Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Nízkofrekvenčné zvuky
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Mám problém
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Bonara

Založený: 25.06.2011

PríspevokZaslal: Ne Apr 15, 2012 5:36    Predmet: Nízkofrekvenčné zvuky Odpovedať s citátom

Myslela som si, že mám halucinácie, ale keď mi matka potvrdila, že ona počuje to isté, začínam si myslieť, že ide o nejakú genetickú anomáliu sluchu.

Počujem prístroje, ktoré sú vypnuté v pohotovostnej polohe. Vždy potrebujem prístroje vypnúť zo zástrčky, aj televízor aj PC, lebo počujem ako pískajú. Každý sa mi smeje......oni nič nepočujú......

Myslím si, že je to nejaká deformácia sluchu, lebo sa jedná len o jedno ucho, ktoré zachytáva tieto zvuky, na druhé počujem tieto veci len veľmi slabo.

V poslednej dobe počujem nejaký zvuk, ktorý neviem identifikovať, je to ako keby sa dali počuť len basy, lenže tak nízko, že to registruje len pár jedincov. Mám podozrenie na dajaký prístroj, ale nie v domácnosti, niekde na sídlisku, lebo to počuť vo viacerých domoch. Nemáte nejaký nápad, čo to môže byť?

Dosť ma to vyrušuje. Alebo nejaký nápad, na to ako vypnúť to počúvanie nízkofrekvenčných zvukov či akých, už ma nebaví mať vatu v jednom uchu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bonara

PríspevokZaslal: Ne Apr 15, 2012 6:14    Predmet: Odpovedať s citátom

ja neviem asi som našla zdroj

http://74.6.238.254/search/srpcache?ei=UTF-8&p=infrazvuk+vetern%C3%A9+elektr%C3%A1rne&fr=yfp-t-701&u=http://cc.bingj.com/cache.aspx?q=infrazvuk+vetern%C3%A9+elektr%C3%A1rne&d=4601065851716284&mkt=en-US&setlang=en-US&w=a65264d4,c8dee90b&icp=1&.intl=us&sig=yFw4J2Cmkz0bq4LvIraDJw--

som z toho zúfalá, je ich tu plno......

Ak je to naozaj to, tak na mňa to pôsobí trocha inak ako píšu v článku....
Vyvoláva to búšenie srdca a s tým spojené stavy nespavosti...atď.

A nechápem to, ako si môžu dovoliť manipulovať s infrazvukom v seizmicky aktívnom priestore.......

....neviem....či som to odhadla správne...či to môže byť príčinou....

Aký máte na to názor?
Návrat hore
Bonara

PríspevokZaslal: Ne Apr 15, 2012 6:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Teda fakt to už nechcem prekombinovať...ale musím, lebo mám jednoducho takú povahu.......

Možno tieto nízkofrekvenčné prístroje, alebo stroje, pôsobia na správanie ľudí a potom sa mnohé dá vysvetliť aj z mojich doterajších príspevkov.

Okrem toho ma napadá aj nedávne zemetrasenie, ktoré malo epicentrum neďaleko....pred vyše rokom....

Neviem čo z týchto VÝLEVOV môže byť pravda, ale momentálne to takto cítim...

Máte niekto na to dajaký názor?
Návrat hore
etericka

Založený: 03.04.2008

PríspevokZaslal: Ne Apr 15, 2012 10:54    Predmet: Odpovedať s citátom

neviem ci su to veterne mlyny ( tie u nas siroko daleko niesu ) ,alebo čo ,ale tiež to pocujem . mam z toho akoby tlaky v usiach , stale mam pocit ze niečo "huči" . už aj chladnička ci iny pristroj mi pride ze huči ovela viac,ako kedysi . obcas pocujem odniekial niečo,ako tie "zvuky zo zeme" , su to take zvuky pre mna, ako nejaka mantra - hlboky zvuk ako OM
Bonara

PríspevokZaslal: Ne Apr 15, 2012 12:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Som rada, že nie som sama, kto to počuje.

U nás sú teda tie veterné elektrárne. Ako som sa dočítala na nete, môže to byť aj nejaké chladiarenské zariadenie, alebo ventilátor. Ale predpokladám, že je to nejaký objekt z vonka, lebo aj susednom dome počuť tú istú frekvenciu, len hlasnejšie.
Preto typujem tieto veterné elektrárne.....

Odkedy máš takýto citlivý sluch? Odkedy vnímaš tieto zvuky?
Návrat hore
etericka

PríspevokZaslal: Ne Apr 15, 2012 12:45    Predmet: Odpovedať s citátom

juj to neviem, možno polroka? manzel zas tiez ma problem s jedným uchom - lavym,on dokonca v noci pocuje niečo , čo sam nevie čo to je .
Bonara

PríspevokZaslal: Ne Apr 15, 2012 12:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Ako to na vás pôsobí?

Pôsobí to na váš organizmus? Cítite nejaké zmeny v spánku, v sústredení, nebúši vám srdce, nebolí hlava? Prípadne, zaznamenali ste nejaké iné zmeny? Alebo vás to ukľudňuje?

Ja cítim napätie, vo svaloch aj v pocitoch a búšenie srdca, raz mi bolo nevoľno, ale neviem, či to s tým súviselo.
Návrat hore
Bonara

PríspevokZaslal: Ne Apr 15, 2012 22:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Už zasa neviem spať, ale mám otvorené okno, tak je to taký nefiltrovaný zvuk, a je to tak znesiteľnejšie. Zdá sa mi teraz, že je to z obchodného domu nejaké zariadenie....už ma napadla aj čistička odpadových vôd....

Ako môže pôsobiť dlhodobé vystavenie infrazvuku na psychiku človeka?
Čím to je, že majú niektorí ľudia širší rozsah počuteľných vnemov? Môže to hovoriť aj o tom, že sú všeobecne citlivejší a vnemy v okolí? Ako počujú a vnímajú Empati?
Návrat hore
etericka

PríspevokZaslal: Po Apr 16, 2012 7:08    Predmet: Odpovedať s citátom

prepcac,na tvoje otazky neviem odpovedat . neviem ci tu mozem dat nejake odkazy, aby to nebolo proti pravidla fora,ked tak to zmazte - ale zamyslela si sa niekedy aj nad týmto ? nevravim,ze je to tvoj pripad, ale možno sa v tom najdes http://www.moje-pravdy.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=1029%3Ajak-nam-kodi-paraziti&catid=6%3Aalternativni-metody&Itemid=76
Bonara

PríspevokZaslal: Po Apr 16, 2012 7:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Ďakujem je to veľmi zaujímavý článok. Týmto som sa zaoberala tiež, ale žiaľ nedospela som k výsledku, aj keď človek niekedy túži po riešení.

Robila som práve v oblasti kde sa skúmajú tieto parazity, a jak na potvoru, nemala som žiadneho.Smile Je to moja obľúbená téma Smile Rada skúmam tieto veci, a v tejto oblasti ma zaujali kvasinky...atď. ...je to moja srdcovka :)

Ale asi v tejto oblasti moje poslanie skončilo....lebo som musela odísť z toho pracoviska, čo ma doteraz veľmi mrzí a nedokážem sa s tým nejak zmieriť.
Robím momentálne v úplne inej oblasti a na každom zháňam nejaké parazity Very Happy / asi, deformácia z predchádzajúceho obdobia /
Ale zo skúsenosti sa mi javí, že aj ten parazit, aby sa uchytil v organizme potrebuje mať vytvorené podmienky k životu, a preto sa niektorí ľudia nenakazia, lebo neposkytujú parazitu vhodné prostredie.

Tie zvuky by sa dali vysvetliť aj organickou deformáciou nejakých štruktúr mozgu. Na jednom vyšetrení mi zistili nejaké veci EEG atď, veľmi nízka frekvencia . Myslím si, že aj s tým to môže súvisieť. Možno je to ale dedičné, pretože aj matka počuje to čo ja. Potom si myslím, že aj očkovanie na hepatitídu B urobilo svoje.

Ja len skúmam, prečo je to tak.

Ďakujem, denisočka veľmi si potešila s tým článkom.
Návrat hore
etericka

PríspevokZaslal: Po Apr 16, 2012 7:56    Predmet: Odpovedať s citátom

neviem, bez parazitov je len malokto v nasej spolocnosti,ale zas tym nechcem tvrdit,že ich ty mas . ja som sice bola na premerani "ampermetrom" EAV , ale nastastie som zabudla,co mi tam vyslo. každopadne som sa dala na antiparazitarne kury a prinieslo to svoje ovocie. Manzel sa tiez nato dal a to prave kvoli tomu uchu - hučaniu,zavratom .... takze tak. ale niesme ešte na konci odcervenia,takze nebudem dopredu piat,ako to dopadlo. ale zas aby som neodbočovala od temy. k teme očkoavnie sa nevyjadruje,nebudem si duchať do ohna . na FB je taka skupina transformacie vedomia a tam mi ten ich admin tiez pripomina teba . ma nejak vela otazok, problemov ... tak neviem,možno je to priznak transformacie Cool
Bonara

PríspevokZaslal: Po Apr 16, 2012 8:13    Predmet: Odpovedať s citátom

....prepáč nechcela som Ťa zaťažovať otázkami, niektoré boli len tak do pléna....
Neviem ako to mám s tými parazitmi, no merateľné bežné by so mať nemala. Parazity sa mi zdá byť strašne široký pojem, ak by som to podrobnejšie začala rozoberať, možno by sa nejaké našli.....
Ale tá antiparazitárna detoxikácia, asi má niečo do seba, aj by som to možno skúsila....

Pozriem FB,aspoň budem mať nejaké zrkadlo :)

Ďakujem.
Návrat hore
etericka

PríspevokZaslal: Po Apr 16, 2012 8:16    Predmet: Odpovedať s citátom

mna nezatazujes,došla som tu p o 4 rokoch ... a len vidim,ze si pišeš sama so sebou , kazdu myslienku .... a nik sa nechyta
Bonara

PríspevokZaslal: Po Apr 16, 2012 8:23    Predmet: Odpovedať s citátom

...no asi už ostatným leziem na nervy Smile
Návrat hore
etericka

PríspevokZaslal: Po Apr 16, 2012 8:24    Predmet: Odpovedať s citátom

možno len nevedia , co ti nato napisať Wink
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Mám problém Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
Strana 1 z 6

Prejdi na: