" - co s nimi? Su niektori ludia, kt. ich stretavaju casto, lebo na to maju "potencial" a su taki, kt. su voci nim imunni?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Marcel

Založený: 10.06.2007

PríspevokZaslal: Ut Dec 15, 2009 20:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano, stretol som sa s energetickymi upirmi. Ako si uz spominala Alica, upiri sa daju pomerne lahko identifikovat, za zaklade prejavov (pocitov), ktore sa u cloveka prejavia po stretnuti s nimi. Moze to byt lahka unava, ale aj uplna vycerpanost, ktora nedovoli cloveku fyzicky sa hybat a vyvijat mentalnu cinnost. Skala prejavov je siroka.

Energeticki upiri si castokrat ani neuvedomuju fakt, ze su upirmi, teda nerobia to vedome. Dovodov preco su upirmi a potrebuju energiu "z vonku" moze byt viacero. Moze za tym byt disharmonicky zivot, zle hospodarenie s energiou, …

Niekto posobi na upirov ako magnet, iny zasa upirov vo svojom zivote takmer vobec nestretava. Preto je dolezite zamerat sa na to, preco upirov v nasom zivote vlastne stretavame. Aj RT nam moze pomoct pri hladani odpovede na tuto otazku a tym nam dava aj moznost zmenit to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Patrik
Site Admin

Založený: 09.04.2005

PríspevokZaslal: Ut Dec 15, 2009 23:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Alica skús v článku tu: http://patrikbalint.blogspot.com/2006/06/upr-za-potaom.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Alica Hodásová

PríspevokZaslal: St Dec 16, 2009 13:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Dakujem za odpovede. Uz citam clanok. Vsimla som si, ze som tuto temu zaradila do 2 diskusnych okruhov, tymto sa ospravedlnujem Embarassed
Návrat hore
Alica Hodásová

PríspevokZaslal: St Dec 16, 2009 13:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Patrik, skus sa prosim ta pozriet na opis tych situacii, kt. som popisala v rubrike "mam problem".
Návrat hore
filozofka

Založený: 05.07.2009

PríspevokZaslal: Št Feb 25, 2010 22:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Patrik Napísal:
Alica skús v článku tu: http://patrikbalint.blogspot.com/2006/06/upr-za-potaom.html

Skvely clanok.
Návrat hore
namarutu

Založený: 07.12.2010

PríspevokZaslal: St Dec 08, 2010 13:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Aj ja som upír,keď sa tak rozhodnem.Uvedomujem si,potrebu nasávať energiu.Potiaľto je to v istých pravidlách výmeny energie.Keď sa však rozhodnete,že vašou jedinou cestou je šíriť strach a zlo,tak zistíte,že celý proces prebieha,bez vašej účasti.Predstavi,vštiepujeme ich už svojím deťom,myslíme na to,čo je pre nás správne a vzápeti sa ocitáme kdesi,s pocitom prázdnoty.Pochopenie a slabosť,nejestvuje absolútne nič,čo by vás mohlo oberať o energiu,môže to byť vaša prirodzenosť a vy sa jej zbavíte,prečo?Obetovali ste tomu všetku svoju energiu a na jediné,ako viete reagovať je vaša rezignácia.Nie je záchrany,ste svedkom svojích činov,či sa rozhodnete pred sebou újsť,alebo zo strachu sa prezliekať za kohosi iného.Teraz už stojíte pevnejšie,je všetko jasné,ale predsa,len tých myšlienoka stretov bolo tak mnoho.Lenže,už ste to zažili,už si viete zapamätávať,kto bude ďalší rozhodnete vy,ale existujúce pravidlo vám ukazuje,že takto pripravíte zvyšok sveta o prínos.Nepoviete absolútne nič,ticho v tomto prípade znamená,že ste prešli,dokázali ste to poslať kdesi do kostolov.Tam patríte všetci regresný terapeuti!
Návrat hore
Daniel

Založený: 30.05.2005

PríspevokZaslal: Št Dec 09, 2010 0:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Namarutu, aj ja viem, ze nasavam ... a na com slapes ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
namarutu

Založený: 07.12.2010

PríspevokZaslal: Št Dec 09, 2010 12:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Nazdar Daniel,dlhšie šliapem na bylinkových zmesiach/približne rok,predtým tiež bylinky a rôzne dostupné meniče vedomia,prírodného charakteru/,ktoré si pripravujem podľa toho,ako mi zaberú a na doplnkoch stravy,typu sojových proteínov,kreatínu a rôzných laktátov.Známejšie,s menej známymi,ale na tvrdšie si už netrúfam.Jedine,že by som sa zradil a pristúpil na pre mňa neakceptovateľné steroidy a iné gebuziny.V podstate sa zaujímam o bodybuilding a tiež o bojové umenia,ale ako vegetarián,tak som zvedavý,čo sa dá z toho vystružlíkať.
Návrat hore
Lysnyt

Založený: 19.10.2009

PríspevokZaslal: Št Dec 09, 2010 14:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Na tuto temu som cital celkom podarenu knizku Upíři žijí (Konstantinos). Su tam popisane vsetky mne zname druhy vampirizmu, samozrejme aj to energeticke. Autor pise so zdravym pristupom k veci, tj neupiera sa na ziadnu stranu.
Moj nazor je, ze v dnesnej dobe je velka moda vo vampirizme. Hlavne internet - rozne socialne siete kde medzi ludmi vznikaju umele puta. Myslim, ze najhorsie su na tom ludia, ktori si daju fotografie k svojmu profilu. Napojenie na takychto ludi je vtedy znacne zjednodusene.
Pozeram, ze tu ma napr. Marcel alebo pan Balint fotografiu. Zaujima ma ci nemate v priebehu dna nejake zvlastne pocity?

Naposledy upravil Lysnyt dňa Št Dec 09, 2010 17:02, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Patrik
Site Admin

PríspevokZaslal: Št Dec 09, 2010 16:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Lysnyt Napísal:
Myslim, ze najhorsie su na tom ludia, ktori si daju fotografie k svojmu profilu. Napojenie na takychto ludi je vtedy znacne zjednoduseny.
Pozeram, ze tu ma napr. Marcel alebo pan Balint fotografiu. Zaujima ma ci nemate v priebehu dna nejake zvlastne pocity?

Lysnyt, toto platilo tak pred 500 rokmi, kde na napojenie bolo treba niečo od daného človeka.
Podobne Vám môžem napísať, že najhoršie sú na tom tí, ktorí pri profile svoju fotku nemajú, lebo potom sú skrytí a podvedomia ľudí sa ich snažia nájsť, aby už skrytí neboli. Wink Všetci sme navzájom prepojení, či si to uvedomujeme alebo nie.
Od zverejnenia fotografie žiadne výrazné zmeny v pocitoch nevnímam. Možno trochu uvolnenia, ale neviem posúdiť, či to je zverejnením fotky.
Návrat hore
Lysnyt

PríspevokZaslal: Št Dec 09, 2010 17:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Napisal som "Napojenie na takychto ludi je vtedy znacne zjednodusene".
Návrat hore
Patrik
Site Admin

PríspevokZaslal: Št Dec 09, 2010 17:13    Predmet: Odpovedať s citátom

A ja som naznačil, že to nie je pravda. Niekedy je oveľa jednoduchšie sa napojiť na človeka, ktorý niečo skrýva. Wink Alebo na symbol alebo slová, ktoré používa.

Ono za fotografiou je oko fotografa a to hlavne vtedy, ak to je profík. On nás pri fotografovaní "ladí".
Za výberom nejakého symbolu, ktorý si zvolíme, aby nás reprezentoval sme my sami a za našimi slovami tiež. Napojenie môže ísť o dosť hlbšie a do miest, kde nás fotografia "nemusí pustiť".

Mal som možnosť študovať u majstra napájaní Andreja Dragomireckého a mal som možnosť sledovať vývoj napájania za posledných 17 rokov. V dnešnej dobe stačí na napojenie myšlienka a to ešte nemusí pochádzať od toho, na koho sa niekto napája. Ohraničovať sa nejakou fotografiou nie je nutné. Wink
Návrat hore
Lysnyt

PríspevokZaslal: Št Dec 09, 2010 20:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak pockat, rozpravame vseobecne o energetickom vampirizme alebo o vedomom vampirizme?
Vedome napajanie je uz "vyssi level" a z drvivej casti magia.
Návrat hore
Patrik
Site Admin

PríspevokZaslal: Št Dec 09, 2010 21:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Prvá časť môjho posledného príspevku hovorila o energetickom vampírizme. Čiže o nevedomom napájaní a v druhej som to rozvinul a hovoril o vedomom napájaní. Fotografia môže omnoho menej rozvíjať podvedomé procesy ako nejaké symboly alebo text.
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Všeobecná diskusia Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Strana 1 z 2

Prejdi na: