Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Homeopatie
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Ďalšie psychoterapie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Loneman

Založený: 18.12.2006

PríspevokZaslal: Pi Máj 16, 2008 22:42    Predmet: Odpovedať s citátom

...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
DNA

Založený: 09.05.2008

PríspevokZaslal: So Máj 17, 2008 7:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Quasar Napísal:
DNA Napísal:
...homeopatia je mágia.A Boh je proti tomu aby ludia robili také niečo. ..

Milý DNA, to je dosť trúfalé tvrdenie, nemyslíš? TY SNÁĎ VIEŠ, čo Boh chce a čo nie? Prezraď zdroj, kde si to prečítal...
Priatelia viem čítať a viem kde to Boh hovorí aha tu:
5M18.Ohavnosti pohanov: veštectvo a čarodejstvo.

9Keď vojdeš do zeme, ktorú ti dá Hospodin, tvoj Bôh, nebudeš sa učiť robiť podľa ohavností tých národov. 10Nenajde sa u teba nikto taký, kto by viedol svojho syna alebo svoju dcéru cez oheň, ani veštec ani planetár ani zaklínač ani čarodejník 11ani bosorák ani dopytujúci sa vešteckého ducha ani vedomec alebo taký, ktorý by sa niečo pýtal mŕtvych. 12Lebo ohavnosťou je Hospodinovi každý, kto to robí, a práve pre tie ohavnosti ich vyháňa Hospodin, tvoj Bôh od tvojej tvári. 13Dokonalý budeš s Hospodinom, svojím Bohom, 14lebo tieto národy, ktoré ty zaujmeš do dedičstva, počúvajú na planetárov a na veštcov, ale tebe nedal Hospodin, tvoj Bôh, aby si tak robil.
Veštec zomrie.
27A muž alebo žena, v ktorých by bol veštiaci duch, vyvolávajúci duchov, alebo duch vedomca, istotne zomrú, ukameňujú ich; ich krv bude na nich.

Prečo to Boh zakazuje?Pretože vie kto imituje tých mrtvych,kto dáva informácie veštcom,kto dáva moc čarodejníkom.....
Návrat hore
Quasar

Založený: 13.07.2005

PríspevokZaslal: So Máj 17, 2008 10:33    Predmet: Odpovedať s citátom

DNA, mám na to iný pohľad, no nemienim sa tu s tebou handrkovať.
Loneman

PríspevokZaslal: So Máj 17, 2008 11:24    Predmet: Odpovedať s citátom

DNA Napísal:
Priatelia viem čítať a viem kde to Boh hovorí aha tu
Ja len toľko, že bibliu nenapísal Boh ale totalitná politická strana, ktorá samú seba nazýva cirkev. Ja dávam prednosť priamej osobnej skúsenosti, než čítaniu manipulatívnych drístov.
Návrat hore
DNA

PríspevokZaslal: So Máj 17, 2008 16:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Quasar Napísal:
DNA, mám na to iný pohľad, no nemienim sa tu s tebou handrkovať.
Pýtal si sa ja som len odpovedal....

Máme veci prispôsobovať svojmu pohladu alebo máme kontrolovať svoj pohlad podla vecí?Má sudca rozhodovať podla výpovedí a dôkazov alebo má výpovede a dôkazy selektovať podla toho koho chce uznať vinným???Má sústružnik opracovávať dielec na rozmer kalibra alebo má kaliber pribrúsiť na rozmer obrobku?

Naposledy upravil DNA dňa So Máj 17, 2008 17:04, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
DNA

PríspevokZaslal: So Máj 17, 2008 16:59    Predmet: Odpovedať s citátom

loneman Napísal:
DNA Napísal:
Ja len toľko, že bibliu nenapísal Boh ale totalitná politická strana, ktorá samú seba nazýva cirkev. Ja dávam prednosť priamej osobnej skúsenosti, než čítaniu manipulatívnych drístov.
Vieš prosím ťa tú prvú vetu aj podložiť na základe historie???
Lebo aj ja som týmto kedysi mával no ked som si dal tú priamu osobnú námahu a preveril si historiu prišiel som nato že pre to tvrdenie nemám podklad.Preto sa pýtam lebo máš možno info ktoré som ja nemal.
A ked som tak preveroval došiel som nato že toto neopodstatnené tvrdenie som používal len preto aby som bibliu mohol hodiť za chrbát ako manipulatívne drísty.Teda aby som mohol ostať v sebaklame povzbudzoval som sa tým istým nepodloženým tvrdením na spôsob jedna babka povedala.

Dávaš prednosť osobnej skúsenosti no odkial vieš či je tá skúsenosť pravdivá či to nieje len dokonalá ilúzia ktorej si podlahol???
Návrat hore
Loneman

PríspevokZaslal: Po Máj 19, 2008 10:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Bohužiaľ história cirkvi nepustí. Každý slobodne zmýšľajúci človek vie, koľko ľudí položilo život za to, že mali iné presvedčenie ako tvrdili cirkevné dogmy. Nevidím podstatný rozdiel medzi cirkvou, nacistami, komunistami, či súčasnou americkou politikou. Snáď jediný rozdiel je v tom, že cirkev z nich bola najvychcanejšia a podarilo sa jej udržať svetovládu najdlhšie.

A čo sa týka nasledovníkov Ježiša Krista (gnostikov), tak veď že to bola cirkev, ktorá ich vyvraždila. Ako potom môžem pokladať bibliu za autentické učenie JK, keď ju zostavila (kanonizovala) takáto cirkev zhruba 350 rokov po smrti Krista? Ja si tiež môžem založiť sektu, napísať vlastnú bibliu a prehlásiť ju za slovo Božie ;)

Keď už sa ti nechce študovať históriu cirkvi, tak si pozri aspoň film Zeitgeist: http://video.google.com/videoplay?docid=-5285177655237493705
Návrat hore
DNA

PríspevokZaslal: Po Máj 19, 2008 21:21    Predmet: Odpovedať s citátom

loneman Napísal:
Bohužiaľ história cirkvi nepustí. Každý slobodne zmýšľajúci človek vie, koľko ľudí položilo život za to, že mali iné presvedčenie ako tvrdili cirkevné dogmy. Nevidím podstatný rozdiel medzi cirkvou, nacistami, komunistami, či súčasnou americkou politikou. Snáď jediný rozdiel je v tom, že cirkev z nich bola najvychcanejšia a podarilo sa jej udržať svetovládu najdlhšie.

A čo sa týka nasledovníkov Ježiša Krista (gnostikov), tak veď že to bola cirkev, ktorá ich vyvraždila. Ako potom môžem pokladať bibliu za autentické učenie JK, keď ju zostavila (kanonizovala) takáto cirkev zhruba 350 rokov po smrti Krista? Ja si tiež môžem založiť sektu, napísať vlastnú bibliu a prehlásiť ju za slovo Božie ;)

Keď už sa ti nechce študovať históriu cirkvi, tak si pozri aspoň film Zeitgeist: http://video.google.com/videoplay?docid=-5285177655237493705
ZG poznám a jedine v biblii je riešenie problémov z 2 a 3 časti ZG.A práve v prvej časti autori akosi príliš rýchlo hodili za hlavu zmienku o Zjavení 13 kapitoly ktorá predpovedá tie udalosti už 2000 rokov na ktoré prišli autori až teraz.Práve kresťanské spoločenstvo ktoré je trnom v oku tej cirkvi ktorá dala vraždiť ludí za iné presvedčenie už pred vyše sto rokmi vedelo zo Zjavenia Jána že USA budú robiť to čo tvorcovia ZG teraz objavili" objavili ameriku".....
Ako som už vyššie písal historiu som preveril a nielen historiu a musel som priznať že tie také tvrdenia čo používaš teraz ty a ja som ich kedysi používal sú len typu jedna babka povedala.Požiadal som ťa o doplnujúce info no nič konkrétne si nepriniesol.
Keby si poznal historiu a tiež vedel čítať medzi riadkami v prvom dieli ZG vedel by si že to čo sa autori snažia napasovať na kresťanstvo všeobecne, je práve ezoterika na ktorej stavali gnostici.Práve dnešný nasledovníci gnostikov ktorý o sebe tvrdia že majú vyššie osvietenie len nedávno tu na základe astrologie a zvieratníka hlásali príchod "Nového veku"-New Age-veku Vodnára.Viď ZG
Ak si fakt seriozne chceš naštudovať historiu tak si miesto ZG 1.prečítaj na začiatok"Historia pápežstva".

K zostaveniu biblie aj ked bola zostavená až po 350 rokoch neznamená to že kanonické knihy boli novo napísané ale znamená to že do kánonu boli zaradené tie listy čo už dávno predtým kolovali po kresťanských zboroch.To znamená že tie knihy boli starsie ako tý čo ich zaradovali do kánonu.Teda jediné čo mohli urobiť tý čo zostavovali kánon je to žeby vynechali tie listy ktoré by sa im "nehodili do krámu" no ak by to naozaj chceli urobiť tak by v prvom rade vynechali Zjavenie Jána ktoré práve hovorí aj o tom že cirkev bude mať mocenské úmysly na konci dejín a to súčasne s mocou USA.
Na vysvetlenie toho že sa toto nestalo je len jedno vysvetlenie a to je také že vyššia moc teda sám Boh to zariadil že je biblia zostavená tak aby sme dnes mohli poznať budúcnosť sveta aj napriek tomu že to niekomu nebude vyhovovať....

Ano môžeš si tiež založiť sektu a napísať vlastnú bibliu a prehlásiť ju za slovo božie ako Abd ru shin-Posolstvo grálu,Mohamed-Korán,Hubbard-Dianetika,Joseph Smith-Mormoni....To ako vidíme,urobili mnohý no ich biblie neboli od Boha ani jeden z nich nemá proroctvo pre dnešok ktoré by predpovedalo udalosti v takom časovom rozsahu a tak podrobne ako je to v biblii.
K tomu pôsobeniu USA sa v biblii v tom Zjavení ktoré v ZG odignorovali hovorí toto:

o systéme USA jeho vzniku a aj o jeho fungovaní:
11A videl som inú šelmu, vystupujúcu zo zeme, ktorá mala dva rohy, podobné Baránkovým, ale hovorila jako drak. 12A vykonáva všetku moc prvej šelmy pred ňou a pôsobí, aby sa zem i tí, ktorí bývajú na nej, klaňali prvej šelme, ktorej to smrteľná rana bola uzdravená. 13A robí veľké divy, takže aj ohňu dáva sostupovať z neba na zem pred ľuďmi. 14a zvodí tých, ktorí bývajú na zemi, pre divy, ktoré sú jej dané urobiť pred šelmou, a káže obyvateľom zeme, aby spravili obraz šelme, ktorá mala ranu od meča a ožila. 15A bolo jej dané, aby dala ducha obrazu šelmy, aby aj hovoril obraz šelmy, aj aby urobila to, aby všetci, ktorí by sa neklaňali obrazu šelmy, boli pobití. 16A pôsobí to, aby všetkým, malým i veľkým, bohatým i chudobným, slobodným i sluhom dali ryté znamenie na ich pravú ruku alebo na ich čelo, 17a aby nikto nemohol ani kúpiť ani predať iba ten, kto má znamenie alebo meno šelmy alebo počet jej mena. 18Tu je múdrosť.

11.šelma znamená mocnosť,zo zeme znamená že vznikla na území s malým osídlením-USA vzniklo na kontinente s pár indiánskymi kmenmi na velkej rozlohe.Mala dva rohy podobné baránkovým-ústava zaručujúca slobody,hovorila ako drak-vplyv vo svete a robenie policajta vo svete,svojvolne nabehli do Iraku a potom povedali aby OSN tam poslala pomoc ked to tam obrátili na ruby,nátlak cez rezolúcie OSN napr "ropa za potraviny" a pod.Tými kvázi teroristickými útokmi 911 vUSA,výbuchmi v Anglicku a v Spanielsku sa predstavujú ako napadnutý a zaťahujú do toho aj europske krajiny aby sa s nimi spojili do vojny proti terorizmu,vytvárajú spoločného nepriatela a zároven oberajú ludí o slobody čo im kedysi zaručovala ústava,vlastne ludia sa tých slobôd vzdávajú dobrovolne zo strachu pred "terorizmom"
12.až 15. zatial nejdem vysvetlovať pokiaľ ti nebudú 11,16 a 17 dávať zmysel.
16.znamenie je v ZG vyjadrené dosť jasne a je to len spôsob tj najprv tie registračné karty a potom aj chipy to je však len prostriedok,ku tomu aby uplatnili bod17.tj aby nikto nemohol kupovať či predávať a zároven ignorovať ich systém NWO-"počet jej mena".Ak sa dáka skupina ludí či jednotlivci nebudú chcieť podrobiť ich systému zablokujú im kreditné karty či iné finančné toky,prípadne tiež stopnú zdravotné poistenie či vymažú človeka z registračného systému a človek ako keby sa ani nebol narodil....neexistuje...

Tu je aj adresa na obrazovo kvalitnejsiu verziu ZG aj zo slovenskými titulkami priamo vo filme.Takže sa dá lahko napáliť aj na DVD a urobiť k tomu aj menu.http://sector.ynet.sk/pub/911/Zeitgeist.vlozene.titulky/Zeitgeist.Final.Edition.SK.avi
Návrat hore
Loneman

PríspevokZaslal: Po Máj 19, 2008 22:41    Predmet: Odpovedať s citátom

DNA na základe akého kľúča robíš tú interpretáciu biblických metafor? Ono sa to dá vykladať všeliak. Tie kanonické spisy existujú aj v staršej podobe, to máš pravdu, no pokiaľ viem zachovali sa len kópie, žiadny originál nebol objavený. To sa mi vidí ako značný problém, ako môžem veriť neoriginálnemu spisu? Na základe čoho sa na Koncile v Ríme v roku 382 rozhodovalo, čo bude a čo nebude zaradené do biblie? Už len vďaka týmto faktom mám dôvod pochybovať o biblii.

A nakoniec znova zopakujem, podľa mojej viery a mojich skuseností žiadny Boh ako bytosť neexistuje a tak nemohol "napísať" žiadnu knihu. Som presvedčený, že existuje neosobný tvorivý princíp a je jedno či ho onálepkujem Energia, Tao, Absolútne Vedomie, Allah, Boh, kvantové vákuum. Všetci sme jeho súčasťou a zároveň je v každom z nás. Preto verím, že k poznaniu Boha sa dá odpracovať jedine cez poznanie svojho vnútra. JK nebol podľa mňa o nič viac bohom než Mohamed alebo Buddha, či iné prebudené bytosti. Nemám však potrebu sa naťahovať o tom čo je pravda a čo nie, pravda je relatívna. Objektívna pravda neexistuje. Prajem ti nech ťa tvoja cesta posunie tam, kam chceš. Moja cesta je iná.

Odbočili sme značné od témy, prosím vráťme sa k homeopatii.
Návrat hore
DNA

PríspevokZaslal: Ut Máj 20, 2008 9:52    Predmet: Odpovedať s citátom

loneman Napísal:
DNA na základe akého kľúča robíš tú interpretáciu biblických metafor? Ono sa to dá vykladať všeliak. Tie kanonické spisy existujú aj v staršej podobe, to máš pravdu, no pokiaľ viem zachovali sa len kópie, žiadny originál nebol objavený. To sa mi vidí ako značný problém, ako môžem veriť neoriginálnemu spisu? Na základe čoho sa na Koncile v Ríme v roku 382 rozhodovalo, čo bude a čo nebude zaradené do biblie? Už len vďaka týmto faktom mám dôvod pochybovať o biblii.

A nakoniec znova zopakujem, podľa mojej viery a mojich skuseností žiadny Boh ako bytosť neexistuje a tak nemohol "napísať" žiadnu knihu. Som presvedčený, že existuje neosobný tvorivý princíp a je jedno či ho onálepkujem Energia, Tao, Absolútne Vedomie, Allah, Boh, kvantové vákuum. Všetci sme jeho súčasťou a zároveň je v každom z nás. Preto verím, že k poznaniu Boha sa dá odpracovať jedine cez poznanie svojho vnútra. JK nebol podľa mňa o nič viac bohom než Mohamed alebo Buddha, či iné prebudené bytosti. Nemám však potrebu sa naťahovať o tom čo je pravda a čo nie, pravda je relatívna. Objektívna pravda neexistuje. Prajem ti nech ťa tvoja cesta posunie tam, kam chceš. Moja cesta je iná.

Odbočili sme značné od témy, prosím vráťme sa k homeopatii.
Súhlasím preto sa ťa znovu opýtam: Dávaš prednosť osobnej skúsenosti no odkial vieš či je tá skúsenosť pravdivá či to nieje len dokonalá ilúzia ktorej si podlahol???
Podla čoho chceš prísť k poznaniu Boha ak vychádzaš z pozorovania svojho vnútra no nemáš danú objektívnu pravdu?Nebude to v konečnom dôsledku poznanie Boha alebo len stotožnenie sa zo svojou predstavou o Bohu takom aký tvojmu vnútru vyhovuje.
Príklad:6 torčatá sa môžu snažiť podla seba vytvoriť si obraz svojej matky ktorá zomrela po ich pôrode na pôrodné komplikácie no chlapci ju na rozdiel od dievčat budú vidieť s penisom medzi nohami kedže ho tam na sebe pozorujú.A podobne to bude aj s daľšími atribútmi.Či už telesnými či duševnými.Miesto aby sa pozreli na jej fotku a vypočuli si čo im matka pred smrťou odkázala po ich otcovi či starých rodičoch ktorý pri nej v tom čase boli....

Aby som nespamoval túto tému vysvetlenie na tvoju prvú otázku som uviedol do novej témy sem:http://forum.regresnaterapia.sk/viewtopic.php?p=4482#4482
Návrat hore
Loneman

PríspevokZaslal: Ut Máj 20, 2008 12:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Odpovedám v tebou vytvorenej téme.
Návrat hore
Daniel

Založený: 30.05.2005

PríspevokZaslal: St Máj 21, 2008 20:14    Predmet: Odpovedať s citátom

loneman Napísal:
DNA Napísal:
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Daniel

Založený: 30.05.2005

PríspevokZaslal: So Sep 12, 2009 21:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Pre ozivenie homeopatie male "pokropenie" vodou ... skoda ze nevysvetluju ako funguje jej pamäť ...

http://technet.idnes.cz/voda-ma-66-anomalii-vedci-zacali-odhalovat-jejich-priciny-pjn-/tec_technika.asp?c=A090911_135558_tec_technika_mbo

Voda má 66 anomálií. Vědci začali odhalovat jejich příčiny

Vědci pomalu začínají rozumět jedinečným vlastnostem vody. U jiných látek poklesem teploty hustota roste, u vody toto pravidlo neplatí. Nejnovější výzkum odhalil i nečekané poznatky týkající se její molekulární struktury.

Možná se ptáte, co může být na obyčejné vodě zajímavého. Je to nejspíš nejběžnější látka, se kterou člověk přijde do styku. Je základem pozemského života a tvoří podstatnou část všech živých organismů. Přesto ji obestírají mnohá tajemství.
Oproti jiným tekutinám má totiž voda (systematicky oxidan) zcela mimořádné chemické a především fyzikální vlastnosti. Vědci u ní napočítali 66 různých anomálií, které u jiných kapalin nepozorujeme. Každý zná mrznoucí vodu, o této anomálii se učí už na základní škole.
U běžných látek hustota s poklesem teploty roste, u vody však toto pravidlo platí jen zčásti, až do 4 °C ( přesněji 3,95 °C ), kdy má voda největší hustotu a nejmenší objem. Dalším ochlazováním se její objem opět zvětšuje, což má za následek celou řadu závažných důsledků.
Díky tomu voda mrzne nejprve na povrchu, led se tak udržuje na hladině a kapalná voda se hromadí na dně. To je velice důležité pro přežití vodních organismů. Tento výjimečný jev by měl být rovněž hlavní příčinou zvyšování mořské hladiny při předpokládaném globálním oteplování.
Mezi další zvláštnosti vody patří například ještě její vysoká měrná tepelná kapacita, velká skupenská teplota (asi třikrát větší než u většiny látek) či zvýšené povrchové napětí. Měrná tepelná kapacita přispívá ke stabilizaci teploty vod světových oceánů, povrchové napětí zase umožňuje některým druhům hmyzu pohyb na hladině.
Díky povrchovému napětí také mohou rostliny své listy zásobovat potřebnými živinami a stavebními látkami. Povrchové napětí je též příčinou vzniku vodních kapek. Vodních anomáliií je skutečně hodně a jistě je není třeba všechny zmiňovat. Snad jen ještě jednu, kuriózní Mpembův jev, který ovšem není spolehlivě potvrzen. Teplá voda prý zmrzne dřív než studená, tento paradox využívají ponejvíce zmrzlináři při výrobě oblíbené pochoutky.
"Pochopení těchto anomálií je velmi důležité, neboť voda je základem naší existence. Bez vody není život," tvrdí Anders Nilsson, který vedl tým amerických, švédských a japonských vědců, kteří se rozhodli podivnosti vody prozkoumat. Klíčem k objasnění všech záhad mělo být odhalení molekulární struktury vody.
Série experimentů, které mezinárodní výzkumná skupina provedla na dvou částicových urychlovačích, pomohla poodhalit podstatu alespoň některé z výjimečných vlastností vody. Jak vypadá samotná molekula vody, se ví poměrně dlouho.
Vůbec to není rovinný útvar, jak by se snad mohlo zdát, ale spíš prostorový čtyřstěn, v jehož středu se nalézá atom kyslíku, dva rohy tvoří vodíkové atomy a zbývající dva volné elektronové páry kyslíku. Každá molekula se tak váže ke čtyřem dalším. Při vzniku ledu se čtyřstěny spojují do vícevrstevné struktury pomocí vodíkové vazby.

V kapalné fázi je ale uspořádání molekul mnohem složitější, ale jaké přesně, to je předmětem debat už přes sto let. Převládá mínění, že molekuly kapalné vody mají víceméně podobnou strukturu jako led, tedy že jsou také tvořeny čtyřstěny, jen s tím rozdílem, že jejich uspořádání není tak pravidelné, neboť vlivem tepla dochází k narušení vazeb. Čtyřstěnná podstata ale zůstává zachována.
Avšak nedávné pokusy na urychlovačích ukázaly něco jiného. Podle jejich výsledků se kapalná voda skládá ze dvou odlišných struktur. Jedna je sice čtyřstěnná, ale existuje ještě druhá, která je zcela neuspořádaná. Navíc jsou obě struktury prostorově odděleny, přičemž čtyřstěny se shlukují do "chomáčů" asi o 100 molekulách, které jsou obklopeny neuspořádanými oblastmi.
Kapalina tak tvoří proměnlivou směs bez ohledu na její teplotu. Uvedené uspořádání se vyskytuje při všech teplotách až do bodu varu, tedy i při pokojové teplotě. Pokud kapalnou vodu zahříváme, čtyřstěnných shluků ubývá, ale nikdy nevymizí úplně, zatímco neuspořádané oblasti se stávají ještě chaotičtějšími.
"Dříve by si stěží někdo pomyslel, že takové fluktuace vedoucí k rozdílným lokálním strukturám, existují, ale přesně tohle jsme objevili," říká Nilsson.
Práce částečně vysvětluje některé anomálie vody. Ukázalo se, že čtyřstěnné struktury mají nižší hustotu, která nijak zvlášť na teplotě nezávisí (velmi slabě), kdežto hustota neuspořádaných oblastí s rostoucí teplotou klesá. Tím se podle vědců dá vysvětlit fakt, že voda má maximální hustotu při 4 °C.
Při ohřívání vody se zvyšuje množství neuspořádaných oblastí, které snadněji absorbují teplo, což má za následek její velkou tepelnou kapacitu. Vysokou hodnotu povrchového napětí způsobuje náchylnost vody k vytváření silných vodíkových vazeb.
Na úplné objasnění všech vlastností vody ale musíme ještě počkat, bude třeba dalších objevů. Ale už teď je jasné, že jejich výsledky se promítnou do mnoha vědních oborů, zejména do lékařství, biologie, meteorologie i klimatologie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Heliana

Založený: 30.01.2010

PríspevokZaslal: Ne Feb 27, 2011 11:55    Predmet: Odpovedať s citátom

..len som chcela pridať zaujímavý článok...

http://www.homeopaticka-fakulta.cz/fakulta/smits1.htm
Návrat hore
Heliana

Založený: 30.01.2010

PríspevokZaslal: So Apr 02, 2011 18:05    Predmet: Odpovedať s citátom

..nechce sa mi k tomuto nič písať, iba to ak už niekoho nebaví byť empatom, nech si to prečíta.

http://www.tinussmits.com/3872/vernix-caseosa.aspx
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Ďalšie psychoterapie Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší
Strana 2 z 3

Prejdi na: