Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

zapper

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Všeobecná diskusia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Heliana

Založený: 30.01.2010

PríspevokZaslal: So Júl 03, 2010 6:15    Predmet: zapper Odpovedať s citátom

Chcela by som sa spýtať, aký máte názor na takéto frekvenčné prístroje ?

http://www.centrumregeneracie.sk/index.php?id=4

Myslím si, že tieto prístroje by mohli byť našou budúcnosťou, ale zdá sa mi, že momentálne sú tieto technológie ešte v plienkach. Mám pocit, že ničenie baktérii tam ide akosi hlava- nehlava, a zabúda sa na to, že sú aj baktérie, ktoré sú pre existenciu nevyhnutné. A sú tu ešte podmienené patogény, ktoré môžu spôsobovať problémy , ale u niekoho nemusia. To mi celkom nie je jasné, ako rozlišuje ten prístroj, či nám baktéria škodí, alebo neškodí, prípadne pomáha. A nikde som nečítala ako pôsobí tento prístroj na psychiku.

Ma tak napadlo, či by sa to nedalo riešiť formou autovakcín, že by sa zosnímala frekvencia konkrétnej kultivácie patogénu konkrétneho človeka. A tá by sa použila na terapiu. Tak by sa tá metóda mohla stať presnejšou a adresnejšou a neničilo by sa všetko hlava-nehlava.

Tak isto pri pôsobení na psychiku by sa to zrejme dalo skombinovať s regresnou terapiou, a naprávať len to, čo človek napraviť potrebuje , ale o tom by ste vedeli asi terapeuti regresnej terapie asi viac hovoriť. :)

Jednu podobnú technológiu som zaznamenala raz dávno ani, neviem ako sa ku mne tie myšlienky dostali, bolo to asi tak pred 20-timi rokmi. Už to bolo aj niekde propagované. Je to na základe kryštálu a akejsi zrkadlovej gule v ktorej je umiestnený človek s tým kryštálom. Pozná to niekto?

Má niekto skúsenosti s podobným prístrojom?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Patrik
Site Admin

Založený: 09.04.2005

PríspevokZaslal: So Júl 03, 2010 9:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Heliana zapper som v minulosti skúšal a zdá, že funguje. Žiadne vedecké overovanie som ale nerobil. Baktérie fungujú na istých princípoch(frekvenciách) a tie human-friendly majú iné frekvencie ako humen-nonfriendly.

Osobne ale nepovažujem zapper za terapeutickú metódu, ktorá rieši príčiny. Môže pomôcť pri nejakom premnožení a podobne. Bežné použitie je podobné akoby sme do seba dávali neustále antibiotiká - samozrejme pri zapperi pri oveľa menších merateľných vedľajších účinkoch. Ono aj tie human-nonfriendly baktérie nám v tele robia zaujímavé služby. Wink

Ak sa nechceš spoliehať na ľudskú techniku, tak môžeš využiť prírodu. Human-friendly antiseptikum je napríklad olej z teatree alebo striebro v koloidnej forme. Tento tetree olej sa kupodivu nedotýka baktérií, ktoré sú ľudom prospešné. Má pre ľudí asi nejakú slabosť alebo čo. A koloidné striebro ničí baktérie(upírov Laughing ) volne po tele plynúce, ktorých sa dotkne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Heliana

PríspevokZaslal: So Júl 03, 2010 9:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale vieš zaujímavé je to napríklad pri podmienených patogénoch, je to stále rovnaká baktéria, ktorá niekomu neubližuje human-friendly a niekomu ubližuje human-nonfriendly . Aká potom v skutočnosti je? A treba ju vôbec v tom prvom prípade riešiť? Alebo mení frekvenciu?
Potom je to napr. zaujímavé pri Neisserii meningitidis niekto je nosič a napr. o tom vôbec nevie, iný zase zomiera. Alebo baktérie v črevnej mikroflóre sú human-friendly v črevách ale v močovej sústave ee...Smile V poslednej dobe vzniká aj veľa mutácii takže podľa mňa to nie je také jednoznačné.
Chápem, že je to niečo ako ATB, lenže MO v poslednej dobe vykazujú celkom slušné rezistencie a toto by mohla byť asi alternatíva, ktorá by dokázala pomôcť v akútnych prípadoch. Chápem, že je to komplikovanejší systém ako by sa zdalo a že tam musia nastať aj iné procesy, aby ku skutočnému uzdraveniu naozaj došlo.

Ďakujem za radu, ale momentálne žiadne problémy nemám, a keď mám, používam teatree Very Happy, čo iné, ale to som používala intuitívne...som rada, že som sa trafila . Ale teatree sa mi zdá, že má aj vplyv na psychiku a zdá sa mi, že dosť odpútava od ..ani neviem ako to mám napísať...možno od bežnej reality?
Neviem, aspoň na mňa to tak pôsobí....
Celkom by ma zaujímalo ako metabolity baktérii pôsobia na psychiku človeka, ale ešte som žiadnu štúdiu nevidela o tomto. Zaujímali by ma hlavne kvasinky . A aj to čo by sme mali pochopiť ak sa premnožia.
A ešte by som sa chcela spýtať, či zaper má nejaké účinky na psychiku?
Návrat hore
Heliana

PríspevokZaslal: So Júl 17, 2010 15:40    Predmet: Odpovedať s citátom

"Ono aj tie human-nonfriendly baktérie nám v tele robia zaujímavé služby. Wink "

Táto veta mi vŕta v hlave odkedy som ju prečítala. S baktériami som síce žiaden problém nezaznamenala, ale kde sa vzala - tu sa vzala, zrazu sa objavila moja dobrá známa..... vírusovka.
A tak som ju podrobila svojmu drobnohľadu. Priznám sa, že vírusovku som nemala už asi rok , lebo som sa dala zaočkovať. Už mi to začínalo chýbať. Ono tá vakcína proti chrípke sa správala vcelku čudne a nebola som s ňou veľmi spokojná.

No ako som už písala, objavila sa stará dobrá vírusovka a s ňou aj kopa sprievodných znakov. Cítila som sa fakt pod psa, jediné, čo pomáhalo bolo sprchovanie. Okrem kadejakých sekrétov zo mňa liezli aj a pocity a bol to skutočný odpad najhrubšieho kalibru, kopa nenávisti, agresivity, bola som ako žumpa, z ktorej preteká odpad. Musela som sa zamýšľať nad vzťahmi . Keď to pominulo, zrazu prišiel závan čerstvého vzduchu , zvláštna silná optimistická energia, ktorú si teraz užívam.

A teraz rozmýšľam nad tým, či je to len zhoda okolností, reakcia imunitného systému, alebo či som mala prostredníctvom tejto „choroby“ niečo pochopiť.

A vlastne sa chcem spýtať aké služby nám robia human-nonfriendly baktérie a vírusy?
Návrat hore
Quasar

Založený: 13.07.2005

PríspevokZaslal: Ne Júl 18, 2010 22:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Heliana Napísal:
A vlastne sa chcem spýtať aké služby nám robia human-nonfriendly baktérie a vírusy?

Moja odpoveď bude možno kontroverzná, no domnievam sa (resp. súhlasím s pohľadom, prezentovaným na túto tému Dr. Josefom Jonášom), že vírusy slúžia vývoju (evolúcii) tým, že svojou činnosťou vyvolávajú mutácie v bunkách, čím sa podieľajú na procesoch zmien v celom organizme. Občas to organizmus síce neprežije, no z akéhosi "vyššieho" hľadiska (hľadiska evolúcie) je aj to súčasťou procesu. Je možné teda vnímať baktérie a vírusy ako akésy "nástroje", slúžiace Vedomiu.

Uff, asi je to fakt dosť kontroverzný názor, však? Cool Wink
Patrik
Site Admin

PríspevokZaslal: Ut Júl 20, 2010 14:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Ani by som nepovedal, že až tak kontroverzné. Wink

Ak ale nepôjdeme až na DNA, tak baktérie a vírusy nám pomáhajú napríklad v trávení. Dokonca máme v tráviacom trakte aj priateľské vírusy. Dnes som to zachytil v rádiu ako správu. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Patrik
Site Admin

PríspevokZaslal: Ut Júl 20, 2010 14:59    Predmet: Odpovedať s citátom

No, human-non-friendly nám pomáhajú v "držaní v strehu". Laughing Všetko sa vyvíja, tak potrebujeme byť v strehu a ísť so životom vpred. Zase sme pri tej evolúcii, ktorú popisoval Quasar.
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Všeobecná diskusia Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: