Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Filn Štvrtý druh 2009
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Diskusia ..za hranicou hmoty..
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Martyn

Založený: 05.12.2007

PríspevokZaslal: Pi Jún 04, 2010 6:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano, protoze je tvoje.
Je jedno kde je.
Jen si ji vem zpet.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Heliana

Založený: 30.01.2010

PríspevokZaslal: Pi Jún 04, 2010 6:19    Predmet: Odpovedať s citátom

..to sa povie, ale ako???? ja zíram.....keby som ju vzala späť tak asi explodujem, to bola vtedy úplná katastrofa, to bolo tuším už aj nejak na dlh, to by " normálny" človek možno ani neprežil :)je zázrak, že vôbec žijem a že som mala niekoho, kto mi pomohol. ..hm...mám v sebe smútok aj teraz po rokoch..Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Martyn

PríspevokZaslal: Pi Jún 04, 2010 6:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Sama si delas prekazky.
Jen si to po sobe precti.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Heliana

PríspevokZaslal: Pi Jún 04, 2010 6:24    Predmet: Odpovedať s citátom

ale to bolo fakt také kvantum energie...uznávam, mám bloky, ale ešte potrebujem, čas aby som sa vedela nejak tomuto otvoriť,bola to obrovská trauma vtedy pre mňa....
Návrat hore
Martyn

PríspevokZaslal: Pi Jún 04, 2010 6:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Dalsi blok ze potrebujes cas.
Ver mi nepotrebujes, cas je jenom relativni.
Návrat hore
Heliana

PríspevokZaslal: Pi Jún 04, 2010 6:41    Predmet: Odpovedať s citátom

..vieš toto je pre mňa....ako keď povieš invalidovi, ktorý nemá ruku, alebo je slepý, že mu znova ruka narastie, alebo že uvidí.

Napísala som jednému ezoterikovi o mojom stave a napísal mi, že sa nedá napraviť. Bola som smutná ale nejak som to prijala. Ja vlastne ani neviem, prečo sa v tom vrtám....asi som nejaký sado- maso Very Happy alebo, že sa vrtám v starých ranách.
toto je link. kde som písala

http://www.meditacia.sk/

napísal, že som psychicky chorá a môj stav sa nedá riešiť, budem musieť brať lieky....

je mi lúto, že som Ťa obťažovala...
Návrat hore
Heliana

PríspevokZaslal: Pi Jún 04, 2010 7:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Dobry den.

Znovu opakujem: Bohuzial, mate trvalo poskodenu psychiku a treba zostat v
rukach psychiatra.

S pozdravom

Sasa Pueblo

Tak že tu končia aj začínajú moje úvahy o zlepšení. Tak, že asi tak.....
Návrat hore
Martyn

PríspevokZaslal: Pi Jún 04, 2010 9:11    Predmet: Odpovedať s citátom

No vidis a ja ti klidne reknu ze se nechas manipulovat a proklinat.
Takze jen otazka: a ty mu fakt veris a nebo veris sobe?
Návrat hore
Martyn

PríspevokZaslal: Pi Jún 04, 2010 9:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Treba se v tom vrtas proto aby jsi se jeste neco dozvedela.
A mozna ze jsi se to dozvedela.
Dej si pozor na jakekoliv soudy od nekoho at je to kdovikdo.
Pokud mu uveris muze se to stat tvoji realitou.
Ver sobe co chces a jaka chces byt.
To ostatni se k tomu prida telo zaridi co ty chces a cemu veris.
Návrat hore
Quasar

Založený: 13.07.2005

PríspevokZaslal: Pi Jún 04, 2010 10:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Heliana Napísal:
...musím sa smiať, lebo podľa tohoto výkladu by som mala byť vlastne šaman Very Happy Very Happy Very Happy
Lebo mne sa stalo, že som v kríze, alebo v psychóze (nech si to volá, kto ako chce) prežila úplné zničenie zeme ovládané zlými silami a rituál moci tých síl, a potom zase znovuzrodenie a nový svet.... absolutný zánik , zničenie.....bola to hrôza...nechcela som žiť.

To, čo popisuješ, mi pripomína popis zážitkov z bazálnych perinatálnych matríc, o ktorých nájdeš viac info v knihách Stanislava Grófa.

"4. PROŽITEK SMRTI A ZNOVUZROZENÍ – BPM IV
Biologická úroveň: vyvrcholení zápasu v porodním kanále, odstřihnutí pupeční šňůry, první nádech, oddělení od matky začátek naší vlastní existence

- pocit obrovské hrozící katastrofy – snaha celý proces zastavit. Pocit totálního zániku na všech rovinách – fyzická destrukce, emocionální katastrofa, intelektuální porážka, morální selhání – zážitek „zániku ega“. Nejedná se však o ego z pohledu freudovské psychoanalýzy (schopnost člověka prověřovat běžnou realitu a podle toho jednat). Toto je ego založené na potřebě být silný, mít vše pod kontrolou, řídit a ovládat, snaze něco dokazovat sobě i okolí. Jeho odstranění nám pomáhá vytvořit se realističtější pohled na svět, výsledkem je  schopnosti těšit se ze své existence. Cesta ke svobodě vede přes odevzdání - což je právě to, proti čemu ego bojuje - uznání bezmocnosti.

- zážitek totálního zániku a pádu až „na dno vesmíru“, poté následuje vize oslnivého bílého nebo zlatého světla, duhová spektra barev; pocit hlubokého duchovního osvobození, usmíření, odpuštění, vlna lásky k bližním, vděk, jednota s přírodou; svět se zdá krásným a bezpečným místem; objevení síly pokory

- kombinace vzpomínek na porod a symbolických obrazů zrození z různých oblastí kolektivního nevědomí – setkání s ničivými božstvy, ztotožnění s Kristem, obraz Boha jako zářícího zdroje světla; vzpomínky na osobní úspěchy, šťastné zakončení nebezpečných situací, konec války, přežité nehody, uzdravení z těžkých chorob... "
Heliana

PríspevokZaslal: Pi Jún 04, 2010 10:52    Predmet: Odpovedať s citátom

...to je veľmi zaujímavé....mám takéto prežitky, ale dalo by sa povedať, že zo všetkých fáz.
Ale nechápem prečo to z človeka zrazu vylezie? zaujímavé celkom ma to oslovilo......
Návrat hore
Heliana

PríspevokZaslal: Pi Jún 04, 2010 11:00    Predmet: Odpovedať s citátom

a...ale asi tá štvrtá fáza....ano, ale neviem nejaké stotožnenie s Kristom tam až tak nemám len akési niečo spojenie so všetkými ľuďmi, nejak cez neho alebo čo, to ani divá sviňa nechápe....a nie že to porozprávať.....

to má takto každý?
Návrat hore
Martyn

PríspevokZaslal: Pi Jún 04, 2010 11:15    Predmet: Odpovedať s citátom

PSK zazitek zbyva jen integrovat.
Najdi si Heliana casem nekoho kdo ti v tom pomuze.
Az ho integrujes rozplynu se problemy ktery tento neintegrovany zazitek zpusoboval.
Tak jako v regresce si svoj problem popises a on prestane mit silu te ovlivnovat.
Návrat hore
Heliana

PríspevokZaslal: Pi Jún 04, 2010 11:15    Predmet: Odpovedať s citátom

...to je strašne zaujímavé, zrazu mám taký pocit ako keby som našla veľa odpovedí na svoje otázky......a na pocity ktoré mám....
Návrat hore
Heliana

PríspevokZaslal: So Jún 05, 2010 6:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Ako nad tým tak rozmýšľam tak v tej BPM II sú prejavy ktoré sú pre mňa dosť charakteristické. Nebude to asi tá BPM IV , lebo v tej mojej kríze, všetko pošlo a zničilo sa, vlastne vznikol nový svet, ale ten pocit radosti a uvolnenia neprišiel. Hoci tie pocity poznám, ale vtedy to tam nebolo, ako keby to bolo utlmené nejakými
liekmi.....v mojom prípade "zlatou pani psychiatričkou" takže sa ten proces neukončil ako keby...
a teraz mám pocit ako keby som zostala trčať niekde vo fáze dva ....
Dá sa toto vôbec riešiť?
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Diskusia ..za hranicou hmoty.. Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší
Strana 2 z 3

Prejdi na: