Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Nízkofrekvenčné zvuky
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Mám problém
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Bonara

Založený: 25.06.2011

PríspevokZaslal: St Máj 02, 2012 16:41    Predmet: Odpovedať s citátom

celkom zaujímavý článok o parazitoch.....

http://www.cez-okno.net/clanok/medzi-nebom-a-zemou/aura-a-astralni-paraziti

....ma tak napadá, či taká detoxikácia dokáže odstrániť aj takéto?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
etericka

Založený: 03.04.2008

PríspevokZaslal: St Máj 02, 2012 17:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Bonara Napísal:
celkom zaujímavý článok o parazitoch.....

http://www.cez-okno.net/clanok/medzi-nebom-a-zemou/aura-a-astralni-paraziti

....ma tak napadá, či taká detoxikácia dokáže odstrániť aj takéto?
dnes som ten clanok zdielala na fb .ale nemyslim si,zeby som detoxom odstranila takýchto astralnych parazitov
Patrik
Site Admin

Založený: 09.04.2005

PríspevokZaslal: Pi Máj 04, 2012 20:55    Predmet: Odpovedať s citátom

AKékoľvek riešenie problému rieši aj astrálnych parazitov - takže aj detox. Je ale otázkou ako účinne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Bonara

PríspevokZaslal: Ne Máj 06, 2012 13:15    Predmet: Odpovedať s citátom

.....bez živnej pôdy, niet ani parazita? ....hm...čo sú tie živné pôdy, na ktorých sa živia?

.....detox odstráni odpad, ktorý sme zrejme vyprodukovali, ale nezaručuje pravdepodobne, že tá produkcia ustane. ...hm......možno takéto veci potrebujú komplexné riešenie......alebo.....fakt nájsť tú skutočnú príčinu....hm....

prečo ju nedokáže nájsť každý sám?
Návrat hore
Bonara

PríspevokZaslal: Ne Máj 13, 2012 5:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Zvažujem podstúpiť regresnú terapiu, ale neviem aký vážny prípad som.
Zvládol by ma bežný terapeut, od nás z okolia, pár rokov praktizujúci?
Popísala som toho už hodne, ale neviem zhodnotiť, či potrebujem veľmi skúseného terapeuta, alebo bežného? Našla som jedného b blízkosti bydliska. Prosím o radu .
Návrat hore
Bonara

PríspevokZaslal: Ne Máj 13, 2012 9:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Bolo to ťažké rozhodnutie, hlavne to, že som musela opustiť svoje nemenné istoty a vydať sa napospas niečomu, čo neviem ako dopadne.... toto rozhodnutie sprevádzali to u mňa silné emócie a ešte aj sprevádzajú. Je to strach veriť opäť niečomu, vkladať do niečoho nádej....dúfam, že to zvládnem....už je rozhodnuté, vybrala som si.
Návrat hore
Bonara

PríspevokZaslal: St Máj 16, 2012 6:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Odkedy mám termín sa nejak necítim dobre, som stuhnutá, že by sa ma nik krvi nedorezal. Celé telo v jednom kŕči, žiadne uvoľnenie, možno panika. Stav ako pred desiatimi rokmi, keď som navštívila liečiteľa.

Môže byť predmetom regresnej terapie aj odblokovanie týchto pocitov?
Lebo mám pocit, že ak sa tohoto nezbavím, tak pokračovať by bolo úplne zbytočné.

Bojím sa,neviem či to zvládnem pozrieť sa na to obdobie, bolo to moje najväčšie zlyhanie v živote, vtedy som to nevedela prekonať. Mám obavy zo zlyhania.
Návrat hore
jarkarybka

Založený: 29.10.2006

PríspevokZaslal: St Máj 16, 2012 7:38    Predmet: Odpovedať s citátom

...celkom sa stotoznujem s nazorom, ze 'zlyhania' neexistuju...to, ze v danej situacii za danych podmienok sa clovek rozhodol riesit tak, ako riesil - nie je (podla mna) zlyhanim, ale tym najlepsim riesenim v danej chvili za danych podmienok pri danej psychickej kapacite... je to len 'lekcia', cez ktoru sa mozem naucit vnimat a riesit veci inak .... len cez tieto tzv. zlyhania, chyby sa mozem nieco nove naucit a napredovat vo svojom vyvoji.... ak nebudem robit chyby = nezlyham - budem ustrnulo stat na jednom mieste, bez vyvoja, bez pokroku - cize je to podla mna istym sposobom zotrvavanie v 'smrti' .... a preco? preco nezacat zit - robit chyby - ucit sa - usmievat sa - a byt 'povzneseny' nad hodnotenia typu 'taku hlupost som mohla urobit len ja ... mohla urobit len ona ....a pod.' .... ako inak sa mozeme ucit a dosiahnut mudrost? ako inak zistime, co je podstatou nasich strachov, co je podstatou hodnoteni, co v zivote chceme a mame naplnovat? - ked nebudeme prekonavat prekazky a skusat znovu a znovu? .... na to vsak treba odvahu - a tou - nie kazdy disponuje v dostatocnej miere ... no mam pocit Bonara, ze ty si ju v sebe objavila - sice sa asi este hrate na sryvacku (raz sa ukaze, potom sa schova pod strach, a zase sa ukaze...), no uz vies, ze je tam a dava ti moznost chytit ju pevne do svojich ruk a nechat sa nou viest, nechat sa viest odvahou, chutou spoznat nove ... aj ked mozno zase upadnes, no to ti nezabrani znovu vstat, oprasit kolena a vykrocit dalej ... (ako deti, kym sa naucia chodit - zoparkrat popadaju)...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bonara

PríspevokZaslal: St Máj 16, 2012 8:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Ďakujem, povzbudilo to :)

Lenže ja si už nemôžem dovoliť padnúť na kolená, už ich mám také rozmlátené, že ešte jeden pád a viackrát už nevstanem. Ani neviem ako to napísať, že som bola tak v koncoch vtedy, že.....iní by sa možno ani nevrátili.
Počítam s tým, že môže nastať podobná situácia, ale tentokrát nájdem riešenie, možno s pomocou......chem tomu veriť, inak to zrejme nemá zmysel. Ten strach tam ale je......

12:23 Ďakujem, už som sa ukludnila.
Návrat hore
Bonara

PríspevokZaslal: St Máj 16, 2012 12:29    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/5766-neprehlednutelna-znameni-pred-nove-se-rodici-transformacni-dobou/ň

.....nechápem. Nakoľko je toto dôveryhodný článok?

Do kelu ku mne nech nikto neprehovára! Ja mám veľmi rada svoje ticho a tak chcem aby to aj zostalo. Nejak na takéto blbosti nemám nervy. Asi sa zabezpečím nejakými antipsychotikami.
Návrat hore
Marcel

Založený: 10.06.2007

PríspevokZaslal: St Máj 16, 2012 19:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Bonara Napísal:
Zvažujem podstúpiť regresnú terapiu, ale neviem aký vážny prípad som.
Zvládol by ma bežný terapeut, od nás z okolia, pár rokov praktizujúci?
Popísala som toho už hodne, ale neviem zhodnotiť, či potrebujem veľmi skúseného terapeuta, alebo bežného? Našla som jedného b blízkosti bydliska. Prosím o radu .

Myslím, že nie je potrebné premýšľať o tom, aký "vážny" prípad si. Skúsenosť terapeuta je dôležitá, ale nemala by byť rozhodujúca pri výbere terapeuta. Skús sa zamerať na dojem, ktorý máš z terapeuta.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Marcel

PríspevokZaslal: St Máj 16, 2012 19:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Bonara Napísal:
Odkedy mám termín sa nejak necítim dobre, som stuhnutá, že by sa ma nik krvi nedorezal. Celé telo v jednom kŕči, žiadne uvoľnenie, možno panika. Stav ako pred desiatimi rokmi, keď som navštívila liečiteľa.

Môže byť predmetom regresnej terapie aj odblokovanie týchto pocitov?

Áno, môže.
Návrat hore
Bonara

PríspevokZaslal: St Máj 16, 2012 21:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Vybrala som si podľa pocitu, videla som len internetovú stránku, farby aj text ma oslovili a aj pocity, niektoré veci cítim podobne ako bolo písané na tej stránke. Vyskúšam - uvidím......

Z terapeutov, ktorí prešli týmto výcvikom mám aj tak taký zvláštny pocit, neviem ho popísať....ako keby boli jedna neurónová sieť a mali čosi spoločné ....ale to je len môj dojem.....
Návrat hore
Bonara

PríspevokZaslal: Št Máj 17, 2012 8:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Pociťujem niečo ako posttraumatický stresový syndróm. Cítim sa tak isto ako ped desiatimi rokmi. Som ako keby málo zakotvená v realite, derealizovaná. Asi potrebujem nejak uzemniť a pritiahnuť sa k zemi. Sakra!
Dokedy to takto bude?
Návrat hore
Marcel

PríspevokZaslal: Št Máj 17, 2012 9:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Môže to byť takto do vtedy, dokedy budeš ostávať pri myšlienkach a slovách na akciu - zmenu. Krok ku zmene si však už urobila, keď si sa objednala na terapiu. Po terapii ("väčšom kroku") uvidíš Wink
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Mám problém Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
Strana 2 z 6

Prejdi na: