Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Prosim o radu ci skor o pomoc naliehavo.bytosti nepozvane
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Mám problém
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Lysnyt

Založený: 19.10.2009

PríspevokZaslal: Pi Dec 17, 2010 16:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Malvina aka bola noc? Urobila si nieco z toho co som ti poradil?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Malvína

Založený: 16.12.2010

PríspevokZaslal: Pi Dec 17, 2010 17:52    Predmet: Odpovedať s citátom

vydymila som izbu salviou a dala som sol do kutov a okolo postele.citila som ako odtial normalne bezia prec no len tie najslabsie.spala som opatrne Razz no nebolo to hrozne.ale v druhej izbe som pouzila tiez sol ale bez salvie no tam to aztak nepomohlo a to nieco bolo poriadne nahnevane .tak som nesla ani von z izby kym nesvitalo.teraz vecer sa to zase stupnuje.uvidime.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Patrik
Site Admin

Založený: 09.04.2005

PríspevokZaslal: Pi Dec 17, 2010 19:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Malvína Napísal:
1.Nemam psychicke problemi ci poruchy.nie som blazon.
2.Najlepsie opisat problem je napisat ako sa to prejavuje.

Ako mam zistit ci mam zlomenu nohu ak sa nikoho neopytam?
Neviem ci je zlomena preto pisem priznaky,aby mi to potvrdil lekar.

1. myslíš si, že ak má niekto psychický problém, tak je blázon?
doporučujem to takto neformulovať, lebo staršie psychiatrické systémy by Ťa tam hneď zaradili Wink
2. je to tak. ty si ale nenapísala ako sa prejavuje Tvoj problém - popísala si prejavy okolo Teba a čo chceš a čo nechceš - o Tebe som sa dozvedel myslím jednu informáciu, že trpíš nespavosťou

Ak použijem analógiu so zlomenou nohou, tak si popísala, že sa Ti zdá, že Ti do nohy niečo búcha, ale z toho nevyplýva, čo sa deje s Tebou, nevieme aký máš problém - vieme len, že sa Ti zdá, že Ťa niekto alebo niečo navštevuje a že to nechceš. Z informácie, že Ťa niečo búcha do nohy sa nedá usúdiť, či ju máš zlomenú. Alebo by bolo nutné objektívne odmerať silu búchania.

Pýtala si sa ako začať sebou: Ja keď sa snažím venovať sebe v nejakom probléme, tak sa venujem pocitom predtým, v priebehu, a potom. Venujem sa myšlienkam a hľadám súvislosti medzi pocitmi, myšlienkami a zážitkami zo života. To ma väčšinou vedie k tomu čo sa deje. Potom sa mi nestane, že sa venujem veciam, ktoré nemusí byť ľahké ovplyvniť.

Naposledy upravil Patrik dňa Pi Dec 17, 2010 20:40, celkom upravené 2 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Malvína

Založený: 16.12.2010

PríspevokZaslal: Pi Dec 17, 2010 19:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak podla teba ako zistim co sa deje?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Patrik
Site Admin

PríspevokZaslal: Pi Dec 17, 2010 19:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Keď sa budeš venovať sebe a nie sa snažiť priradiť niečomu, čo vnímaš vonku nejakú hodnotu. Inak povedané, ak upriamiš pozornosť na seba nie na možno duchov, možno démonov, možno niečo.. Všetko, čo sa deje sa deje v Tebe.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Patrik
Site Admin

PríspevokZaslal: Pi Dec 17, 2010 19:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Lysnyt Napísal:
Malvina aka bola noc? Urobila si nieco z toho co som ti poradil?

Lysnyt, chcem Vás upozorniť, že človek ktorý má problém vyskúša čokoľvek, aby mu bolo lepšie. Doporučujem naštudovať etiku v poradenstve predtým ako začnete na fóre samozvane konkrétne radiť človeku, ktorého nepoznáte.

Už som "vyhodil" z fóra lekárku, ktorá tu samozvane ordinovala psychofarmaka. Šalviu vo Vašom podaní som ešte pustil s mojou reakciou na ňu, ale je to na hrane.

Patrik
teraz ako site admin

Malvína viem, že by si asi chcela konkrétnu radu alebo riešenie Tvojho problému.
Ak kráčame cestou samozvaných rád niekoho, nemusí to byť naša cesta a väčšinou sa je potrebné vrátiť na začiatok.
Návrat hore
Patrik
Site Admin

PríspevokZaslal: So Dec 18, 2010 17:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Vo všeobecnej diskusii som otvoril tému "Ľudové recepty na negativitu" : http://forum.regresnaterapia.sk/viewtopic.php?t=622
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Mám problém Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Prejdi na: