Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

vlasy

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Mám problém
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
melody

Založený: 12.12.2008

PríspevokZaslal: So Mar 20, 2010 7:05    Predmet: vlasy Odpovedať s citátom

Dobré ráno, priatelia, hľadám radu a informácie, prosím. Ide o našu dcérku /4r./, nerastú jej vlasy. Má na hlávke len také trsy ako veverička, kvalita je dobrá, akurát nerastú /za ostatný polrok ani centimeter/. Nemyslím, že by z toho mala nejakú traumu, ale občas to prežíva, keď vidí dievčatko s copíkmi, stále komentuje, aké má krásne vlásky, aj v rámci škôlky, detičky toho občas narozprávajú, a doma, kedysi spávala s bavlnenou plienkou, a teraz si ju zvykne dať na hlavičku, prisponkuje si ju, zapletie si vrkoče alebo ju nechá "rozpustenú" tak behá ako víla po byte:) je šťastná keď má "dlhé vlasy." Možno má táto skutočnosť nejakú duchovnú príčinu /vlasy ako symbol sily a slobody/ Čo pre ňu môžem urobiť? Súvisí s tým nejaký postoj? Možno môj, ktorý by jej pomohol odblokovať sa a naštartovať prirodzený rast? Pomohli by bylinky? /malá je vcelku pokojná, chutí jej ovocie, zelenina, pije vodu aj čajíky, netuším, čo jej chýba/
Nevnímam to ako problém, dá sa s tým pekne žiť, len by som jej rada urobila radosť. Ďakujem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Mám problém Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: