Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Milujúce matky,alebo pošpinená svätosť ducha

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Všeobecná diskusia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
namarutu

Založený: 07.12.2010

PríspevokZaslal: St Dec 15, 2010 17:57    Predmet: Milujúce matky,alebo pošpinená svätosť ducha Odpovedať s citátom

Upozorňujem,že táto skúsenosť,je reálnym dôsledkom presadzovania kohosi nad úroveň reálnosti.

Zväčša sa mýlne domnievame,že je možné spojenie,medzi mužom a ženou nahradiť sexuálnym stykom,s niekym cudzím.Rozvášnene naladený,s cieľom ublížiť sa vydáme do miest,kde sa to sexuchtivým potencialom hemží.Spočiatku nám táto voľba sebapoznania nevadí,nepripúšťame si,že ešte existuje niekto,komu na našom vzťahu závisi,dokážeme akceptovať,že sme obeťou chemických procesov a vzájomnej príťažlivosti.Keď sa však dokážeme na chvíľu oddeliť,od svojích presvedčení,zistíme,že sme komusi na smiech.Nie bez urážky to neide,musíme svet predsa poraziť a popritom naraziť na niekoho,kto to s nami mysli vážne.Lenže tá časť je teraz oddelená od ega a pripravená zasiahnúť,s cieľom udržať svet za každú cenu.A je iba malá pravdepodobnosť,že sa rana zacelí,časom prídu výčitky a zostaneme stáť čelom k svojej vlastnej smrti,tu poraziť,kdeže,znova sa nám vysmeje a pošleme všetko do pekiel.Spočiatku si musíme prestať nahovárať,že naše šťastie leží,kdesi inde.Nevravím,že mladý by maly byť v celibáte a húfne odchádzať do hôr za potrebou meditovať.Dokonca si myslím,že trochu odstránenia puritánstva z dnešnej osvieteneckej doby je vcelku prípustnejšie,ako občasné preťahovanie vydatých žien v neskorej puberte.Iste,stretol som sa aj ja na svojích lovoch so ženami,nielen v nohaviciach,stáli za mňa a ja som im zostal za to visieť.V takom prípade ide všetko v zabehnutých scénaroch,zväčša dostanete šancu sa iba s kýmsi sympatickým vyspať,samozrejme,možno ste prieskumníkom s častími tendenciami,urobiť najprv chybný ktroko a následne sa s opačným pohlavím stretávať za zvláštnych okolností.Mne príde zábavné,keď sa objavím v ktorejsi rozhádanej rodine a partner,ktorý je z akýchsi dôvodou mimo,si myslí že sa s jeho ženou oddávam,ako muž so svojou manželkou.Aké scestné,išiel som aj osprchovať,dokonca sme si ľahli do jednej postele a ležali,ako dvaja kamaráti.Ráno sme sa obliekli a išli každý za povinnosťami.Vo svete sna,existuje rola tzv. náhoniča,ktorý svojím pozmeneným hlasom pozíva na sexuálne radovánky s dotyčnou dámou,zväčša ide o urazených milencov,alebo manželov,ktorý tak chcú prichitiť svojích sokov,v intímnych okamihoch.Neviem,možno som tiež v role náhoniča,pre ktorého si ďalšieho partnera niektorej z bývalích partneriek.Existuje množstvo účinných a rafinovaných techník,ako si pritiahnúť sexuálneho partnera,či už na diaľku,alebo priamo,v spoločnosti,týchto špinavostí je plný nielen internet,ale aj kníhkupectvá,či noviny.To čo nedokáže príroda,zariadí skúsený špiritista,hlavne keď sa mu dobre zaplatí.Jednoduchá cesta späť,asi nevedie a aj ja som bol núteny najprv opúšťať hranice,nielen tohto štátu,to čo sa mi prisnilo v sne evidentne korešponduje so skutočnosťou celku.Naše vnímanie je nastavené niekym,kto sa nám za naším chrbtom posmieva a láka nás na dalšie dobrodružstvá.Kto si všimne,že psychoterapiou sa neodstrňuje bolesť,ale chyba v zámere,že sa na lekciach neučíte,ako sa s niekym vyspať,ale ako sa jednoducho ubrániť svojej vlastnej hlúposti.Už sa neviem dočkať,ako si ma tunajšie vedenie fóra podá,mrzelo by ma jedine,že by sa rozhodol moje príspevky mazať,tak ako to urobila uťž jedna osoba na inom fóre,evidentne,príležitostná alkoholička.Tento problém je dramatickým tlakom nás,z radov obyčajných ľudí,neschopných posúvať svoje hranice.načo,veď tam žiadné ani niesu,slúžili iba na zjednodušenie výkladu,aby sme znovu ochcávali svoje presvedčenia.Potom prepáčte,ale existuje etika a pravidlá,ktoré fungujú na každom fóre.Lenže ja iba kamuflujem svoje vlastné vnímanie reality,aby som vás presvedčil,že to tu má cenu rozoberať.Hranice,ktoré už nesmie nikto prekročiť,nie su pre hlupákov,ale reálnou možnosťou,jedného dňa s promiskuitou skoncovať.Iste že sa hneď objaví vlna odporcov,ktorý ma hneď pozamecú,keď nie dnes,tak s príchodom jari,musím však podotknúť,že sa budem tiež riadiť rozumom.Za odpadlíka sa mám už od začiatku a to spochybňovaním vašej schopnosti sa neustále do niekoho navážať,hnevá ma to a zároveň upokojuje.Myslím si,že príliš veľa sexuálnych partnerov škodí,u mužov to zablokuváva prísun spomienok a predlžuje nechcenú frustráciu,ktorá sa dostaví,hneď ako si na to zvykne.Je nesmierne jednoduché pre ženy si svojích milencov udržať dráždením rodidiel,zaplatia si za to,aby ste presedel celé dni po ich boku a potom keď je už po tom sa ani neunúvaju povedať,či to stálo za to.Muži sa bez mileniek vedia tak krásne upokojovať,sadnú si kdesi na pivo a celé hodiny rozprávajú tie isté nezmysli,ktorými trápili ženy.Keď však majú na svete deti,je zle,o tie sa treba starať a každý vie,aké ťažké je byť,čo i len chvíľku,bez milovanej osoby.V momentoch,keď totiž dôjde k počatiu,dieťa preberá akúsi zodpovednosť za oboch rodičov a keď vidí,že na mieste otca je ktosi iný,začína si nahovárať,že tomu tak je z dôvodu,že otecko bol jednoducho protivný,či nebodaj zlý.Dieťaťu je ťažké vysvetliť,keď medzi nimi došlo k citovej väzbe,že sa jedného dňa môže vrátiť,že ju neopustil,iba dal priestor tomu druhému,aby mohol prežiť tiež kúsok pohody.Čo na tom,že teraz je na prvom mieste ktosi druhý.Chyba tak zostáva na oboch partneroch,ktorý sa rozhodli,pred dieťaťom držať akési moratórium,ktorým sa chvíľu snažia presvedčiť svoje okolie,je to vidieť a hneď v prvých momentoch aj cítiť.Dieťa si pred svojími kamarátmi vymýšľa všakoviake historky,prečo je s nimi ten cudzí,ale prečo sa jednoducho nevráti,nevie tomu rozumieť.Ono je to tak,on sa nemôže vrátiť,za tých okolností,aké mu ponúka svet dieťaťa,on totiž tiež akceptuje voľbu matiek,vychovávať deti bez ich otcov.To tehotenstvo je takou príťažov,nečudo že roky ťažkých pôrodov a poistených oteckov iba zapríčinilo nárast nechcených otehotnení a sexuálných bytostí,ktoré su bez chuti na akékoľvek rodičovstvo.Kedysi bolo trendom,budúce matky a otcov,na túto chvíľu pripravovať.Potom to začalo upadať,s príchodom počítačovej zábavi počnúc a možnosťou bývania na mesiaci končiac.Začalo sa akceptovať,že príchod dieťaťa môže byť akýmsi príchodom cudzieho votrelca,ktorý naštrbí naše sebavedomie a posunie nás o krok späť.Ako ste si mohli všimnúť,vyjadrujem sa proti presvedčeniu,že ženy su jednoducho lepšie pripravenými na rodičovstvo,ako ich otcovia.Prekvapím vas svojím tvrdením,že väčšina mužov je ochotných podstupiť ďaleko tvrdšie podmienky,aké im ponúka súčastný trend a nejedná sa či,otecko ide na mamičkyn pôrod,alebo sa vydá,v ten deň na výlet s priateľmi.Iné je,keď rodič pochádza z celistvej rodiny,to znamená,že je tam fungujúce partnerstvo,aj keď s občasnými krízami,ale v zásade sa jedná o zdravé psychické prostredie a to je nevyhnutné.Myslím,že za chorobný prejav je možné pokladať alkoholizmus,aj to v tej najtvrdšej forme,kedy dochádza k fyzickému týraniu.Čo je však zarážajúce,je nárast potratovosti a to u jedincov,ktorý majú reálnu tendenciu priviesť zdravého potomka.Potom je naozaj jednoduchšie,také dieťa radšej donosiť a ponechať ho na adopciu,takej rodine,ktorá o dieťa záujem prejavý.K tomu je,ale potrebné zmeniť legislatívu a myslím,že by to malo výjsť,zo strany,aj tohto fóra.Kým sa totiž organizuju slávnosti na počesť ducha,ešte stále existuje kopa takých,čo počatie považujú za banalitu,akoby boli z iného sveta.Lekárska veda občas príde s čímsi zaujímavým,no málokedy dokáže niečo prevratné,teda aspoň čo sa týka zabráneniu umelého prerušenia.Prečo to rovno nepovolia niekde,kde je následky hneď aj možné dokázať.Boja sa,že sa tým naruší ich tok nemalých financií,ktoré majú z týchto platcov zdravotného poistenia.V týchto rodinach,keď sa tam nachádzajú už deti sa väčšinou vychovávajú čudáci,kaoby neboli schopný akceptovať kohosi chyby a za to potom platia pocitmi viny,nielen z opustenia,ale z akéhosi sebaosudenai.Neuvedomujú si že chybu urobil ktosi,kto ich mal na to pripraviť.Keď majú šťastie,stretnú niekoho,kto im to umožní vidieť,to na ľavo dole od vás,je vaš nenarodeny súrodenec,uvedomujete sito?Znejú časté otázky facilitátorov,vedúcich psychoterapeutické skupinky.Pritom sú to deti,ktoré o prírastku v rodine vedia,ako prvé a nemalo by sa dovoliť,aby boli obviňované,že to bolo kôly ich láske.Ale nemal som,v úmysle zájsť k susedom a odčerpávať ich nádej na skoré spozorovanie toho istého javu.Takmer v každom prípade to konči sebaobvinením a pretrváva dovtedy,kým sa nenájde obeť,tej sa potom odoberú privilégia a biologicky uznaný otecko,je svedkom zúfalej snahy o navrátenie príbuzného.To je ešte v medziach lásky,tý ľudia si uvedomujú,že sa vtedy udialo niečo zlé,dôsledky prepuknú,až pozdejšie,keď sa aktívna zložka premení v reakciu.Otcovia často vnímajú,ako vplyv cudzej osoby,ktorá im neumožnila vstúpiť do blízkosti dieťaťa,k tomuto účelu slúži matka,aspoň v prírode to tak funguje,že občas aj samec vie napodobniť matku,aspoň čo sa týka lovu.Lenže teraz je reč o odvrátenej strane výchovi detí,v takej situácii je ťažké písať s ľahkosťou.Väčšina psychológov je vyzbrojená naučenými vetami typu,vy nie ste zodpovedný za city toho druhého,ale ako to vysvetlíte svojím deťom,že na jeho mieste je teraz ktosi iný,kto je prekážkou vo vzťahu muža.Keď sa ocitá v roli otca po prvý krát,je možné ho zastrašiť,že sa naňho budu sypať sťažnosti,zo strany matiek.Lenže keď existuje jednotný vesmír,musí existovať aj možnosť žulovať matky,ktoré týrajú svoje deti,čo majú ich otcovia z toho,že im je umožnené si svoje dieťa kupovať.Skúste si to vymeniť,povedia vám a odstrčia kdesi,možno do gáy klubov. Memento dnešnej doby beztak zostane na chrbtoch ďalších generácii a je málo pravdepodobné,že o rozlúsknutí sa dozvie väčšina.Možno menej ako tretina,to je situácia,tak na ďalších desať rokov.Potom príde priestor,pre možno ďalšiu svetovú vojnu,alebo rovno vypukne epidémia.Tý ľudia budu prekypovať energiou,ktorú nebudu vedieť recyklovať,dopad to bude mať najprv na svoje okolie,samozrejme,rodinný príslušníci budu o všetkom vedieť,ale budú zastrašovaný,matkami detí,z obavy,že budú prezradený.Mojou povinnosťou je moje dieťa vychovávať,lenže tento štát mi nedal inú možnosť,ako si svojho potomka kupovať,za mesačnú dávku mojích peňazí.Pritom väčšina z nás,zranených otcov,by radšej to svoje dieťa vzali na prázdniny k starým rodičom,alebo trebárs na dovolenku k moru.Psychológom je jasné,že narušením vzťahu medzi rodičom a dieťaťom sa zmenia aj vlastnosti správania sa v skupinách.Dieťa je menej ostražité a chýba mu potrebná sebareflexia,spolieha sa namiesto rád starších na svoje,často skreslené vnímanie reality.Tá je sformovaná z občastných stretnutí s rodičom a zvláštnym zaraďovaním,ďalších partnerov matiek na takzvanú lavicu živých.Prečo ich rovno nepošlu do vyhnanstva,aby vybojovali svojich oteckov,ale namiesto toho sa nechajú inštruovať niekym,kto iba v niektorých prípadoch,dokáže nahradiť prírodu.Tá si bude pýtať daň a tak nezostane,iba sa združovať u dievčat s dievčatmi a u chlapcov,v zmienených kluboch.Kým vyrástu nielen moje presvedčenia,k ucelenejšim názorom,budem musieť pretrpieť príchod ďalšieho budúceho vinníka,alebo sa mám na do smrti zodpovedať za niekoho,s kým si nemôžem výjsť ani na prechádzku,za ich vlastný dom.Dieťa rozhoduje o všetkom,to je model dnešnej rodiny,väčšiny mladých párov,vekovo medzi 25-40 rokov,vyššie uvedené dátumy su buď ovládané rodičmi,alebo sa samé ešte ako rodičia necítia.U tých s vyšším vekom snaha o preháňanie pri výchove klesá,s rastom pravdepodobnosti,že sa dožijú aspoň jeho maturita,či promócií,v relatívnom zdraví.Ono teraz rozhoduje,či do blízkosti matky vpustí svojho biologického otca,alebo tam jednoducho zostane,pretože si uvedomuje,že ktosi ublížil jeho matke,ono to tam má zakódované,že nikto nikomu neubližuje,že sa matky jednoducho vedia hnevať same na seba,že sa radšej pred partnerom nezdôverili,že im bude príjemné,keď sa bude o nich starať,že budu radi,keď s nimi budu kedy budú chcieť,že majú kopu starostí so sebou a že sa im ťažko oblbuje.Lenže potom príde zákonite ktosi,kto tento proces označí za náhodu prírody,áno to príroda rozhodla o tom,že do matky vstúpy duša a tá ju odnosí.To má byť všetko?Dieťa je potom urazené od prvej chvíle,že mu nie je dovolené sa vnímať ako dokonalé,vyrastá v ilúzii,že keď raz vyrastie,tak si všetko zariadí po svojom.Keď sa po rokoch s otcom stretne,zostáva stáť tak povediac,už bokom od svojích naivných predstáv,sčasti už zistilo,aké je to,keď sa jej nový otčim dostavil opytý a pod talkom vymáhania naštrbenej dôveri,ju žiada o laskavosť,zakáže jej aby dieťa dostávalo znamenia od vlastného otca.Namiesto toho je nútené sledovať,ako jej matku jej otčim znásilňuje,ale to je o inom,to medzi kultúrnych ľudí nepatrí.Násilie napáchané na ženách je predsa len touto spoločnosťou tolerované a nejeden muž sa iba usmeje,keď sa mu dieťa zdôveri,že si ho pamätá,ako zbil jeho matku,keď chcel peniaze na alkohol.Nie,nemúsi sa to skončiť takto tragicky,môže sa stať,že sa tu niekomu otvoria oči a prestane sa prostredníctvom škatuľkovania ľudí,starať o ich svedomie.Skúsi sa vcítiť a uvedomí si že za celý ten čas,keď ju jej otec potreboval po svojom boku,bola vždy všade,len nie pri svojej rodine,dá sa im to vysvetliť.Čosi iné sa v tých deťoch zlomí,keď sú buď svojím okolím akceptované,alebo keď si v ich činnosti všimnú trblitevosť hviezdy.Talentov je na tejto planéte naozaj málo,buď ich to odnaučia ich rodičia,alebo sa kdesi schovajú a začnú,keď príde ich čas,to je ten lepši prípad,alebo následkom prevýchovi,zo strany otčima zostanú uveznené vo vlastnom svete,z ktorého sa dostávajú,iba za cenu bolestivej straty sebaúcty.Skúsim teraz na chvíľu zavrieť oči a predstavím si že tento scénar,je nepochopením dvoch ľudí,ktorých vidím v objatí,ako očakávajú svoj prírastok,obaja počítajú s tým,že ich potomok,keď sa rozhodnú odísť za svojími novými známosťami,nemajú zámer svoje dieťa opustiť,že si jeden druhého vážia a akceptuju to.Tá istá energia ich na chvíľu pritiahne k sebe a znovu rozdelí,to že tam bude musieť ktosi zostať,je vec kompromisov a nie hľadania kompromitujúcich dôkazoch o údajných milenkách.Takto sa dokážu vyhnúť budúcim problémom,ktoré už je vidieť,potom tam musí ktosi stále vkročiť a pripomenúť,že za to bude platiť potomok.Bude neúnostné,keď sa dieťa pod ťažkopádnym vystupovaním okolia,zapletie do zločinov,alebo si siahne na život a to nemusí isť,iba o môj prípad.Myslím si,že keď sa tak deje proti vôli niektorého z rodičov,zostane tá osoba v utrpení,ktoré bude zakrívať,až do okamihu dospelosti dieťaťa.Dieťa si jedného dňa všimne,ako časť jej rodiny trpý,bez zásluhy na jeho strádaní,nevedia si to vysvetliť,ale sú pripravený mu pomôcť.Keby sa v tej chvíli dokázal ktorási z matiek,žijúcich v prítomnosti dieťaťa opýtať,čo je preň dôležité,dozvedel by sa krutú pravdu,ktorá teraz bolí mňa,ale viem sa už cez bolesť preniesť.Takto zostáva dieťa kdesi na periférii záujmu tých,ktorý sa oň starajú,aj so svojími novými partnermi sa buď zaoberajú o spoločnom živote,aj s prírastkom,alebo sa utápajú kdesi v spoločenskej spodine.Skutočná identita druhého rodiča,zostáva cielene bez možnosti odhalenia,snáď s vínimkou facebookov a iných socialnych sieti.Dieťa má takto možnosť,časom nájsť cestu k otcovi a navzájom sa vystopovať.Vedľajším produktom je krátenie si chvíle matiek,pozorovaním tienistej stránky detí.Keď nič,tak aspoň zgegnú pri prvom milencovi a hneď svoje deti od počiatku,učia,ako sa maju správne na svojho milenca sústrediť.to vám nevadí milý na slovovzatý odborníci,že sa pokúša o návrat a namiesto toho utržuje jednu ranu za druhou,iba preto že sa nechcela tými zbytočnosťami zaoberať.Mi dospelý si to vieme povedať,veď sa to dozvieme,ale ich to musí niekto naučiť,inák sa budú zasekávať pri každej myšlienke.Pozrite sa koľko detí sa uči čítať a písať už v škôlke,aby sa potom zaradili do pomocnej triedy,alebo si predĺžili pobyt dvojročnou prípravkou.Dieťaťu to dôjde až keď vyrastie,že ho to matka musela naučiť.Lenže ono to dovtedy sníva sen o jedinom milencovi,ktorý sa o ňu bude starať,milovať sa s ňou a aj oplodňovať,mal by to byť archetyp otca,pevného vo vzťahoch,namiesto toho buduje bludné kamarátstva,ktoré je pripravená hneď aj zanechať.Potom,keď narazí na prvého,ktorý ju musí podviesť,pretože v ich rodine bol iný trend sa vrhá,do ešte šialenjších činov,aké si vedela jej matka predstaviť.Veď k čomu mi bude ktosi,kto mi nevedel dať druhú šancu,povie si raz druhý krát a už sa nesie tam,kam si to nikto neželal.Matka,rozhodnutá žiť v slobodnom vzťahu,má dať svojmu bývalému partnerovi na vedomie,že si našla niekoho,s kým sa chce zbližovať.Väčšina bývalích je schopných priviesť do náručia milenky tulipány,namiesto toho dostáva rúže,plné píchľavého tŕnia.Keď k svojmu strádaniu milenca,pridá občastnú bitku,dá sa očakáva´t burlivá puberta,ešte kým má isté hranice,si ten rozdiel dokáže uvedomiť,ale ke´d objaví,že v spoločnosti sa pohybujú muži,bude zle.U chlapcov je to opačne,tý su viac naviazaný na matky,ako na otcov.Raritou je,keď sa dieťa rozhodne podať trestné oznámenuie,alebo sa dožaduje od svojích vychovávateľov,aby sa prišli pozrieť,ako žiju.Ide pravdepodobne o snahu odstrániť zlo a nadobudnúť presvedčivejšie argumenty.Veď keby bolo dieťa u otca,tak zákonite ho bude trestať tiež.mylná je predstava tých,ktorý pri otcovh a ich problémoch krútia hlavou,je predsa tak ľahké podľahnúť,prečo ste sa neobrátili na súdy,alebo na príslušné odbory.K tomu aby bolo možné dokázať občasnú bitku,či predstieranie orgazmu pri vynútenom koite,je vecou príslušníčok nežného pohlavia.namiesto prílišného zaujímania sa o svätosť,by mali čím skôr navštíviť psychológov a keď svätosť pretrváva,navštíviť rovno psychiatra,ten už vie nasadiť aj medikamentóznu liečbu,napravujúcu periférnu mozgovú činnosť,o tej zodpovednej za jemnohmotné energie sa dá polemizovať donekonečna.Občasnú bitku,je potrebné zakazovať a to od začiatku vývinu,príkladom môžu byť rodiny,ktoré sa vedia zaobísť od nutnosti deti fyzicky trestať.Neviem,ale potom mi zostáva iba si spomenuť na tých,čo určovali možnosti jednotlivca,nagualov a požiadať ich o vylúčenie zo sveta sna,priradiť ich k obyčajným diablérom,tý aj keď vykazujú isté poznanie,vedome ohrozujú vívin dieťaťa.Trojitý vládca dokáže svoje deti týrať a ich prebudeniu sa kladú všakoviaké prekážky,výsledkom su nechcené vraždy rodičov a ostatných rodinných príslušníkov.Keď je k dieťaťu zavolaná snová bytosť,môže v jeho živote zanechať stopu,po ktorej sa jedného dňa vydá,pravdepodobnosť úspechu je však závisla prostredím.Tákáto spomienka sa môže zmeniť na traumu,v ktorej sa ocitajú všetci traja spoločne a pomôcť môžu naozaj len lekári.Pozrite sa na množstvo bohov bohýň,sotva si uvedomujúcich silu sexualita,ako sa nechávajú loviť,tými naj dominantnejšími,aby vytvorili vždy nové a nové silnejšie spoločenské kasty.Viete čo všetko sa udeje na takej po prehliadkovej párty?Potom sú ordinácie psychiatrií plné detí,ktoré to jednoducho nevydržia,psychicky sa zrútia a musia začať od úplnych začiatkov.Tam kdesi visí každý svätec,ktorý sa dokáže preniesť,cez hŕbu tých sračiek.Ktosi kto machruje s energiemi sa nebude predsa považovať za celistvého a jedného dňa sa dotyčná obeť dozvie o jeho praktikách.Za ktorých sa to tu snaží ktosi žiť lepšie,aj ten najväčší psychoš,zaľúbený do slobodnej matky,totiž musí mať spätný ventil,keď mu ho ktosi neurval,rovnako ako to robia naši súrodenci.Ale to patrí do inej roviny.Dieťa sa ocitne,v roli hrdinu a chráni si oboch,ešte stále v nádeji,že sa jedného dňa obaja šťastne vrátia.Akú úlohu má náhradný rodič je mojím ďalším predmetom zisťovania a túším aj posledným.Ide totiž o naprogramovaný proces,kedy sú deti zverované po rozchodoch rodičov,automaticky do starostlivosti matiek,ale tu sa už opakujem.Nie každé vyčínanie psychopata,môže byť považované,za prejav duševnej choroby.Aj keď sa zmenila novela zákona,je málo pravdepodobné,že sa matriarchálne privlastňovanie detí zmení.Nie každý otec je vybavený mierou trpezlivosti,ako sú vybavené ich matky,tie sa častejšie,už bez svojích partnerov,ale s väčšími zábranami budu sťažovať na nekľud vo vzťahu a jedného dňa prinútia ohrdnutých otcov,aby zatočili s darebákom.V celom tomto článku nehovorím o matke reálnej,ale o diablérovi,ktorý svoje deti zapredáva podsvetiu.Existuje celý rad najrôznejších pomocníkov,ktorý sa v jednom okamihu,ku takejto matke zbehnú a snažia sa jej všemožne pomáhať.Nie každý muž si uvedomuje,že ako následok takéhoto jednania sa môže v role so sokiňou vymeniť.Od tej chvíle,čo napadla ich spoločné dieťa sa vzdala pokoja vo svojom živote,vesmírny zákom je bez ľútosti,ku každej bytosti,žena následne preberie čisto mužské črty,ktoré sa prejavia zvýšenou sexuálnou túžbou a nenávysťou skrývanou za milý úsmev.Úlohou obtí démona je započúvať sa do vnútra tejto chorej bytostia a nájsť v nej zbytky krási.Následky si totiž dcéra,za perfektné znalosti,iba nesprávne ohodnotené si ponesie,už do konca života.Prečo by sa malo tolerovať násilie páchané na deťoch,keď skutočná matka sa rozhodla svoje dieťa netrestať,ale milovať.Samozrejme,že existuje miera násilia,ktorá a to si nebudem nahovárať,ani na tomto fóre,je bežnou praxou,aj u ľudí zaoberajúcimi sa detskou kineziológiou,psychológiou a psychoterapiou.Lepším príkladom,je už usvedčenie z pokusu zabitia,ale chybajúce dôkazy v podobe zastrašovania pretrvávajú.Možno bude musieť zomrieť ktosi z blízkych,kým sa to svinstvo premelie.Dôkazom na rodine takého rodiča je,či dal svojím deťom dostatok priestoru v mladosti,aby si svoje hormóny vybúriil,v čomsi menej cítiacom,ako sú ich potomkovia.Všimol som si,že v rodinách,kde bolo zvykom dávať svoje deti na šport sa žije akosi lepšie,akoby sa z myšlienok týchto talentov vytrácalo násilie.Samozrejme,že nie každý dostal túto príležitost,od začiatku,ale minimálne sa stalo čosi,čo im túto možnosť v myslienkách na týranie detí stoplo.U mňa to bola menej bolestivá schopnosť sebapodvádzania a utvrdzovania sa v klamstve.U iných sa to môže prejaviť obavami,čo sa stane,keď dieťa prinesie na svet s matkou,ktorá nie je na túto rolu pripravená.To je môj prípad,ale už som si vypočul množstvo výčitiek,že urážam konkrétne osoby,chvíľu mi trvalo,kým som sa s týmto faktom zmieril.Deti sú schopné načúvať hlasom,o ktorých si myslíme,že im nerozumieme a následne nám vedia vysvetľovať do nekonečna,ako to všetko je.Ďalším viac dôvodom,ako dôkazom je,že nemusí byť šťastím,keď je rodič,osobou vycvičenou kineziológom,alebo iným psychoterapeutom,ten sa málokedy dozvie pravdu zo strany otcov.Ich výpovede sú na sedeniach poprekrúcané a často tak rýchlo,ako sa objavili,aj so svojím strachom miznú.Skutočná pravdovravnosť zúčastnených vyjde najavo,až po dlhšej dobe.Lenže aby sa zachovala spomienka,musí sa vytvoriť náboj,energiou ktorou sa cítiace bytosti pokusia svoje činy,najprv odhaliť a následne si ich nápravu vedome prijať.Inák vám do takejto,inák príjemnejšej snahe o osvetlenie vlastných chýb sa môže niekto jednoducho napojiť a pomeniť si to podľa,koho že to vôľa sa uplatňuje najviac.Tá moja snaha sa prestať rozčuľovať,prerástla do okamihov bolesti,nie zo straty sebadôvery,ale z obavi,že sa to už nebude dať zastaviť.Narýchlo pozbierané zbytky toho,čo pripomínalo celistvú bytosť sa upriamilo na konkrétnu osobu a posúdenie jej jednania.Či sa môj vzťah s malým zvedom,ako som to dievča nazval,podarí znova obnoviť,visí na tých pár odvážlivcoch,ktorý mi to zámerne dopredu okašlali.

s láskou Peter
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Patrik
Site Admin

Založený: 09.04.2005

PríspevokZaslal: St Dec 15, 2010 20:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Namarutu, prosím Ťa založ si nejaký blog a píš články. Fórum nie je stavané na také dlhé texty.
Ak chceš písať dlhší text, odsaďuj aspoň raz za čas do blokov. Ono to je dosť nečitateľné.

Ďalej túto tému presúvam od Všeobecnej diskusie.

Patrik
teraz ako site admin
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
namarutu

PríspevokZaslal: St Dec 15, 2010 20:35    Predmet: Odpovedať s citátom

tak toto zo mňa vyšlo,asi to vyznie ako pokus o fyzický kontakt,alebo katapult,ale vážne zabralo mi to strašne veľa času,kým som to napísal,bude mi to ľúto,presúvať to niekam inam.
Návrat hore
Patrik
Site Admin

Založený: 09.04.2005

PríspevokZaslal: St Dec 15, 2010 21:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Namarutu už to je presunuté. Napísal si to do časti Regresné techniky, kde to nepatrí. Tu do Všeobecnej diskusie to patrí viac. Poviem Ti pravdu ja som nemal silu čítať viac ako 5 viet. Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
joy16

Založený: 17.02.2011

PríspevokZaslal: Ne Feb 27, 2011 22:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Patrik Napísal:
Namarutu už to je presunuté. Napísal si to do časti Regresné techniky, kde to nepatrí. Tu do Všeobecnej diskusie to patrí viac. Poviem Ti pravdu ja som nemal silu čítať viac ako 5 viet. Sad

Pre namarutu: som na tom podobne ako Patrik, viac ako par viet naozaj neslo. bez urazky, je to strasny blabol. sorry.
Návrat hore
namarutu

PríspevokZaslal: Ne Feb 27, 2011 23:07    Predmet: Odpovedať s citátom

samozrejme,pri vložení nicku namarutu do vyhľadávača sa objavia aj iniciále môjho občianského mena,adresa sa dá tiež zistiť,cez živnostenskú registráciu,okrem toho mám rýdzo proti osvietenecku rétoriku,verejne napadám možnosti psychoterapií,za účelom zefektívnenia tvojho vzťahu k svojej osobe
Návrat hore
joy16

Založený: 17.02.2011

PríspevokZaslal: Po Feb 28, 2011 19:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Vies, toto bola taka odpoved,ako ked na otazku: "Aku farbu ma uhorka", pride odpoved: "Zajtra vecer bude sedem hodin". Nepochopila som sice absolutne, ale tak nemusim chapat vsetko na tomto svete Wink.
namarutu Napísal:
"...okrem toho mám rýdzo proti osvietenecku rétoriku,verejne napadám možnosti psychoterapií,za účelom zefektívnenia tvojho vzťahu k svojej osobe."

fiiiha
Návrat hore
namarutu

PríspevokZaslal: Ut Mar 01, 2011 13:06    Predmet: Odpovedať s citátom

presne tak
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Všeobecná diskusia Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: