Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Prosim o radu ci skor o pomoc naliehavo.bytosti nepozvane
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Mám problém
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Malvína

Založený: 16.12.2010

PríspevokZaslal: Št Dec 16, 2010 21:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Ako sa branit: Kedze si uplny zaciatocnik odporucam ti uplne bezne ludove protiopatrenia dostupne pre kazdeho. To, ze sa ti bude niekto smiat si vobec nevsimaj.
1.Osobne by som v krajnych pripadoch nepodcenoval silu motlitby (napr. otcenas) ako formu ochrany. Ci uz pred negativnou entitou, alebo aby si sa mohla naucit sustredit sa.
2.Zozen si salviu a vydym nou celu svoju izbu (cely priestor a rohy izby). Salvia je znama tym, ze cisti priestor od negativnej energie.
3.Nasyp si okolo postele obycajnu kuchynsku sol. Sol je tiez znama svojou ocistnou silou.[/quote]

urcite vyskusam mam doma aj-aj-takze idem na to.modlidbu pouzivam niekedy funguje inokedy vobec.ale nestracam nadej.a co take som asi spravila nevies?tym to ma byt ze komunikujem s niecim a neviem s cim abo kto mi odpovie?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
namarutu

Založený: 07.12.2010

PríspevokZaslal: Št Dec 16, 2010 21:19    Predmet: Odpovedať s citátom

neviem,keď žiadaš o pomoc u psychológov,tak si nenašla isto zaujímavejšie miesto,ako je toto fórum.príde mi zaujímavé,že tá biela postava je agresívna,neubližuje ti,skôr si myslím,že ti niečo chce v tom sne povedať a ty trucuješ rovnako a stále.ja si obvykle,keď cítim niečo,najprv uvedomím,komu patria tie pocity,môžu byť od niekoho z minulosti,je množstvo ľudí,ktorý majú dar,byť stopárom,ale iba málo ktorý sa rozhodne ísť hlbšie.evidentne,ti ten duch chce pomôcť,aby si prekonala určitu prekážku,ktorá vlastne ani,nieje prekážkou,prečo šťastiu hovoríme drzáň,keď ho najprv milujeme a potom ho vieme odložiť,všakže?s tou energiou sa dá popracovať aj pri meditáciach a ku chlpatým nohám,prečo si myslíš že chlpaté nohy májú iba muži?

----------------------------------
Tak ako vždy,volám sa Peter Bačák a oblietam túto planétu na mojom bratovi,samozrejme sa modlím,aby ste boli schopný pokračovať ďalej.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Malvína

PríspevokZaslal: Št Dec 16, 2010 21:22    Predmet: Odpovedať s citátom

nevyzeralo to ako zena ale muz.ja osobne som nic nevidela len citim nevidim.takze na 100 percent o tomto tu nic asi nepoviem.neviem preco sa vzdy zlaknem.chcem sa upokojit a este si to aj vtedy uvedomujem.ach
Návrat hore
Lysnyt

Založený: 19.10.2009

PríspevokZaslal: Št Dec 16, 2010 21:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Ako prebieha to komunikovanie s niecim?
Návrat hore
Malvína

PríspevokZaslal: Št Dec 16, 2010 23:09    Predmet: Odpovedať s citátom

myslienkou.
Návrat hore
Daniel

Založený: 30.05.2005

PríspevokZaslal: Št Dec 16, 2010 23:24    Predmet: Odpovedať s citátom

... skus este pozriet tuto temu

http://forum.regresnaterapia.sk/viewtopic.php?t=383&highlight=astral

co je podobne, co odlisne ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Lysnyt

PríspevokZaslal: Št Dec 16, 2010 23:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Malvina Smile, trochu to rozved. Aky je podnet kontaktu, ako zacnes komunikaciu, ako prebieha, ako skonci...
Z odpovede "myslienkou" je tazko nieco usudit..
Návrat hore
Daniel

PríspevokZaslal: Št Dec 16, 2010 23:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Malvína Napísal:
...vela veci uz viem ale chranit sa to mi nejde.nejde mi ziadny stit urobit,akoby na sekundu funguje a je prec neudrzim to a ajtak prejde vsetko cez...

... toto je mozne zlepsit terapiami ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Daniel

PríspevokZaslal: Št Dec 16, 2010 23:38    Predmet: Re: Prosim o radu ci skor o pomoc naliehavo.bytosti nepozvan Odpovedať s citátom

Malvína Napísal:
...citim ze som magnet na nich ale co je vela to je vela.chcem im pomoct ale nie za to ze mi robia zle.

... takze ich ty pritahujes ... v terapii hladaj odpovede, preco ich ty pritahujes a preco im ty chces pomahat ...
Návrat hore
Malvína

PríspevokZaslal: Št Dec 16, 2010 23:54    Predmet: Odpovedať s citátom

ahamm. dakujem
Návrat hore
Lysnyt

PríspevokZaslal: Pi Dec 17, 2010 0:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Daniel: zbezne som si precital zaciatok linku, ktory si poslal. S terminom "Nocna mora" prisiel slovensky folklor, kde sa sa popisoval velmi neprijemny zazitok pocas spanku ci pred spankom.
Jedna sa o energeticky vampirizmus. Priebeh utoku nesie rovnake zazitky. Ak mate zaujem, mozem podrobnosti dopisat v teme energeticky upiri.
Ked som cital Malvinin pribeh, tiez ma to napadlo. Nieco mi na tom vsak nesedi. Nepisala nic take, ze by bola potom unavena, alebo naopak mala modriny na chrbte.
Malvina tak ako to teda bolo, tiez by som ta este poprosil prezradit tvoj vek.

P.s. Malvina, ziadny ujo ani teta z nejakeho fora ci ineho zdruzenia ti nemoze pomoct. Aj ked sa stit da vytvorit na dialku a aj ine veci. Ale ak sa ty nezmenis, je to naozaj docasne riesenie. Efektivne si dokazes pomoct iba ty sama. Staci si verit a studovat co sa len da. Nebud vystrasena, ani sa tomu nepodvoluj. Nemas sa coho bat. Viem, ze sa mi to lahko pise, ale kazdy tebe podobny tym musel prejst. Naozaj, v buducnosti sa nad tym pousmejes.
Hore hlavu;)
Návrat hore
Malvína

PríspevokZaslal: Pi Dec 17, 2010 0:27    Predmet: Odpovedať s citátom

dakujem Lysnyt . no niesom unavena potom ani nevidim modriny a uz mi pisali aj o tom ze by to mohol byt upir alebo nocna mora.ale vobec netusim preco sa zlaknem a bojim.ked tak o tom premyslam nemam sa toho vsetkeho bat,intuitivne to viem ale ajtak nieco vo mne neposlucha... mam uz 20 venujem sa tajomnym od 17 az 18 a cim viac sa viac dozviem,teda ucim tym sa mi deju zvlastnejsie a silnejsie veci.takze hladam odpovede no neviem akym smerom mam ist.asi preto to sem aj pisem.a preco by som citila ze sa ma dotykaju?alebo to mravcenie ci co pri nohach?aj nasa macka to nieco vidi.niekedy mi fakt akoze pomoze no vela krat sa boji aj ta macka hlavne teraz.
Návrat hore
Lysnyt

PríspevokZaslal: Pi Dec 17, 2010 0:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Zlaknut sa niecoho co nepozname je prirodzena reakcia. Skus na to prilis nemysliet, pretoze je tiez prirodzene ak budes teraz vidiet vsade "strasidla". Vies, strach vedie k paranoji a to by si hadam nechcela
Ma sa za to, ze zvierata vseobecne vidia nehmotne veci. To jest, veci nie z tohto sveta ale zo sveta duchovneho.

Neviem ako si na tom s vizualizaciou. Skus si predstavit ako z teba pulzuje vsetkymi smermi svetlo a odnasa prec vsetko zle. Ako ked hodis do vody kamen a v mieste dopadu sa vytvoria kruhy smerujuce na vsetky strany. Cvic Wink
Návrat hore
Patrik
Site Admin

Založený: 09.04.2005

PríspevokZaslal: Pi Dec 17, 2010 7:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Malvína, presné definovanie v čom je problém, Ťa môže naviesť na riešenie alebo zistenie, že potrebuješ niečo zvonku. Priateľa, techniku, odborníka... Zatiaľ si tu na fóre vo svojich slovách daný problém nepomenovala, len si popisovala prejavy.

Je to ako so zlomenou nohou. Ak budeš popisovať prejavy, tak Ti neostane nič iné ako navštíviť lekára. Ak popíšeš na základe toho, čo sa Ti stalo, že ide o zlomeninu a budeš vedieť, čo robiť, pomôžeš si sama napríklad dáš správne do dlahy a zafixuješ - počkáš mesiac a hotovo.
Ak to popíšeš, ale nebudeš vedieť, čo s tým, neostane Ti nič iné, len navštíviť niekoho, kto Ti s tým bude vedieť pomôcť - napríklad lekára ortopéda.
Hojenie a rehabilitácia bude len a len na Tebe alebo teda na Tvojom tele.

Podobne je to aj s psychickými problémami.
Ak nevieme popísať problém, tak sa môžeme trápiť s hľadaním alebo navštíviť niekoho, kto nám s tým môže pomôcť.
Ak vieme popísať problém, ale nevieme riešiť príčinu, tak zase niekoho navštíviť.
Ak vieme popísať problém aj ho riešiť, ostáva už len to urobiť.

Na zlomenú nohu môžeš jesť analgetiká(dymiť šalviou) - bolesť možno pominie. Ono to môže pomôcť. Ak budeš v kľude môžeš dúfať, že sa aj noha môže dobre zrásť. Wink V tomto je kľúčové slovo možno, kde analgetiká sa budú podieľať na riešení len nepriamo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Malvína

PríspevokZaslal: Pi Dec 17, 2010 16:19    Predmet: Odpovedať s citátom

1.Nemam psychicke problemi ci poruchy.nie som blazon.
2.Najlepsie opisat problem je napisat ako sa to prejavuje.

Ako mam zistit ci mam zlomenu nohu ak sa nikoho neopytam?
Neviem ci je zlomena preto pisem priznaky,aby mi to potvrdil lekar.
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Mám problém Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší
Strana 2 z 3

Prejdi na: