Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Prosim o radu ci skor o pomoc naliehavo.bytosti nepozvane
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Mám problém
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Malvína

Založený: 16.12.2010

PríspevokZaslal: Št Dec 16, 2010 4:59    Predmet: Prosim o radu ci skor o pomoc naliehavo.bytosti nepozvane Odpovedať s citátom

chcela by som radu alebo odpoved jasnu ked sa da.mam problemy s duchy ci demonmy ale aj aj.neviem co mam to stale navstevuje alebo to moze byt vsetko mozne naraz.nemam taky pocit ze je so mnou ci v mojej izbe duch mrtvej osoby.ale skor take co nezije na zemi.aj mozno nieco drsnejsie.ja to nazivam ze mavam navstevy.niektore sa daju odvolat alebo poprosit aby odisli no su silnejsi aj ktory mi robia fizicky zle.a potom aj psychicky v noci.stale ked chcem ist spat citim pri nohach ze uz je to tam,mravcenie,niecu energiu,a stale pri nohach,aj pri zadku a vela krat ked je to silne tak aj prii chrbte,niekedy mam pocit ze ma to obima ked lezim.a ked zaspim pred par dnami som to tiez citila ale horkotazko som zaspala s bruchom na dol hore ruky pod hlavou,a akoby som sa zobudila no spala som som videla seba ako na mne cudna osoba sedi a je nastvana ale nevidno ani tvar len ze je to asi muz a je biely taky nahy biely.a plnou silou a zurivostou na mne potom klaci a do chrbta a kosti mi stlaci svoje kolena kostnate.tak strasne to bolelo ze som bola zas v tele a vykrikla som od bolesti a cuchala som sebou no on ma drzal na silu.zobudim sa naozaj a presne tak lezim a boli to strasne.aj dnes sa mi stalo ze som lezala na boku a zrazu som akoby otvorila oci vecer o 2 a vidim ako mi nieco prehodi paplon na druhu stranu tak ze som vykrita,tak som sa zlakla ze som chcela kricat o pomoc no vobec mi to vtedy nejde ani hlasok a vyjde mi len hmmmhmmmaaaahmmm a take zvuky.pocula som ako na mna vola brat ze co to vykrikujem,snazila som sa vykriknut jeho meno a potom akoby som mala dovolene sa zobudit a uz naozaj som otvorila oci ale nemala som na boku paplon ale na sebe.co mam robit a co su to za bytosti?niekto vravi ze etericke bytosti,iny ze demon.duch.ja citim ajaj.teraz ako by to bol duch takze radsej ani nejdem spat.prosim pomoc.inokedy mam navstevy z vesmiru.mpred mesiacmi som mala cudne taketo sny ale aj nesny....a ze niekto lezi vedla mna.a pohlo sa to a islo trochu dalej,presne vtedy sa babka zobudila tak rychlo vyskocila z postele a chcela ujt.ze vraj videla vedla mna muza ktory bol pri posteli a od pasa smerom na dol mal zvieracie chlpate nohy a tucne.podla mamy to bol z vesmiru a len prisiel na navstevu ze som ho pritahovala.citim ze som magnet na nich ale co je vela to je vela.chcem im pomoct ale nie za to ze mi robia zle.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Patrik
Site Admin

Založený: 09.04.2005

PríspevokZaslal: Št Dec 16, 2010 8:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj Malvína, vítam Ťa na fóre.

Môžu to byť bytosti, môže to byť emocionálny tlak, ktorý sa prejavuje cez sny v noci, môže to byť iný pretlak možno na telesnej úrovni... Nie je ale až také dôležité čo to je. Lebo niekedy to zistiť môže byť na dlhšie. Je dôležité, čo to pre Teba znamená. Doporučujem vyhľadať odborníka, s ktorým môžeš hľadať odpovede.
Ak platí moja téza, že to môže byť čokoľvek, tak bude asi ťažšie k tomu pristupovať tak, že tomu chceš pomôcť. Čo tak sa viac sústrediť na seba?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Malvína

PríspevokZaslal: Št Dec 16, 2010 14:33    Predmet: Odpovedať s citátom

na seba?akym sposobom asi?co navrhujes ?nikto v okoli so mnou nechce hovorit o takychto veciach takze sa nemozem ani podelit o to ani prosit ich o radu.vsade pocujem ze si to nemam vsimat ale to sa neda ignorovat ved...taku osobu nemam preto pisem sem a dufam ze nieco vymyslime spolu.
Návrat hore
Lysnyt

Založený: 19.10.2009

PríspevokZaslal: Št Dec 16, 2010 16:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Malvina, povedz prosim nieco o sebe.
Zaujimas sa o veci tajomne ci nevysvetlitelne? Citas, ci inak vyhladavas poznatky o takychto veciach? Skusala si vyvolavat ducha alebo uskutocnit nejaky magicky ritual?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Malvína

PríspevokZaslal: Št Dec 16, 2010 17:32    Predmet: Odpovedať s citátom

hmmm.no.ano zaujimam sa o neviditelne ale nie o demonov.skusala som aj meditacie ale tie sa mi nedaria,nielen ze sa neviem sustredit a hlavou mi behaju miliooon veci a obrazov ale citim ze aj to negativne aj to dobre ma pri tom pozoruje a tak silno mi bzuci hlava ze mi praskne.takze meditacia isla bokom.citam knihy o anjeloch,straznych,uz som zacala o bohu aj komunikujem no vzdy je tam niekde aj to (zle) napriklad zavolam svojho anjela na pomoc a pride aj niekto nepozvany no nie dobry.aaa som veeelmi citliva osoba citim aj vnimam vela veci neviditelnych no nevidim ich.sem tam akoby medzi spankom niekoho zbadam abo nieco co som aj tuto napisala.som empaticka osoba ci ako to nazvat spravne ... mam velmi vela otazok a ziadne odpovede tak som zacala citat knihy a internet.vela veci uz viem ale chranit sa to mi nejde.nejde mi ziadny stit urobit,akoby na sekundu funguje a je prec neudrzim to a ajtak prejde vsetko cez.este nieco som zabudla napisat??ozaj.mame macku vela krat mi pomohla no aj ona sa uz boji a do mojej izby vobec uz nechodi tieto dni a ked tam je tak vsade kuka akoby tam daco bolo ci lietalo.
Návrat hore
Patrik
Site Admin

PríspevokZaslal: Št Dec 16, 2010 17:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Malvína, korešpondenčne sa problémy riešia ťažšie.
Určite sa máš v okolí nejakú psychologickú poradňu, kde sa Ti bude niekto venovať osobne.

Môžeme sa ale pokúsiť niečo vymyslieť. Takže v prvom rade v čom je vlastne problém? Zatiaľ si popísala niečo, čo sa Ti deje a konštatovala, že máš problémy s duchmi či démonmi, ale nenapísala si, čo je vlastne Tvojím problémom. Čo vlastne chceš riešiť?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Malvína

PríspevokZaslal: Št Dec 16, 2010 17:34    Predmet: Odpovedať s citátom

duchov nevyvolavam.mam respekt.necham ich v pokoji odpocivat a ked im to nejde pomodlim sa.to zabera.niektore bytosti aj duchy mozem poslat prec ale silnejsie a ine uz nie. Shocked
Návrat hore
Malvína

PríspevokZaslal: Št Dec 16, 2010 17:39    Predmet: Odpovedať s citátom

noo chcem riesit jedine.nechcem ich mat u seba a uz vobec nie aby sa ma dotykali alebo robili zle,ci vliezli do sna.chcem mat pokoj a v pokoji sa uz konecne vyspat.ajked odidu stale pridu dalsie.
Návrat hore
Patrik
Site Admin

PríspevokZaslal: Št Dec 16, 2010 17:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Malvína, tak už vieme čo chceš alebo čo nechceš, ale nevieme v čom je problém.
Ak niečo chceš alebo nechceš a môžeš to ovplyvniť sama, je možné to urobiť alebo neurobiť. Tuto ale na Tvoje chcenie alebo nechcenie vplývajú ďalšie faktory, ktoré je otázne, či môžeš ovplyvniť. Takže sme zase pritom, že sa môžeš zaoberať sebou. V čom je vlastne Tvoj problém?
Návrat hore
Malvína

PríspevokZaslal: Št Dec 16, 2010 18:03    Predmet: Odpovedať s citátom

neni to zrejme??? chcem zistit ,vediet kto mi tam chodi po izbe a preco.nechcem mat navstevy ziadne,stale nechapes?
Návrat hore
Heliana

Založený: 30.01.2010

PríspevokZaslal: Št Dec 16, 2010 18:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Máš niečo, čomu veríš, že Ti môže pomôcť? Ale myslím, silnú vieru v niečo, čo Ti už pomohlo?
Návrat hore
Lysnyt

Založený: 19.10.2009

PríspevokZaslal: Št Dec 16, 2010 18:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Malvina, pravdepodobne si urobila nieco co si nemala, preto mas taketo "navstevy"

To ze poznas teoriu stitov a tiez si skusala sustredovat myslienky, je tvoje velke plus. Na to, aby si naozaj nieco mohla urobit -sama- (stit,..), musis byt koncentrovana. Je pre teba velmi dolezite naucit sustredit sa.
Zacni na sebe pracovat hlavne po tej psychickej stranke tak, aby si bola vyrovnana. Kedze mas internet, mas dostatok informacii na start. Vsetko co sa ti deje si coskoro sama vysvetlis a nebudes sa bat. Cim o tom budes viac vediet, tym ta to bude menej strasit (pretoze vacsinou to dramatizuje sam clovek).

Ako sa branit: Kedze si uplny zaciatocnik odporucam ti uplne bezne ludove protiopatrenia dostupne pre kazdeho. To, ze sa ti bude niekto smiat si vobec nevsimaj.
1.Osobne by som v krajnych pripadoch nepodcenoval silu modlitby (napr. otcenas) ako formu ochrany. Ci uz pred negativnou entitou, alebo aby si sa mohla naucit sustredit sa.
2.Zozen si salviu a vydym nou celu svoju izbu (cely priestor a rohy izby). Salvia je znama tym, ze cisti priestor od negativnej energie.
3.Nasyp si okolo postele obycajnu kuchynsku sol. Sol je tiez znama svojou ocistnou silou.

Naposledy upravil Lysnyt dňa Po Dec 20, 2010 0:09, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Patrik
Site Admin

PríspevokZaslal: Št Dec 16, 2010 20:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Lysnyt Napísal:

Ako sa branit: Kedze si uplny zaciatocnik odporucam ti uplne bezne ludove protiopatrenia dostupne pre kazdeho. To, ze sa ti bude niekto smiat si vobec nevsimaj.
1.Osobne by som v krajnych pripadoch nepodcenoval silu motlitby (napr. otcenas) ako formu ochrany. Ci uz pred negativnou entitou, alebo aby si sa mohla naucit sustredit sa.
2.Zozen si salviu a vydym nou celu svoju izbu (cely priestor a rohy izby). Salvia je znama tym, ze cisti priestor od negativnej energie.
3.Nasyp si okolo postele obycajnu kuchynsku sol. Sol je tiez znama svojou ocistnou silou.

K tomuto si zároveň, Malvína, uvedom, že na každú obranu existuje útok. Niekedy silná obrana útočníka odradí a niekedy ho povzdudí do dômyselnejšieho útoku.

Naposledy upravil Patrik dňa Št Dec 16, 2010 20:10, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Patrik
Site Admin

PríspevokZaslal: Št Dec 16, 2010 20:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Malvína Napísal:
neni to zrejme??? chcem zistit ,vediet kto mi tam chodi po izbe a preco.nechcem mat navstevy ziadne,stale nechapes?

Takže sme zase len pri mojej prvej odpovedi. :wink:

Patrik Napísal:

Môžu to byť bytosti, môže to byť emocionálny tlak, ktorý sa prejavuje cez sny v noci, môže to byť iný pretlak možno na telesnej úrovni... Nie je ale až také dôležité čo to je. Lebo niekedy to zistiť môže byť na dlhšie. Je dôležité, čo to pre Teba znamená. Doporučujem vyhľadať odborníka, s ktorým môžeš hľadať odpovede.
Ak platí moja téza, že to môže byť čokoľvek, tak bude asi ťažšie k tomu pristupovať tak, že tomu chceš pomôcť. Čo tak sa viac sústrediť na seba?
Návrat hore
Malvína

PríspevokZaslal: Št Dec 16, 2010 21:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Very Happy no jo.vdaka aj tak
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Mám problém Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
Strana 1 z 3

Prejdi na: