Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Pomohlo uz toto forum niekomu?

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Všeobecná diskusia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
sustain

Založený: 14.02.2011

PríspevokZaslal: Ut Feb 15, 2011 10:37    Predmet: Pomohlo uz toto forum niekomu? Odpovedať s citátom

Pomohlo uz vobec toto forum niekomu? Mne to pride ako mlatenie prazdnej slamy. Citam citam a nic sa nedozvedam. Len pocuvam staznosti ludi ohladne vsetkeho okolo rodiny prace atd. Mozno by to chcelo aj trosku sebakritiky a zdraveho sedliackeho rozumu a veci by sa pohli. Dost ma to tu naplna negat energiou..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Patrik
Site Admin

Založený: 09.04.2005

PríspevokZaslal: Ut Feb 15, 2011 13:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Sustain, toto fórum je o diskusii. Nie je o pomoci niekomu. Zároveň ani nie je o napĺňaní niekoho predstáv. Ani tu veci nehýbeme. Jednoducho "len" diskutujeme.

Ak sa chcem ja niečo dozvedieť, tak sa opýtam, alebo si zájdem napríklad do knižnice. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Heliana

Založený: 30.01.2010

PríspevokZaslal: Ut Feb 15, 2011 18:32    Predmet: Odpovedať s citátom

...inak mne trochu pomohlo, ale ja som asi len ako vedlajší produkt :)

...pomohlo mi to usporiadať myšlienky, však toľko kadejakých hovadín čo som sem popísala, to neznesie hocijaké fórum.... sa divím, že ma ešte necenzurujú...

...ale inak je tu super, ďakujem za vašu trpezlivosť Applause flowers
Návrat hore
Moira

Založený: 09.12.2010

PríspevokZaslal: St Feb 16, 2011 14:30    Predmet: Odpovedať s citátom

sustain ,,,hehe Twisted Evil ciastocne zdielam tento nazor ,alebo obsah tvojho prispevku ,No teda jednak o tej pomoci ...som toho nazoru ,ze kazdy clovek si najlepsie pomoze sam- pokial chce,pokial nie -nikto a nic mu nepomoze .No a tie staznosti typu : ooo dennicek moj Confused - to ma obcas pobavi ,a niekedy len krutim hlavou .osobne tu a ani nikde pomoc nehladam ,som tu len tak mimosutazne a ...a este zistujem - niekedy ,ze ludia /povedzme aj tu / hladaju problem niekde a v niecom ,kde ziaden problem nieje..resp. z komara somara ako sa vravi lebo vsetkeho vela skodi -myslim nekonecneho rozoberania a pitvania ,cim si clovek ukracuje cas ,kt. moze investovat inde . A este ...nic proti diskusii ....pisanemu pokecu ,ale skor uprednostnim menej verejnu formu na rozbalenie mojho potencionalneho problemu - dipl. povedane
Návrat hore
sustain

Založený: 14.02.2011

PríspevokZaslal: Št Feb 17, 2011 14:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Moira si mudra zena presne si pochopila ako som to myslel.. Ludia sa nudia a robia z beznych problemov zivota psychicke... Amen p.s. a niekto to vie vyuzit a buduje si na tom vlastne ego aj ked je v podstate amater... Vies koho myslim dufam... ))
Návrat hore
klap

Založený: 20.05.2005

PríspevokZaslal: Št Feb 17, 2011 22:29    Predmet: Odpovedať s citátom

lysnyt a substain majú radi múdre a inteligentné dievčatá. moira tu chodí za chvostom len lysnyta a substaina. aké priehľadné. Laughing
Návrat hore
Moira

Založený: 09.12.2010

PríspevokZaslal: Pi Feb 18, 2011 20:50    Predmet: Odpovedať s citátom

:DDDD mileeeeee ,no ved klapko si moze tiez zalozit temu a moiruska moze ist aj za jeho chvostom ,ked je mu to tak luto ......no aaa k tej priehladnosti snad len...zaujimave ako a kde sa vynori niekto kto nenapisal dlho ani ciarku ...ale pekne ze si niekto da namahu precitat moje riadky Wink ,takze dakujem za pozornost Wink
Návrat hore
Patrik
Site Admin

Založený: 09.04.2005

PríspevokZaslal: So Feb 19, 2011 9:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Klap a Moira venujte sa prosím téme a nie prispievateľom. Ďalej to týmto smerom nepustím.

Patrik
teraz ako site admin

Na tento príspevok nereagujte.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Daniel

Založený: 30.05.2005

PríspevokZaslal: So Feb 19, 2011 20:06    Predmet: Re: Pomohlo uz toto forum niekomu? Odpovedať s citátom

sustain Napísal:
Pomohlo uz vobec toto forum niekomu? Mne to pride ako mlatenie prazdnej slamy. Citam citam a nic sa nedozvedam. Len pocuvam staznosti ludi ohladne vsetkeho okolo rodiny prace atd. Mozno by to chcelo aj trosku sebakritiky a zdraveho sedliackeho rozumu a veci by sa pohli. Dost ma to tu naplna negat energiou..

Sustain, mam viacnasobne zazite, ze v beznej osobnej verbalnej komunikacii (mimo terapiu) si boli niektori ludia schopni vziat z rozhovoru viac ako bolo len striktne v samotnych slovach ... niektore temy sa dokonca velmi obtiazne opisju slovami ... ale zistil som, ze niektori vedia obcas akoby "citat" aj nevyslovene ... akoby sa nejako "dotykali" toho co som osobne zazil ...

... ci taketo nieco funguje aj cez forum netusim ... ak ano, mozno to niekomu prospelo, ak nie, tak to nemohlo ani uskodit ... Smile

... pre mna samotneho je celkom zaujimave pozorovat ako sa meni moje poznanie ... obcas krutim hlavou nad svojimi starymi prispevkami ... obcas ma niektore stare potesia ... diskutovat sam so sebou/ s inymi = co je lepsie pre stagnaciu/vyvoj ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Všeobecná diskusia Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: