Obsah fóra Regresná psychoterapia Regresná psychoterapia
Aby sme žili v prítomnosti

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Anjeli
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Duchovné bytosti
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
karellight

Založený: 07.10.2005

PríspevokZaslal: Pi Okt 27, 2006 16:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Aiquen Napísal:
Neviete čo znamenajú tie strieborné krídla?

pěkné.. proč jsi se neptala dál ? Někdo Tě vedl, nebo jsi si ten výlet udělala samostatně ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Aiquen

Založený: 19.09.2006

PríspevokZaslal: Pi Okt 27, 2006 16:46    Predmet: Odpovedať s citátom

karellight Napísal:
Aiquen Napísal:

pěkné.. proč jsi se neptala dál ? Někdo Tě vedl, nebo jsi si ten výlet udělala samostatně ?

Hmmm Rolling Eyes No lebo som mala plné ruky práce s plakaním - aj to sa musí poriadne povedal Patrik.
Tak som nestihla.
Patrik nás viedol Evil or Very Mad

Naposledy upravil Aiquen dňa Pi Okt 27, 2006 22:30, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
karellight

Založený: 07.10.2005

PríspevokZaslal: Pi Okt 27, 2006 16:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Daniel

Založený: 30.05.2005

PríspevokZaslal: Pi Okt 27, 2006 19:54    Predmet: Odpovedať s citátom

... zakladam samostatnu temu hierarchickej struktury odporu, a budeme pokracovat tam, lebo podla mna tam priamo o anjelov nejde ... tu sa kvoli prehladnosti bavme len o hierarchii anjelskej = bozskej ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Daniel

PríspevokZaslal: Pi Okt 27, 2006 20:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Aiquen Napísal:
... Uvedomila som si že to je len na chvíľku, lebo mám úlohu, ktorú som sľúbila splniť. Krídla som vrátila Gabrielovi, ale začalo mi byť za nimi (nie za krídlami) tak strašne smutno, že som zvyšok návštevy prerevala .
Tak som sa vlastne na nič neopýtala

... hmm, zaujimave, mam tomu rozumiet aj tak, ze si na Zem "padly" anjel ??? ... ulohy a sluby ... "iniciativny jedinec horsi od triedneho nepriatela " ?

... ked je to symbol, tak asi rozhodujuci bude tvoj subjektivny emocionalny obsah tohoto symbolu ...

... ale moj vyklad by sa zameral mozno nie na kridla samotne, ale na akt "vzdania sa kridel" = obmedzenie vlastnych moznosti, slobody ??? ... s kridlami mozes aj lietat, nielen sa plazit po zemi ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Daniel

PríspevokZaslal: Pi Okt 27, 2006 21:22    Predmet: Odpovedať s citátom

fazon Napísal:
1. To máš pravdu, naozaj je o nich poriadny chaos. Dúfam, že príde niekto, kto už konečne urobí poriadok. Vedeli by sme dať, ale vyžaduje si to veľa času pre získanie jasnovidných informácií a zatiaľ sme "zavalený" prácou iného charakteru. Mne osobne sú bližší ľudia v ich komplexnosti, to znamená ich zloženie a súvis s jednotlivými úrovňami Stvorenia, ich cesta Domov a tak.

... ked vies tak daj, staci v hrubych rysoch, nemusime predsa poznat kazdeho najmensieho anjelicka ... staci predstavenstvo, dozornu radu, vykonny manazment, pripadne riaditelov divizii nakupu, vyroby a marketingu ... Laughing

... mozno citajucim potom budeme vediet doporucit nejaku najmenej chaoticku knihu o hierarchii anjelov ... skoro kazdy z nas nejaku cital, tak budeme hladat prienik ... Wink

Naposledy upravil Daniel dňa St Nov 01, 2006 23:08, celkom upravené 2 krát
Návrat hore
Daniel

PríspevokZaslal: Pi Okt 27, 2006 21:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Aiquen Napísal:
Ak si pamätáte, poraďte mi prosím Twisted Evil
Bola som na návšteve u anjelikov. Vošli sme do štruktúry, vždy keď som sa pohla tak cinkala, tak som dokola rozprávala najprv samé prepáčte prepáčte, kým ma neukľudnili že to vždy, že si to nemám všímať. ...

Kralovna Ai, skludom sa pridaj ... ako ta cinkajuca struktura vyzera ? ... aka je hierarchia ?

Naposledy upravil Daniel dňa St Nov 01, 2006 23:08, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Aiquen

PríspevokZaslal: Pi Okt 27, 2006 22:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Daniel Napísal:
Aiquen Napísal:
... Uvedomila som si že to je len na chvíľku, lebo mám úlohu, ktorú som sľúbila splniť.

... hmm, zaujimave, mam tomu rozumiet aj tak, ze si na Zem "padly" anjel ??? ... ulohy a sluby ... "iniciativny jedinec horsi od triedneho nepriatela " ?

Laughing Xix, myslím že som jasne napísala že mi ich dali na chvíľku Wink ...nie že som ich mala a vrátila.
Padlý anjel? Óóó áno, taký anjelik s rožkami Embarassed . Vlastne toto biele čo mám na obrázku .... sú moje uši ... Sad . Ktosi ich raz nazval aerodynamické brzdy, ale do techniky sa nevyznám už vôbec.

A úlohy a sľuby? Hm, priznám sa, od mala som sľubovala že už budem lepšia a že si vždy porobím domáce úlohy...prečo by som nie aj teraz keď ide o anjelov ?!?

Daniel Napísal:

... ale moj vyklad by sa zameral mozno nie na kridla samotne, ale na akt "vzdania sa kridel" = obmedzenie vlastnych moznosti, slobody ??? ... s kridlami mozes aj lietat, nielen sa plazit po zemi ...

Ty, vieš čo? Toto je celkom dobrý nápad!!! Idea ...Ja som si vždy myslela že krídla sú na lietanie! Tentokrát skúsim tvoju verziu - plazenie. Iste mi to prinesie veľa nového Razz , lebo toto som fakt ešte neskúšala.
Vďaka za nápad bow .
Už potrebujem len tie krídla
Návrat hore
Aiquen

PríspevokZaslal: Pi Okt 27, 2006 23:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Daniel Napísal:
... zakladam samostatnu temu hierarchickej struktury odporu, a budeme pokracovat tam, lebo podla mna tam priamo o anjelov nejde ... tu sa kvoli prehladnosti bavme len o hierarchii anjelskej = bozskej ...

Prepáčte, Embarassed Až teraz som si všimla že sa chcete baviť o štruktúre a hierarchii, myslela som že aj o anjeloch.
O hierarchii neviem nič.
Návrat hore
fazon

Založený: 30.06.2005

PríspevokZaslal: Po Okt 30, 2006 9:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Aiquen Napísal:

Krídla, ktoré dostane človek, vo všeobecnosti znamenajú voľnosť, slobodu pohybu. Znamená to toľko, že ich (tú ríšu, kde si bola) môžeš navštíviť hocikedy počas meditácie. A nielen môžeš, ake aj mala by si. Mali by sme vždy používať tie schopnoti, ktoré práve máme, ktoré sme dostali. To nás posúva dopredu. Tým si plníme svoje úlohy.
Návrat hore
fazon

Založený: 30.06.2005

PríspevokZaslal: Po Okt 30, 2006 9:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Daniel Napísal:
... ked vies tak daj, staci v hrubych rysoch, nemusime predsa poznat kazdeho najmensieho anjelicka ... staci predstavenstvo, dozornu radu, vykonny manazment, pripadne riaditelov divizii nakupu, vyroby a marketingu ... Laughing

... mozno citajucim potom budeme vediet doporucit nejaku najmenej chaoticku knihu o hierarchii anjelov ... skoro kazdy z nas nejaku cital, tak budeme hladat prienik ... Wink

Niečo o anjeloch: http://sophia.mysteria.cz/view.php?cisloclanku=2006100014
Návrat hore
Aiquen

PríspevokZaslal: Po Okt 30, 2006 13:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Prepáčte omyl.

Naposledy upravil Aiquen dňa Po Okt 30, 2006 13:43, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Aiquen

PríspevokZaslal: Po Okt 30, 2006 13:41    Predmet: Odpovedať s citátom

fazon Napísal:
[
Krídla, ktoré dostane človek, vo všeobecnosti znamenajú voľnosť, slobodu pohybu. Znamená to toľko, že ich (tú ríšu, kde si bola) môžeš navštíviť hocikedy počas meditácie. A nielen môžeš, ake aj mala by si. Mali by sme vždy používať tie schopnosti, ktoré práve máme, ktoré sme dostali. To nás posúva dopredu. Tým si plníme svoje úlohy.

Aháááá .. ... Asi to bude tak, lebo celý kurz ma všetky udalosti upozorňovali na toto isté stále dokola.
Že mám používať moje schopnosti. Tvoja rada sa mi páči Wink
Dakujem bow
Návrat hore
Daniel

PríspevokZaslal: Ut Nov 07, 2006 22:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Aiquen Napísal:
... Odpovedal mi že to je symbol na pripomenutie - a ja som si vtedy spomenula. Uvedomila som si že to je len na chvíľku, lebo mám úlohu, ktorú som sľúbila splniť. ...

fazon Napísal:
... Mali by sme vždy používať tie schopnoti, ktoré práve máme, ktoré sme dostali. To nás posúva dopredu. Tým si plníme svoje úlohy. ...

Mozte mi prosim vysvetlit o akych ulohach to vlastne vypravate ??? Kto ich zadava ? A dostavame ich vsetci, alebo len vyvoleni ? Ake konkretne ulohy to su ??? Preco tie ulohy vlastne chcete plnit ? Nie je jednoduchsie zit bez tych uloh ??? Shocked Shocked Shocked
Návrat hore
Daniel

PríspevokZaslal: Ut Nov 07, 2006 22:21    Predmet: Odpovedať s citátom

fazon Napísal:
Daniel Napísal:

Niečo o anjeloch: http://sophia.mysteria.cz/view.php?cisloclanku=2006100014

... takze zase "poezia" bez organizacnej struktury ... Crying or Very sad
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Regresná psychoterapia -> Duchovné bytosti Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší
Strana 5 z 7

Prejdi na: